فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)

 • 65,000 تومان

ناپلئون هيل در اين كتاب از ايده‌ها سخن ميگويدء ايده‌هايي كه پايه و اساس همه ثروت‌ها هستند و نقطه شروع همه اختراعات. ما به كمك همين ايده‌هايمان از انرژي‌اي بهره‌مند مي‌شويم كه با كمك آن مي‌توانيم با ذهن‌هاي ديگر ارتباط برقرار كنيم. از اين روء پرورش ايده‌ها اولين نقطه شروع فلسفه موفقيت است.

تخريب كنندگان عشق

 • 70,000 تومان

آيا عشقي را كه زماني به هم داشتيد از دست داده ايد؟ آيا از با هم بودن لذت نمي‌بريد؟ آيا اخيرا زياد بحث و مشاجره مي‌كنيد؟ آيا از هم فاصله مي‌گيريد؟ اگر اين‌طور است كتاب تخريب‌كنندگان عشق را بخوانيد. دكتر ويلارد هارلي به شش تخريب‌كننده عشق اشاره دارد كه ازدواج را متلاشي مي كنند. دكتر هارلي به شما نشان مي‌دهد كه چگونه شما و همسرتان مي توانيد از اين شش تخريب‌كننده عشق فاصله بگيريد.

راهنماي زوج‌ها در برقراري ارتباط

 • 55,000 تومان

كتاب حاضر شايد از معدود كتاب‌هايي است كه در دوران كنوني و در زماني كه اغلب ازدواج‌ها به دليل مشغله زياد زن و شوهرها با مسائل و مشكلات فراوان رو به رو هستند مي تواند راهگشا و نجات‌دهنده باشد. برخي از مهارت‌هايي كه در اين كتاب مي‌خوانيدء بر مبناي سلسله بررسي‌هايي است كه نشان مي‌دهد زن و مرد چگونه و با چه روش‌هايي با يكديگر ارتباط برقرار مي‌كنند و در برقراري اين ارتباطء با چه تفاوت‌ها و مشكلاتي رو به رو مي‌شوند.

رهايي از هراس (با چشم‌اندازي جديد فرصت‌هاي مناسب پيرامون‌تان را ببينيد)

 • 32,000 تومان

احساسي خطرناك‌تر و زيان‌بارتر از ترس وجود ندارد. هراسي كه سبب مي‌شود احساس كنيم زير پايمان را مي‌كشند تا از كنترل خارج شويم. ترس سببي است تا خود و دنيايمان را درك كنيم. ترس در ذهن نيمه هوشيار ما ريشه‌هايي عميق دوانده و افكار ما را تيره و تار مي‌كندء ادراك‌مان را رنگ مي‌زند و روي اعمال و رفتارمان اثر مي‌گذارد. اما به هر حال ترس يك احساس استء احساسي كه مي‌توان بر آن غلبه كرد تا به سود ما كار كند و بر ضد ما عمل نكند. رهايي از هراس مجموعه‌اي از توصيه‌هاي ناپلئون هيل است و بيش از هر كتاب ديگري به شما كمك مي‌كند تا ديدگاه‌هاي خود را بهبود بخشيد و به پول و ثروت فراوان برسيد. در اين كتابء شما به ديدگاهي مي‌رسيد كه به كمك آن مي‌توانيد ميان ترس به مفهوم شكستي قطعي يا فرصتي مناسب براي رسيدن به موفقيت تفاوت قائل شويد.

دنياي درون دنياي بيرون (راه رسيدن به نتايج بزرگ)

 • 85,000 تومان

با قاطعيت بيش‌تر مسير زندگي خود را تغيير دهيد. آيا مي خواهيد رفتاري قاطعانه‌تر داشته باشيد و در همه زمينه‌ها به آنچه مي‌خواهيد دست يابيد؟ آيا مي‌خواهيد اعتماد به نفس جاودانه داشته‌ باشيدء بر عزت نفس خود بيفزاييد و از سبك ارتباطي موثرتري برخوردار باشيد؟ اين كتاب خودآموز نه تنها به شما مي‌گويد كه چگونه در زندگي قاطعانه‌تر رفتار كنيدء بلكه قدم به قدم شما را همراهي مي‌كند تا به خواسته‌هاي خود برسيد. در اين كتاب به توصيه‌هاي مختلف توجه شده است كه از جمله آن‌ها مي‌توان به موارد زير اشاره كرد: - ريشه‌هاي نداشتن قاطعيت خود را بخشكانيد - براي رسيدن به اعتماد به نفس بيش‌تر روش‌ها و راهكارهايي پيدا كنيد - بياموزيد چگونه "نه" بگوييد و د رصورت لزوم از "آري" استفاده كنيد - به جاي پرخاشگر بودن قاطعيت به خرج دهيد - سبك درست برقراري ارتباط را پيدا كنيد

