فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 30,000 تومان
  • 40,000 تومان

اسباب خوشبختي (مجموعه داستان)

  • 20,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي است از 4 داستان كوتاه اريك امانوئل اشميت به انتخاب شهلا حائري. در اين داستان‌هاي اريك امانوئل اشميت بار ديگر با ظرافت خاص خود به جستجو در درون شخصيت‌ها و روابط انسان‌ها مي‌پردازد. گاهي از خوشبختي متزلزل يك زن مي‌گويد، زماني از غفلت يك پدر، گاهي از نيروي خاطرات و همواره از مرز ميان واقعيت و تخيل و حقيقت و دروغ.

فردريك يا تاتر بولوار (نمايش‌نامه)

  • 37,000 تومان

در تاتر بولوار هستيم. تاتري كه صحنه زندگي را تصوير مي‌كند. در آن‌جا عشق، كينه و دسيسه انسان‌ها را به يكديگر پيوند مي‌دهد. اريك امانوئل اشميت در اين نمايش‌نامه از زندگي بازيگر بنام رمانتيك، فردريك لومتر الهام گرفته است. بازيگري كه از هيچ چيز پروا ندارد به جز عشق و آن‌گاه كه دل در گرو مهر زن جوان مرموزي مي‌نهد، بايد ميان دلبستگيش به تاتر و اين زن يكي را برگزيند.

گوش شنوا

  • 30,000 تومان

اغلب در روابط خانوادگي، كاري، عاشقانه يا دوستانه با مشكلات و بن‌بست‌هايي روبه‌رو مي‌شويم كه ناشي از برقراري ارتباط غلط است. اين كتاب راهكار‌هايي پيش‌روي ما مي‌گذارد تا با الفباي ارتباط درست آشنا شويم و از دام‌هاي ارتباطي برهيم. نخستين گام در اين روبه‌رو شدن با خود و گوش سپردن به نداي درون خود است. بايد اول با خود ارتباط برقرار كنيم تا يار و همراه بهتري براي خود و سايرين گرديم. ژاگ سالومه روانشناس است و كتاب‌هاي بسياري در زمينه‌ي روانشناسي نوشته است. در ضمن مؤسس مركز روابط انساني در فرانسه است و كلاس‌هاي متعددي را در امر آموزش ارتباطات و رشد و شكوفايي شخصيت فردي اداره مي‌كند.

عشق لرزه (نمايش‌نامه)

  • 18,000 تومان

چگونه در يك چشم به هم زدن احساسات دگرگون مي‌شود، نفرت جاي عشق را مي‌گيرد و بناي آرزوها درهم مي‌ريزد؟ هنگامي كه احساس شخصي دگرگون مي‌شود، زندگي ساير شخصيت‌ها نيز دچار زلزله و آتشفشان مي‌شود. اريك امانوئل اشميت در اين نمايش‌نامه بار ديگر به تحليل احساسات و روابط انسان‌ها مي‌پردازد و با قلم شيرينش ما را به تفكر و تحسين وا مي‌دارد.

1 روز قشنگ باراني (مجموعه داستان)

  • 25,000 تومان

پنج داستان كوتاهي كه در اين كتاب گرد آمده است. هر يك حكايت زني را بازگو مي‌كند. زناني با خصوصيات و خلق و خويي متفاوت، اما همگي در جست و جوي حقيقت خود و معناي زندگي. اريك امانوئل اشميت در اين داستان‌ها با سبكي ساده و بي‌پيرايه اما پركشش، ترانه‌سراي اميد و شور زندگي مي‌شود تا بار ديگر با خواننده‌اش به تماشاي معماي پر رمز و راز هستي بنشيند.

نواي اسرارآميز (نمايش‌نامه)

  • 25,000 تومان

دلباختگي چيست؟ از دلدار چه مي‌دانيم؟ دو مرد رو در رو مي‌كوشند تا پرده از راز دلباختگي بردارند. يكي از آن دو نويسنده‌ايست برنده جايزه نوبل ادبيات كه به دور از انسان‌ها در جزيره‌اي دور افتاده زندگي مي‌كند. مرد ديگر خود را روزنامه‌نگاري معرفي مي‌كند كه براي انجام مصاحبه آمده است. چه رابطه مرموزي بين اين دو مرد وجود دارد؟

خرده جنايت‌هاي زناشوهري (نمايش‌نامه)

  • 22,000 تومان

ژيل بر اثر حادثه‌اي مرموز دچار فراموشي مي‌شود. همسرش ليزا او را به خانه مي‌آورد اما ژيل حافظه‌اش را از دست داده است و سعي مي‌كند از صحبت‌ها و تعريف‌هاي همسرش گذشته را بازسازي كند و هويت خود را بازيابد. اما آيا ليزا به او دروغ نمي‌گويد تا تصوير ديگري از زندگي زناشويي‌شان ارائه دهد؟ اصلا اين زن كيست؟ آيا حقيقت دارد كه همسر اوست؟ خرده جنايت‌هاي زناشوهري داستان زوجي است در پي حقيقت. در اين نمايش‌نامه اريك امانوئل اشميت با طنزي سياه، تحليلي ظريف از دلدادگي و زندگي زناشويي ارائه مي‌دهد و خواننده را متحير و شگفت‌زده هر لحظه غافلگير مي‌كند. جايزه تئاتر فرهنگستان فرانسه سال 2001، به پاس كتاب‌هاي ارزشمندش به اريك امانوئل اشميت اهدا شد.

ترس و لرز

  • 40,000 تومان

در اوايل سال‌هاي 1990 زني بلژيكي و تحصيل‌كرده در يك شركت بزرگ ژاپني مشغول به كار مي‌شود. حيران و مبهوت در برابر قوانين و مقررات خاص و عجيب كشور آفتاب تابان آنقدر ندانم كاري مي‌كند تا عاقبت نظافت‌چي دستشويي‌ها مي‌شود. اين رمان كه جايزه مهم ادبي فرهنگستان فرانسه را در سال 1999 از آن خود كرد، با ظرافت و طنز، تضاد دنياي شرق و غرب را به تصوير مي‌كشد و تحليلي است موشكافانه از سوتفاهمات ناشي از برخورد فرهنگ‌ها و تمدني‌هاي گوناگون.

صفحه‌ی 1