فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

غول‌هاي كلاسيك روانشناسي خوديار (برگرفته از 50 كتاب الهام‌بخش براي تحول زندگي شما)

  • 14,000 تومان

كتاب خوديار روانشناسي مي‌تواند بهترين دوست شما باشد، مي‌تواند كاري كند كه به عظمت و زيبايي خود پي‌ببريد. از آنجايي كه اين كتاب‌ها به شما مي‌آموزند كه دنياتان را تغيير بدهيد، شايد نام بهتري براي كتاب‌هاي خوديار روانشناسي ادبيات امكانات باشد. در دل ادبيات خوديار دو مفهوم و استنباط در اين زمينه كه چگونه بايد خود را ببينيم، وجود دارد. اغلب نويسندگان بزرگ به اين نكته اشاره كرده‌اند كه خويشتن برتري در وجود همه ما يافت مي‌شود تا به هدف‌هاي خود برسيم، در اين باور و استنباط، علم و اطلاع درباره خود راه رسيدن به نبوغ است.

مرا نمي‌فهمي تو هم مرا نمي‌فهمي

  • 55,000 تومان

همه ما گفت و گو مي‌كنيم. گفت و گو بخشي از زندگي انسان است. من جامعه‌شناس زبان هستم و تحليل مكالمات روزانه و تاثير آن بر روابط اشخاص كار اصلي من است. در اين كتاب من با توجه به كلام زن‌ها و مردها از سوء تفاهم‌هاي به ظاهر بي‌معني كه بر مناسبات ما تاثير سوء مي‌گذارد حرف مي‌زنم و با استخراج‌ معنا براي هر كدام نشان مي‌دهم كه زن و مرد بي‌آنكه ابهامي در كار باشد يك كلام واحد را به دو طرز متفاوت تفسير مي‌كنند.

صفحه‌ی 1