فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

خاطرات 1 بچه چلمن 13 (تعطيلات)

  • 52,000 تومان

گرگ هفلي و خانواده‌اش مي‌خواهند بروند مسافرت. هواي سرد و اضطراب رسيدن تعطيلات كريسمس باعث شده كه آن‌ها تصميم بگيرند براي استراحت و كسب آرامش به يك جزيره استوايي بروند. قطعا چند روز در بهشت ماندن براي گرگ و خانواده‌اش مثل معجزه مي‌ماند. اما خانواده گرگ خيلي زود متوجه مي‌شوند كه از اين خبرها نيست. آفتاب‌سوختگي،‌ مسموميت و خزندگان عجيب و غريب سايه به سايه دنبالشان هستند. خدا مي‌داند آخر و عاقبت اين سفر به كجا مي‌انجامد...

خاطرات 1 بچه چلمن 12 (زدن به سيم آخر)

  • 52,000 تومان

فشار روي گرگ هفلي طاقت فرساست. مادرش فكر مي‌كند بازي‌هاي كامپيوتري خيلي از توان ذهني‌اش را گرفته و به همين دليل، او را مجبور كرده كه كنسول بازي را زمين بگذارد و «روي خلاق» خود را نشان دهد. در همين جريان‌ها، او يك بسته پاستيل كرمي پيدا مي‌كند و فكري در سرش جرق مي‌زند: با ساختن يك فيلم ترسناك خواسته مامان را در زمينه خلاقيت برآورده مي‌كند..

خاطرات 1 بچه چلمن 11 (آن قديم‌ها چه خوب بود)

  • 38,000 تومان

آن قديم نديم‌ها چه خوب بود، يا آيا واقعا خوب بود؟ اين سوالي‌ست كه گرگ هفلي در جريان چالش كنار گذاشتن تلفن همراه و وسايل الكترونيك از خودش مي‌پرسد. اما زندگي مدرن اقتضاهاي خودش را دارد و گرگ داستان ما نمي‌خواهد از مزاياي دنياي مدرن بي‌بهره ‌بماند و مثل قديم نديم‌ها زنگي كند. آيا گرگ از اين همه تنش درون و بيرون خانواده هفلي جان سالم به در مي‌برد يا نه؟ و اين‌كه آيا قديمي‌بازي براي بچه‌هايي مثل گرگ آسان است؟

خاطرات 1 بچه چلمن 10 (سفر زهرماري)

  • 38,000 تومان

يك سفر خانوادگي با ماشين حتما خيلي خيلي جالب خواهد بود... مگر اين كه شما عضو خانواده‌ي هفلي باشيد! سفر، اولش كلي خوشي و خوش‌بختي شروع مي‌شود، اما ناگهان ورق برمي‌گردد. توالت پمپ‌بنزين، مرغان دريايي حريص، يك بچه گربه‌ي فراري، گورستان و ... عمرا چيزهايي نيستند كه گرگ هفلي بخواهد باهاشان سرو كله بزند.

365 راز فنگ‌شويي

  • 38,000 تومان

فنگ‌شويي تعاليم تائوست براي زيستن، در عين هماهنگي با طبيعت و محيط اطراف. چيني‌ها قرن‌هاست كه به خرد كاربردي نهفته در اين تعاليم دل داده‌اند و در چيدمان خانه‌هايشان، گزيدن دفتر كارشان و حتي ساختن مقبره‌هايشان آن را به كار بسته‌اند تا زندگي را موزون‌تر سازند. ارمغان فنگ‌شويي مجموعه‌اي است از اندرزهايي براي ادارة متوازن زندگي روزمره و در رفاه زيستن. با به كار بستن اين اندرزها از محيط اطرافمان آگاهي مي‌يابيم و آن را به شكلي مثبت سامان مي‌بخشيم. هدف عمدة فنگ‌شويي به‌سازي زندگي، هماهنگي ساختن زندگي خانوادگي و كسب موفقيت در كار و پيشه است.

صفحه‌ی 1