فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

براي رهايي پنيرت را عوض كن (خروج از 1000 تو)

  • 15,000 تومان

20 سال پيش دكتر اسپنسر جانسون داستان دو آدم كوتوله را در كتابي به نام «چه كسي پنير مرا جا به جا كرد؟» براي ما تعريف كرد. آن كتاب با به اشتراك گذاشتن خرد و انديشه‌هاي متعالي درباره تغيير و ترس، جهان را زير پا گذاشت و در همه جا با استقبال روبرو شد. پس از فروش 28 ميليون نسخه از آن كتاب، دكتر جانسون دوباره به سراغ شخصيت‌هاي مورد علاقه‌اش بازگشته است. اين كتاب كه بخش دوم همان داستان است به شما كمك خواهد كرد تا از راز و رمزهاي هر نوع هزارتويي كه در آن گرفتار هستيد، پرده برداريد و رهايي را در آغوش بگيريد. كتابي بي‌نظير كه زندگي‌تان را متحول مي كند.

مشتري‌ها چگونه فكر مي‌كنند (بينشي اساسي نسبت به ذهن و ضمير بازار)

  • 30,000 تومان

در اين كتاب باور نويسنده بر اين است كه در حوزه علوم انساني نيز در عصر كنوني، خلاقيت اصلي آنجايي رخ مي‌دهد كه تلاقي گاه رشته‌هاي مختلف است. بنابراين به سراغ رشته‌هاي متفاوتي مي‌رود، ناب‌ترين و به روزترين اطلاعات آن كه به حوزه بازاريابي مرتبط‌اند را استخراج مي‌كند، با قدرتي مثال زدني آنها را به هم گره مي‌زند، و از اين پيوند، پيامدهايي عملي براي مديران بر مي‌گيرد كه در نوع خود بي‌نظيراند.

درنگ نكن انجامش بده (درس‌هاي زندگي)

  • 20,000 تومان

من در طول دوران زندگيم ـ به عنوان يك مدير، به عنوان فردي حادثه‌جو به عنوان يك نويسنده، و به عنوان پدر و همسري كه به خانواده‌اش افتخار مي‌كند‌ـ همواره كوشيده‌ام تا به موفقيت دست پيدا كنم. مي‌خواهم بسياري از حقايقي را كه در طول مسير دستيابي به موفقيت با آن‌ها روبه رو شده‌ام و به من كمك كرده‌اند تا به بهترين آرزوهايم دست پيدا كنم، را با شما در ميان بگذارم. بعضي از آن‌ها عبارتند از اين كه: به خودتان باور داشته باشيد. باور كنيد كه هر كاري را مي‌توان به انجام رساند. از زندگي به طور كامل بهره ببريد. هرگز تسليم نشويد.

پيشنهاد ردنشدني فروش محصولات و خدمات در 3 ثانيه يا كمتر

  • 35,000 تومان

با بمباران شدن مصرف‌كننده‌ها توسط هزاران پيام بازرگاني و تبليغات بازاريابي در طول روز، آنها مجبور هستند در مورد خريدهاي خود به سرعت تصميم‌گيري كنند كه معنايش اين است كه شما هم بايد فروش خود را با همان سرعت به انجام برسانيد. به اين ترتيب، تقريبا هيچ زماني در اختيار نداريد تا بتوانيد پيشنهادي بهتر و سريع‌تر از يك پيشنهاد ردنشدني به مشتري‌هايتان ارائه دهيد. با افزايش هوش خريداران و كمتر شدن زمان آنها، متدها و شيوه‌هاي بازاريابي قديمي در حال از دست دادن اثربخشي خود هستند. چيزي كه امروز به آن نياز داريم، روشي جديد در انجام كسب و كار است- روشي كه هم از نظر اجتماعي مزيت بيشتري داشته باشد و هم بسيار مؤثرتر باشد. اين روش جديد چيزي نيست جز پيشنهاد رد نشدني.

101 تكنيك ساده و سريع براي جذب و حفظ مشتري

  • 38,000 تومان

اگر چهره واقعي هر سازماني از طريق افراد بخش ارائه خدمات به مشتري‌ها داده مي‌شود، پس هيچ چيز حياتي‌تر از آموزش دادن به افراد نمي‌باشد. 101 تكنيك براي جذب و حفظ مشتري كتابي است جامع كه در عين حال خواندن و اجراي نكات آن بسيار ساده است و كارمندان مرتبط با مشتري‌ها را براي هر موقعيتي آماده مي‌سازد.

صفحه‌ی 1