فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 86,500 تومان
 • 79,500 تومان

مسئله مرگ و زندگي

 • 69,500 تومان

«هرچند اين كتاب آشكارا حاصل تجربه شخصي ماست، آن را همچنين بخشي از گفتگويي ملي درباره دل‌مشغولي پايان زندگي مي‌بينيم. همه مي‌خواهند از بهترين خدمات درماني ممكن بهره‌مند شوند و ميان دوستان و خانواده پشتيباني عاطفي پيدا كنند تا مرگي بي‌درد داشته باشند. حتي با امتيازهاي پزشكي و اجتماعي‌مان باز هم نمي‌توانيم از درد و ترس مرگي كه به استقبالمان مي‌آيد در امن باشيم. ما هم مثل بقيه مي‌خواهيم كيفيت عمر باقي‌مانده‌مان را حفظ كنيم، در حالي‌ كه با روندهاي درماني‌اي مدارا مي‌كنيم كه گه‌گاه طاقتمان را طاق مي‌كنند. چه‌قدر مي‌خواهيم تحمل كنيم تا زنده بمانيم؟ چطور مي‌توانيم با كمترين درد ممكن به پايان زندگي برسيم؟ چطور مي توانيم به نحوي برازنده دنيا را به دستان نسل بعدي بسپاريم؟» از متن كتاب

جشن بي‌‌معنايي

 • 24,500 تومان

جشن بي‌‌معنايي

راه و روش ارسطويي (چطور حكمتي كهن مي‌تواند زندگي‌مان را تغيير دهد)

 • 67,500 تومان

كتاب شيوه‌ي ارسطو با نثر روشن و جذابش ما را به جهان سراسر حكمت،‏ عمل گرا‎‏، هدف‌دار و مصمم ذهن ارسطو دعوت مي‌كند. تقريبا هرآنچه را كه روانشناسان درباره‌ي سعادت كشف كرده‌اند، ارسطو بيست و سه قرن قبل، پيش‌بيني كرده بود. پس از تمام كردن اين كتاب با آن شخصي كه پيش از شروع كتاب بوده‌ايد، اندكي تفاوت خواهيد كرد.

طاعون

 • 86,500 تومان

در كتاب طاعون آلبر كامو تصور مي‌كند كه بيماري همه‌گير طاعون شهر اران را در برگرفته است و از خلال دفتر خاطرات دكتر ريو يك نفر شاهد وقايع، خواننده را در جريان اين واقعه مي‌گذارد، از روزي كه موش‌هاي حامل ميكروب در همه گوشه و كنار شهر ظاهر مي‌شوند تا زماني كه بيماري طاعون در اين شهر كه از ساير نقاط دنيا جدا شده و ميليون‌ها نفر سكنه‌ي خود را از دست داده است، پايان مي‌يابد. و كساني كه جان به سلامت برده‌اند، زندگي عادي را از سر مي‌گيرند. طاعون داستاني است در عين حال واقعي و افسانه‌اي، يا بهتر بگوييم سمبوليك، در اين كتاب بيماري وحشتناك طاعون مظهر شر است، چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ معنوي.

آزادي (مجموعه تكه‌هاي نيك)

 • 22,500 تومان

«بيش از يك نوع آزادي وجود دارد» آيا مي‌توانيم تمام و كمال آزاد باشيم؟ مارگارت اتوود در اين كتاب كه تصوير خيالي نفس‌گيري است از كابوس آبادها و جزاير جادويي، آيينه‌اي پيش روي جهانمان گذاشته است. تصويري كه با آن روبه‌روييم، تصوير مردان و و زناني كه به شكل تحت‌الفظي و استعاري در زندان به سر مي‌برند، ترسناك است ولي هنوز ندايي وجود دارد كه ما را به حرف زدن و عمل كردن در جهت حفظ آزادي‌مان فرا مي‌خواند؛ و در اين ندا اميدي نهفته است.

