فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 9,500 تومان
  • 17,000 تومان

وقتي پدر يا مادرت مي‌ميرد

  • 9,500 تومان

پسر عزاداري كه كه به تازگي مادرش را به خاك سپرده بود، نوشت: دلم مي‌خواهد كاش مي‌توانستم بازهم بچه كسي باشم. وقتي پدر يا مادري از دنيا ميرود، ما دچار رنج و ضايعه سنگيني مي‌شويم-رنج و ضايعه‌ايي همه روزه و عميق. اما با وجود چنين رنج عظيمي، اجتماعي كه در آن زندگي مي‌كنيم، توجه و همدردي اندكي در قبال افراد بزرگ‌سال مصيبت‌ديده نشان مي‌دهد. اين كتاب براي چنين تسلا و آرامشي نوشته شده‌است. توصيه‌هاي ارزشمند اين كتاب كوچك راهكارهاي بزرگي را در مقابل شما قرار مي‌دهد و به شما در رسيدن به آرامشي منطقي و آگاهانه ياري مي‌رساند. اعتقاد به پيوستن دوباره نهايي در دنياي ديگر، سرچشمه عظيمي از آرامش است. و عشق پايدار و تمام‌نشدني تو به پدر يا مادرت كامل‌ترين دليل و نشانه‌ست كه عشق به راستي از مرگ قوي‌تر است.

روحيه درماني

  • 9,500 تومان

اگر از بيماري، ضرر و زيان و مشكلات گوناگون رنج مي‌بري، اين كتاب كوچك آمده است تا بارت را سبك كند و با 35 رهنمود الهام‌بخش روحيه‌ت را يك‌سره بالا نگه دارد. به آن‌چه در اين كتاب مي‌خواني، باور داشته باش. هرگز خودت را با فرد ديگري مقايسه نكن. تو با دقت عظيمي به وجود آمده‌اي...

مراقب خوردن خود باشيد

  • 15,000 تومان

اين كتاب كوچك و بسيار آموزنده، نگاهي كاملا متفاوت با آنچه مرسوم است به غذا و غذا خوردن ارائه مي‌كند. غذا نه خوب است نه بد، چيزي خنثي است. براي اين‌كه برنامه غذايي صحيحي داشته باشيم لازم است كه مراقب غذا خوردن خود باشيم. تذكرات و توصيه‌هاي ارزشمندي كه در اين كتاب بيان شده است مي‌تواند فهرستي از دستورالعمل‌هاي كاربردي را براي ما فراهم كند كه با رعايت كردن آن‌ها در سلامتي و تندرستي خود بكوشيم. «غذا مي‌تواند آدم ها را كنار هم جمع كند. غذا خوردن افراد، آشپزي كردن آن‌ها، هم سفره شدن و صحبت كردن درباره غذاها در فرهنگ‌هاي مختلف، راه شگفت‌انگيزي براي ارتباط با مردم و تمجيد از آداب و سنن آنهاست.»

تنهايي‌درماني

  • 12,000 تومان

تنهايي قبل از هر چيز بازگو كننده اين واقعيت است كه چيزي از تعادل خارج شده و يا از زندگي ما حذف شده است در اين كتاب پيشنهادات عملي و حساب شده‌اي را مي‌يابيد كه شما را به سوي رها شدن از تنهايي هدايت مي‌كند.‌ و خبر خوب اين است كه وقتي تنهايي را پشت سر گذاشتيد، اين زندگي است كه زيبا و دلنشين، در برابرتان رخ مي‌گشايد. با عبور از تنهايي، از نو، تجربه پيوند با ديگران و جزئي از جامعه بودن را احساس خواهيد كرد.‌ اين كتاب كوچك با شخصيت‌هاي پري‌گونه عاقلش مي‌خواهد به شما كمك كند تا راه‌هاي پيوند با خودتان با ديگران و خدا رادريابيد.

خودباوري‌ درماني

  • 15,000 تومان

گاهي اوقات، زندگي، ما را با چنان شكست و يا خسارت غيرمنتظره سهمگيني مواجه مي‌كند كه يكباره دچار سردرگمي، استيصال و ياس مي‌شويم. ممكن است به همين دليل همه زندگي ما تحت‌الشعاع ترس و ابهام قرار بگيرد. اعتماد به نفس خود را از دست بدهيم و در توانايي‌ها، اظهار نظرها و خوبي‌هاي ذاتي خود نيز ترديد كنيم. اين كتاب كوچك، با شخصيت‌هاي دلنشين پري گونه خود، سعي دارد اعتماد به نفس شما را بهبود بخشد تا با روحيه‌اي سرشار از اميد و آرزو، زندگي را به پيش ببريد.

بخشش‌درماني

  • 17,000 تومان

خود را از سيطره قرباني رفتار ديگران بودن خارج كنيد و با بخشش‌درماني، موهبت رهايي را از آن خود نماييد. 35 دستورالعمل رهايي‌بخش «بخشش‌درماني» به شما كمك مي‌كند تا وراي آزاردهنده‌ترين شرايط زندگي، سررشته امور را خودتان در اختيار بگيريد و خوبي‌ها را جايگزين بدي نماييد. توصيه‌هاي اين كتاب بخصوص در آن زمان‌ها مي‌توانند راهنماي عمل شما، قرار بگيرد كه در درونتان ميل به انتقام بر نيروي عشق غلبه كرده است. آنها كمك مي‌كنند تا با بازيابي عواطف خدادادي و توانايي‌هاي روحي، از غيظ و خشم رها شويد و به جاده روشن گذشت و بخشش قدم بگذاريد.

كمك پريان براي مقابله با سرطان

  • 9,500 تومان

«كمك پريان براي مقابله با سرطان» راه‌هاي مفيدي را براي مقابله جسمي و روحي و دست و پنجه نرم كردن با سرطان پيشنهاد مي‌كند و كمك مي‌كند تا به گونه‌اي مثبت و خلاق بر ترس‌ها، احساسات و ترديدهاي خود غلبه كنيد. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه در مقابل اين بيماري بايستيد و چگونه عمل كنيد كه به بهبود و خوب‌تر شدن شما كمك كند. همچنين مي‌توان از اين كتاب آموخت كه سرطان علي‌رغم همه محدوديت‌ها و ترس‌هاي بديهي و غير قابل انكارش، چه بسا مي‌تواند موقعيت‌هايي را خلق كند كه انسان را به خدا و اطرافيانش نزديك‌تر سازد و به چه چيزهايي توجه كند و اهميت بدهد كه در واقع از اهميت بيشتري برخوردارند.

صفحه‌ی 1