فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 36,000 تومان

استرس ممنوع

  • 36,000 تومان

كسب آرامش در شهر، مستلزم آغاز سفر كشف درون خود از طريق ايجاد گنجينه‌اي از مهارت‌ها و رفتارهاي جديد است. اين كتاب به شما كمك مي‌كند كه مهارت‌ها و ابزارهاي لازم براي تبديل زندگي شهري به زندگي لذت‌بخش و آرام‌تر را به دست آوريد. در اين كتاب شيوه رويارويي با تنش‌ها و فشارهاي رواني زندگي شهري ارائه شده؛ با روش‌هاي تفكر به دور از فشارهاي رواني آشنا خواهيد شد. روش ايجاد آرامش در جسم و ذهن، رهايي از تنش‌ها و نگراني‌ها نيز بيان مي‌شود. با نحوه ايجاد دهكده شخصي كه در واقع پناهگاهي در مقابل شتاب و شلوغي شهر است، آشنا مي‌شويد.

قدرت ذهن خود را ارتقا دهيد

  • 24,000 تومان

اين كتاب شامل 52 مرحله است، كه برنامه‌هايي گام‌ به‌ گام براي بهبود قدرت ذهن ارائه مي‌دهد. كشف همه مهارت‌ها و توان‌مندي‌ها نظير تمركز، آموزش، حافظه، نوآوري، ارتباطات، راه‌كارهاي حل مسائل و عادت‌ كردن به تغييرات از جمله اهداف اين كتاب است. همچنين كشف فنون ساده براي بهره‌گيري بهتر از دريافت‌هاي ذهني و ... . در طول 52 هفته شما با ابزارهاي عملي و كاربردي آشنا مي‌شويد كه موفقيت بيشتري را براي شما در كارها به ارمغان مي‌آورند. طي 52 هفته شما مي‌آموزيد كه چگونه زندگي‌تان را به بهترين شكل بگذرانيد.

گام‌هاي كوچك براي موفقيت‌هاي بزرگ

  • 16,000 تومان

آنتوني رابينز موسس و رئيس موسسات آنتوني رابينز است كه هدف اين موسسات ياري مردم در نيل به موفقيت‌هاي شخصي و حرفه‌اي مي‌باشد. وي علاوه بر آگاهي از زواياي مختلف روان آدمي با ويژگي‌هاي جسماني و فيزيولوژيك نيز بيگانه نبوده و معتقد است رشد و شكوفايي استعدادهاي آدمي در گرو تعاملي سازنده ميان اين دو بعد وجود انسان است. كتاب حاضر داراي 12 فصل مشتمل بر 365 نكته آموزنده است. نكاتي كه سعي دارد با ارائه مثال‌هاي گوناگون و تجربيات افراد مختلف، ديدگاه نويني را به زندگي پديدار سازد. اين كتاب فرصتي خوب براي ياري به افرادي است كه سعي در بهبود زندگي دارند و با آغوشي باز از ديدگاه‌هاي شخصي ديگران استقبال مي‌كنند.

صفحه‌ی 1