ميل (مجموعه تكه‌هاي نيك)

 • 14,500 تومان

شما در خيابان از كنار آدمي عبور مي‌كنيد كه مي‌تواند عشق مادام‌العمرتان باشد كسي كه به او تمايل داريد چه كارمي‌كنيد؟ در دنياي موراكامي شما داستان را براي او تعريف مي‌كنيد 5 داستان عجيب و خارق‌العاده‌اي كه در اين مجموعه گردآوري شده است قفل زبان چندوجهي ميل را باز مي‌كند حالا چه آن ميل گرسنگي باشد چه هوس و چه شيفتگي ناگهاني به اشتياق مرموزدل.

خواهران (مجموعه تكه‌هاي نيك)

 • 10,000 تومان

خواهران جو مي‌گفتند ترجيح مي‌دهند او را عصباني كنند. خواهرتان شايد مهربان‌ترين آدمي باشد كه مي‌شناسيد، يا بيگانه‌ترين فرد در خانواده‌تان؛ شايد شما را عصباني كند و يا الهام‌بخش‌تان باشد، شايد قوي‌ترين رقيب‌تان باشد يا نزديك‌ترين همراه‌تان در فتنه‌انگيزي، ولي در هر حال در پيوندي كاملا منحصر به فرد با شما شريك است. مگ، جو، بت و ايمي معروف‌ترين چهار خواهر در ادبيات هستند و داستان‌هاي اين كتاب كه روايت خوشي‌ها و ناراحتي‌هاي مشترك آن‌هاست. تجليلي تاثيرگذار از پيوندهاي خاص خواهري است.

شنا (مجموعه تكه‌هاي نيك)

 • 14,500 تومان

حالا ديگر خورشيد كاملا بالا آمده بود و از آب مي‌گذشت و بر زغال‌سنگ‌هاي ريز كف حفره مي‌تابيد. لباس‌هايمان را كنديم و به آب زديم. آيا چيزي نشاط‌آورتر از شنا در آب‌هاي وحشي وجود دارد؟ اين كتاب تور شناي لذت‌بخشي در سراسر بريتانياست. ديدن همه آبگيرهاي شنا از سطح آب - رودخانه‌ها، حوضچه‌هاي صخره‌اي، درياچه‌ها، تالاب‌ها، خليج‌‌ها و دريا. اغواگر، سرگرم كننده، الهام‌بخش، بيانيه حق شناگران بومي براي شنا در آب‌هاي وحشي، تكريم جادوي آب - اين كتاب وادارتان مي كند كه لباس از تن درآوريد و به آب بزنيد.

نژاد (مجموعه تكه‌هاي نيك)

 • 16,000 تومان

آيا ما همان موجودي هستيم كه همه چيزش واقعا وابسته به رنگ پوستش است؟ توني ماريسن در اين كتاب نكوهنده و داغ‌زننده نژاد را از دل داستان‌هاي افرادي بيرون مي‌كشد كه به خاطر نژادشان تحقير شده و محروم مانده‌اند. دختر سياه جواني كه مشتاق چشمان آبي عروسك است، ميان پستي و پريشاني حركتي مارپيچ انجام مي‌دهد. يك دوستي بر سر خاطره‌اي جدال‌برانگيز از هم مي‌پاشد. يك برده سابق كه اسير سبحي پرحرف و تنها شده است، مجبور است خانه سابق را پيش چشم بياورد. نوشته‌هاي ماريسن درباره نژاد كه عجيب و نامنتظره، ولي مثل هميشه تكان‌دهنده هستند، ما را تا اعماق دل و ذهن انسانيت رنجيده‌مان پايين مي‌برند.