نامحدود (مغزتان را تقويت كنيد همه چيز را سريع‌تر ياد بگيريد و به انتظارات خود در زندگي بيفزاييد)

 • 95,000 تومان

- مغز شما قدرتمند ترين تكنولوژي در جهان است. اما قبل از خواندن اين كتاب، به اين قدرت پي نمي بريد. - به رغم گفته ديگران، محدوديتي نداريد. شما توانمندي بالقوه تمام نشدني داريد. با خواندن اين كتاب مي توانيد: بر ذهن خود مسلط شويد. بر ميزان بهره‌وري خود بيفزاييد. به انگيزه اي تمام نشدني دست پيدا كنيد. ذهن خود را شفاف كنيد. بر توجه خود بيفزاييد. همه چيز را ياد بگيريد.

حال عالي (تحولي نوين در درمان افسردگي و اضطراب)

 • 98,000 تومان

درخشان و قدرتمند! اين كتاب طلايي خالص و نفسي تازه است كه اميد را به همراه راهكارهايي تازهء براي دستيابي به نشاط و آگاهيء به زندگي شما دعوت مي‌كند. دكتر برنز در حال عالي اين پيام را به خواننده منتقل مي‌كند كه رنج شما و همچنين افكار و احساسات منفي‌تانء علائم اختلال روان نيستندء بلكه بيانگر ويژگي‌هاي جذاب و دوست‌ داشتني‌تان هستندء اما بايد به شما هشدار بدهم كه حال عالي كتابي نيست كه آن را صفحه به صفحه بخوانيد و انتظار تغيير داشته باشيد. شماء هنگام خواندن آنء بايد تمرينات ارزشمند كتاب را هم انجام دهيد تا زندگي خود را به طور بنيادي و سريع متحول كنيد. اگر آماده‌ايد كه آستين خود را بالا بزنيد و دست به كار شويدء اين كتاب مختص شماست!

جنسيت مغز (تفاوت‌هاي واقعي ميان زنان و مردان)

 • 29,000 تومان

سرانجام جوابي براي اين سوال پيدا شد كه چرا زنان نمي‌توانند مانند مردان باشند؟ - آيا اين جامعه است كه سبب مي‌شود مردان رفتاري مردانه‌تر داشته باشند؟ - چرا مردها بيشتر نقشه مي‌خوانند و زنان در خواندن حروف و كلمات قوي‌تر هستند؟ - چرا در نظر مردها، زنان اسرارآميزند؟ - شم زنانه يعني چه؟ چه بسا پاسخ به هريك از اين سوالات باورهاي ما را درباره برابري زن و مرد زير سوال ببرد. به هر سمت كه نگاه كنيد، از اتاق خواب گرفته تا محل كار و نيز در روابط ميان زن و مرد، جنس مونث و مذكر از هر نظر با هم تفاوت دارند، چه در رفتار و چه در مهارت‌ها، زيرا سازمان مغزشان با هم متفاوت است...

چگونه بگوييم (راهنماي زوج‌ها در برقراري ارتباط)

 • 48,000 تومان

همه كساني كه ازدواج كرده‌اند مي‌دانند كه گاه يك كلمه، يك عبارت و يا يك نگاه مي‌تواند ميان زن و شوهر جنگ جهاني سوم را سبب شود. پل كلمن، روان‌شناس و مشاور در امور زناشويي، كتابي تهيه ديده كه زوج‌ها براي افزايش مهارت‌هاي كلامي و بهبود روابط زنشويي خود مي‌توانند از آن استفاده كنند. دكتر كلمن با اشاره به مهم‌ترين حوادث زندگي زوج‌ها و با اشاره به مثال‌ها و نمونه‌هاي مختلف، بهترين طرز برقراري ارتباط ميان زن و شوهر را توضيح داده است. مي‌توانيد با خواندن اين كتاب به مهارت‌هاي مهم و پر نقش كلامي پي ببريد.

