فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

به بچه‌ها گفتن از بچه‌ها شنيدن

  • 62,000 تومان

وقتي كه نقش والديني را بازي مي‌كنيد كه احساسات كودك خود را مي‌پذيرند، آيا احساس نمي‌كنيد مشاجره و كشمكش در گفتگويتان وجود ندارد؟ آيا احساس نمي‌كنيد قدرتان به شكل مثبتي، كمك خوبي بوده است؟ اگر به جاي بچه‌اي بوديد كه احساساتش مورد تاييد قرار مي‌گرفت، بيشتر به والدينتان احترام نمي‌گذاشتيد؟ محبت‌تان نسبت به آن‌ها بيشتر نمي‌شد؟ وقتي مي‌دانستيد ديگران مي‌فهمند كه چه دردي مي‌كشيديد، تحمل درد برايتان آسان‌تر نبود؟ آيا هفته بعد، راحت‌تر با اين موضوع كنار نمي‌آييد؟

متن كامل از حال بد به حال خوب

  • 86,000 تومان

كتاب از حال بد به حال خوب: از آن دسته كتاب‌هايي مي‌باشد كه به عنوان مرجع شناخته مي‌شود و داشتن آن براي هر كس ضروري و مفيد مي‌باشد. در اين كتاب با قوانين تمرين و تست (بدون نياز به دارو) مي‌توانيم با افسردگي، عصبانيت و استرس از رفتارهايي كه باعث رنجش خود و ديگران مي‌شود رهايي پيدا كنيم، به اين روش در اصطلاح روانشناسي شناخت‌درماني مي‌گويند، اميد است كه با خواندن اين كتاب روحيه خود را بشناسيم و بدانيم چگونه اوضاع روحي خود را تشخيص دهيم و به كار ببنديم. ياد بگيريم روش احساسي خود را تغيير بدهيم و فكري سالم داشته باشيم. بتوانيم با ديگران ارتباط برقرار كنيم و از اضطراب و نگراني‌هاي اجتماعي به دور باشيم. بدانيم داروها به تنهايي و بدون شناخت روحيه ما درماني ندارند.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

متن كامل بارداري هفته به هفته

  • 49,500 تومان

اگر كسي با نگاه كردن به شما نمي‌تواند حدس بزند كه باردار هستيد اما در واقع معجزه حيات درون شما آغاز شده است. هنگامي كه نطفه از چندين سلول كوچك به يك نوزاد تكامل يافته، تغيير شكل مي‌دهد شما يك فرآيند كاملا طبيعي و احساسي را تجربه مي‌كنيد. طي مراحل رشد جنين بدن شما با كار مضاعف هورمون‌ها و سلول‌هاي خوني بيشتر از نياز توليد مي‌كند. واقعا شگفت‌آور است كه جنين در پايان سه ماه اول، همانند يك نوزاد واقعي داراي پلك، بيني، دهان، دست و پا است و جنين دلبندتان حتي قبل از اين كه شما بتوانيد او را ببينيد، حركت دارد.

صفحه‌ی 1