فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
7 اشتباهي كه والدين خوب مرتكب مي‌شوند
  • 36,800 تومان
  • با تخفیف: 36,800 تومان
5 دقيقه ان ال پي (هر روز تمرين كنيد و مثبت بينديشيد)
6 مدال ارزش
  • 30,000 تومان
  • با تخفیف: 30,000 تومان
هنر دوست داشتن خود
  • 39,900 تومان
  • با تخفیف: 39,900 تومان

7 اشتباهي كه والدين خوب مرتكب مي‌شوند

  • 36,800 تومان

شايد با همه موارد متحول‌ساز زندگي در اين كتاب موافق نباشيد، اما تنها زماني كه پيشنهادات دكتر فريل و همسرش را در زندگي خود به كار گيريد، اين كتاب را بسيار ارزشمند خواهيد يافت و تفاوت رفتار كودكان خود را ارج خواهيد نهاد. دكتر جان و ليندا فريل كتاب بسيار خواندني و مفيدي را به شما پيشنهاد مي كنند كه به هفت رفتار بسيار متداول و در عين حال غير موثر و خود مخرب والدين مي‌پردازند. در اين كتاب پيشنهاداتي به شما ارائه مي‌شود كه بتوانيد به سرعت اين رفتارها را تغيير دهيد. مولفان اين كتاب با اين اعتقاد كه «تغييرات كوچك نتايج بزرگ به بار مي‌آورند»، گام‌هاي عملي و آساني را به شما توصيه مي‌كنند كه به اين رفتارهاي تخريبي پايان دهيد و كيفيت پرورش فرزند را در سيستم خانواده خود به‌طور قابل ملاحظه‌اي بهبود بخشيد.

5 دقيقه ان ال پي (هر روز تمرين كنيد و مثبت بينديشيد)

  • 37,900 تومان

چرا اين كتاب را مي‌خوانيد؟ ان ال پي فنوني را در اختيارتان قرار مي‌دهد تا بتوانيد نتايجي نو خلق كنيد. شايد مايل باشيد ارتباطات بهتري برقرار كنيد و از زندگيتان بيشتر لذت ببريد يا در صدد هستيد زندگي اجتماعي بهتر يا موفقيت شغلي كسب كنيد. شايد هم مي‌خواهيد پول بيشتري در آوريد يا آن كه خود را از شر عادت يا ترس رها كنيد يا در واقع مي‌خواهيد خودتان را بهتر و بيشتر بشناسيد. شايد در زندگي روزمره و قراردادي موفق باشيد اما هنوز چيزهايي وجود دارند كه مي‌خواهيد تغييرشان بدهيد. در اين راستا مي‌توانيد از ان ال پي به عنوان راهنما و مربي كمك بگيريد تا به موفقيت و شادي دست يابيد. مي‌توانيد از ان ال پي براي هدايت همكارانتان در امر فروش و ايجاد ارتباطات بهتر و مديريت سازمانتان استفاده كنيد.

6 مدال ارزش

  • 30,000 تومان

هر كس در زندگي شخصي يا كاري مي‌خواهد بهترين باشد. با كمك اين كتاب مي‌توانيد موقعيت سازمان يا موسسه، كار يا زندگي خصوصي خود را بهبود بخشيد. ادوارد دوبونو در اين كتاب راهكار ساده و در عين حال هيجان‌انگيزي را براي تصميم‌گيري‌هاي موثر و خلاقانه و بر اساس ارزش‌هاي قرن بيست و يكم در اختيار شما قرار مي‌دهد. در اين كتاب با ارائه چارچوب فكري بهتر براي تفكر و تصميم‌گيري و يا استفاده از شيوه ((شش مدال ارزش‌ها)) چگونه عادت‌هاي فكري سابق خود را كنار بگذاريد و با ارزش‌ها به شيوه‌اي به مراتب بهتر روبه‌رو شويد تا قلمروهاي پيشرفت را در برابر خود تشخيص دهيد. وقتش رسيده كه از شش مدال ارزش‌ها استفاده كنيد.

هنر دوست داشتن خود

  • 39,900 تومان

اين كتاب سفري به درون شماست، كشف چگونه گم شدنتان و از دست دادن توانايي دوست داشتن خود است. راهنماي سفر به سوي زيبايي، حس رفتار و توانايي است كه در وجود خود شماست. راه زيبايي است كه براي بازيافتن اين موارد بايد از آن سفر كنيد.

صفحه‌ی 1