فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

گام‌هايي كوچك براي والديني كه نخستين بار صاحب فرزند شده‌اند (برنامه‌اي هفتگي براي پرورش هوش نوزادان)

  • 22,000 تومان

امروزه دانشمندان مي‌دانند كه نخستين سال‌هاي زندگي از اهميت خاصي براي رشد سالم و متوازن مغز برخوردار است. محيطي كه براي كودك و به ‌ويژه در سه سال اول زندگي فراهم مي‌كنيد، تاثيري عميق بر رشد مغزي و نيز آينده او دارد. به همين دليل است كه اين كتاب به شيوه‌اي متفاوت از ساير كتاب‌هايي كه راجع به رشد كودك خوانده‌ايد نگاشته شده است. در واقع تمركز اصلي در اين كتاب، رشد مغزي و توانايي‌هاي ذهني كودك است. فعاليت‌هاي ساده و جذابي كه در كتاب «گام‌هايي كوچك براي والديني كه نخستين بار صاحب فرزند شده‌اند» ذكر شده است به رشد بهتر كودكتان در چند سال اول زندگي كمك مي‌كند. هم‌چنين اطلاعات بيش‌تري درباره رشد كودك در اين كتاب ذكر كرده‌ايم. اين معلومات ممكن است تا چند سال ديگر هم‌چنان براي شما سودمند باشد. محيط جذاب سرشار از عشق و محبت ممكن است تاثير مثبتي بر آينده كودكتان داشته باشد. بي‌توجهي به كودك يا قرار دادن او در معرض خشم و استرس دائمي ممكن است تاثيري منفي بر آينده او داشته باشد. آينده هر فرد به ويژگي‌هايي بستگي دارد كه بخش عمده‌اي از آن‌ها در سه سال اول زندگي شكل مي‌گيرد. اين سه سال، تعيين‌كننده موفقيت فرد در حوزه‌هاي زير خواهد بود: ـ يادگيري. ـ حل مسئله. ـ بيان و كنترل هيجان‌ها. ـ تعامل با ديگران. ـ نگرش آن‌ها براي زندگي.

كليدهاي مراقبت از نوزاد از تولد تا 1 سالگي

  • 65,000 تومان

اين كتاب همه چيز درباره اولين سال زندگي نوزاد و پيشنهادها و نصايحي در تمام موارد رشد فيزيكي، احساسي و اجتماعي او را در اختيار والدين قرار مي‌دهد. در اين راهنماي كامل، شما پاسخ‌هاي سريعي به تمام پرسش‌هاي دشوارتان خواهيد يافت.

چگونه به كودك خود نه بگوييم

  • 35,000 تومان

آموختن (نه يعني نه) به فرزندتان، اولين قدم حياتي براي نظم بخشيدن به رفتار او و در واقع اساسي‌ترين كليد‌هاي موفقيت در پرورش فرزند است. نويسنده كتاب، دكتر ويلكاف، متخصص اطفال است و بيش از بيست و پنج سال سابقه كار دارد. وي مولف سه كتاب از جمله كتاب حاضر مي‌باشد.

كليدهاي رفتار با كودك 3 ساله

  • 39,000 تومان

در اين كتاب يك پزشك متخصص اطفال، رشد يك كودك سه ساله را تشريح مي‌كند. وي در مورد انضباط، روابط با اطرافيان، و نيز برنامه‌هاي پيش از دبستان پيشنهادهايي مطرح مي‌كند و شما مي‌آموزيد چگونه كودكي با اعتماد به نفس بيشتر و خلاق‌تر پرورش دهيد.

كليدهاي عادت دادن فرزند به كار در خانه

  • 35,000 تومان

اين كتاب با 401 روش ساده و مؤثر، راهنماي والديني است كه دوست دارند فرزندشان در انجام كارهاي منزل مشاركت كند و مهارت‌هاي اساسي زندگي را تا هيجده سالگي بياموزد.

كليدهاي رفتار با كودك 1 ساله

  • 35,000 تومان

برخورد با كودك 1 ساله كه دوران نوزادي را پشت سر گذاشته، ولي هنوز از بسياري جهات به نوزاد شبيه است، چالشي به شمار مي‌رود. در اين كتاب يك كودك 1 ساله طبيعي، مراحل رشد، تفاوت‌هاي شخصيت و خلق و خوي او و رفتارهاي درست و نادرست رايج و مورد انتظار از او توصيف شده است.

كليدهاي گفتن و شنيدن با كودكان و نوجوانان

  • 50,000 تومان

هرگونه كه با فرزند خود سخن بگوييد، او نيز همانگونه به شما گوش خواهد داد و هرطور به سخنان او گوش فرادهيد، او نيز همان‌طور با شما سخن خواهد گفت. اين كتاب كه جزو پرفروش‌ترين كتاب‌ها در آمريكا است، به شما كمك مي‌كند كه خود و فرزندتان را بهتر بشناسيد و با وي ارتباطي مؤثر و همراه با احترام و درك متقابل برقرار كنيد.

صفحه‌ی 1