تربيت فرزند شما بر اساس تيپ شخصيتي (چگونه فرزنداني شاد سالم و مسئول تربيت كنيم)

 • 90,000 تومان

همه ي پدرومادرها مي دانند كودكان حتي نوزادان‌شان شخصيت خاص خود را دارند. نيز هر پدر و مادري كه بيش از يك فرزند دارد به تفاوت آن‌ها آگاه است و مي داند كه حتي خواهر با خواهر و برادر با برادر، چه برسد به خواهر با برادر از حيث شخصيت فرق دارند. بنابراين راهبرد موثر كاركردن با يك كودك چه بسا براي كودك ديگر بي تاثير يا مشكل آفرين باشد. چگونه مي توانيد بفهميد آيا روشي را كه براي تربيت فرزندي به كار مي بريد مناسب فرزند ديگرتان هست يا خير؟ با روش تحليل شخصيت، ابزار منحصر به فرد روان شناسانه‌ي نيرومندي براي تربيت كودكان‌تان به كار مي‌بريد تا والدين بهتري باشيد و بفهميد: كدام يك از 16 تيپ شخصيتي با فرزندان تان سازگارتر است. كدام يك از تيپ هاي شخصيتي در مراحل سه گانه‌ي رشد فرزندتان ( پيش دبستاني،دوران مدرسه و بزرگسالي) در فرزند شما ظهور بيشتري دارد. چگونه شما والدين روش سازگارتري با تيپ شخصيتي فرزندتان در تربيت او به كار گيريد تا در روابط و برخوردهاي‌تان، انگيزه دادن‌هايتان و نظم‌بخشي‌تان به رفتار او نتيجه بهتري به دست آوريد. چگونه انرژي مهارنشدني فرزندتان را پيش از دبستان مهار كنيد به نحوي كه بتوانيد احساسات و افكار پنهان وي را درك كنيد. چگونه با فرزند بزرگسال‌تان كه اهميتي به رفتارش نمي‌دهد و در برابر هر تغييري مقاومت مي‌كند طوري تعامل كنيد كه افق گسترده‌تري پيش رويتان بگشاييد...

ديوانه‌وار عاشق خودتان باشيد (جرئت كنيد و بهترين دوست خود باشيد)

 • 57,000 تومان

دنيايي را تصور كنيد كه در آن هر دختري كه متولد مي‌شود عاشق خود است و در آن عشق باقي مي‌ماند‏، دنيايي كه در آن هيچ دختري هيچ‌گاه خود را جدا شده از عشق به خود نمي‌داند و به ريسماني از عشق متصل است كه به او احساس امنيت، توجه و خاص بودن مي دهد. هر دختر به جاي اينكه از دريچه نگاه ديگران خود را قضاوت كند، به جاي اينكه تحت تاثير (تو كافي نيستي) قرار بگيرد، با اين باور رشد مي‌كند كه صرف نظر از موفقيت‌ها، شكل بدن، زندگي عشقي يا وضعيت مالي، او بيش از اندازه كافي است، زيرا خودش است. اين فكر كه روح منحصر به فردش را مي توان با روح فرد ديگري يا يك ايده‌آل بيروني مقايسه كرد، هرگز به ذهنش خطور نمي‌كند. او باور دارد كه اگر جز اين بينديشد، كمال حماقت و جنون است.

چگونه رهبري كنيم (وقتي رييس ما نمي‌داند و نمي‌تواند مديريت كند)

 • 23,500 تومان

اگر تاكنون به رئيسي برخورده‌ايد كه به درستي رهبري نمي‌كند بدانيد كه تنها نيستيد. اما خبر خوب اين است كه مجبور نيستيد بگذاريد او از موفقيت شما جلوگيري كند. جان سي مكسول توضيح داده است كه چگونه مي‌توانيد با يك رئيس بد كار كنيد و درضمن موفق شويد. او توضيح مي دهد كه چگونه با رهبري كردن خود، يك كارمند مي‌تواند به موفقيت برسد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1