من شدن (خاطرات 1 روان‌پزشك)

 • 84,500 تومان

اروين د. يالوم كه هميشه زندگي ديگران را واكاوي كرده است، در من شدن، خاطراتي كه سال‌ها منتظرش بوديم، نگاه درمانگرانه‌اش را به خودش معطوف كرده است و روابطي كه خودش را شكل داده‌اند و آثار خلاقه‌اي را كه معروف‌اش كرده‌اند، مي‌كاود. يالوم از كارهاي انقلابي‌اش در روان‌درماني گروهي مي‌گويد، از اينكه چطور توانست بهترين مجري روان‌درماني اگزيستانسيال شود كه شيوه‌اي است اخذ شده از حكمت متفكران بزرگ تاريخ. او الهام‌هايش را براي نوشتن كتاب‌هاي مهمي از جمله دژخيم عشق و وقتي نيچه گريست، آشكار مي‌كند، كتاب‌هايي كه روانشناسي و فلسفه را در هم مي‌آميزند تا به نگاه جالب جديدي به وضعيت انساني برسد. من شدن با در هم بافتن داستان‌هاي خاطره‌انگيزترين بيماران با قصه‌ها شخصي عشق و افسوس، خوانندگان را به تكنيك‌درماني يالوم، روند نوشتن‌اش و زندگي خانوادگي‌اش نزديك مي‌كند.

يالوم‌خوانان

 • 79,500 تومان


نويسنده رمان‌هاي پرفروش دروغگويي روي مبل، دژخيم عشق و مسئله اسپينوزا و همچنين يكي از قابل احترام‌ترين افراد در حوزه روان‌درماني، گلچيني از مشهورترين آثار خود را ارائه داده و آن‌ها را با مقالات جديد و درخشاني در مورد نوشتن و هنر روان‌درماني مزين كرده است. خوانندگان در اين اثر با تنوع در نوشته‌هاي او رو‌به‌رو مي‌شوند كه از قطعات توضيحي در مورد بيماران گرفته تا الگوهاي نظري و البته ادبيات گسترش يافته است. اين گزيده‌ها، كه به دقت ويرايش شده‌اند شامل بخش‌هايي از نوشته‌‌هاي استادانه يالوم در حوزه گروه‌درماني و درمان اگزيستانسيال و همچنين گلچيني از دژخيم عشق، وقتي نيچه گريست و دروغگويي روي مبل است. مقدمه يالوم براي كتاب حاضر، مقدمه‌هاي بخش‌هاي مختلف و سه مقاله جديد در مورد روايت بخش‌هاي جديدي است كه او به اين كتاب اضافه كرده است. يالوم هم در آثار داستاني و هم در آثار غيرداستاني خود از پشت عينك روان‌درماني به بررسي‌ ماهيت انساني مي‌پردازد و به ما نشان مي‌دهد كه خط ميان حقيقت و تخيل هميشه به راحتي قابل تشخيص نيست. علاقه بسيار زياد به روايت از همان ابتداي كار يالوم، انگيزه‌اي مهم براي او بوده و همين اشتياق است كه اين گزيده‌ها را به همديگر چفت كرده است. خوانندگان با پيشينه‌هاي گوناگون مي‌توانند به سراغ يالوم‌خوانان بيايند. خوانندگان متون باليني دكتر يالوم مسحور آثار داستاني وي مي‌شوند و خوانندگان عمومي او نيز دركي وسيع‌تر از كار روان‌درماني پيدا مي‌كنند. همه نشاني از يك استاد را در مي‌يابند.

فايل صوتي طاعون

 • 19,000 تومان

در كتاب طاعون آلبر كامو تصور مي‌كند كه بيماري همه‌گير طاعون شهر اران را در برگرفته است و از خلال دفتر خاطرات دكتر ريو يك نفر شاهد وقايع، خواننده را در جريان اين واقعه مي‌گذارد، از روزي كه موش‌هاي حامل ميكروب در همه گوشه و كنار شهر ظاهر مي‌شوند تا زماني كه بيماري طاعون در اين شهر كه از ساير نقاط دنيا جدا شده و ميليون‌ها نفر سكنه‌ي خود را از دست داده است، پايان مي‌يابد. و كساني كه جان به سلامت برده‌اند، زندگي عادي را از سر مي‌گيرند. طاعون داستاني است در عين حال واقعي و افسانه‌اي، يا بهتر بگوييم سمبوليك، در اين كتاب بيماري وحشتناك طاعون مظهر شر است، چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ معنوي.

1  2  صفحه‌ی 1