فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 11,900 تومان

معجزه زندگي (شفاي زندگي)

  • 45,000 تومان

لوييز هي بيش از 25 سال به مردم در كشف و به كارگيري كامل پتانسيل قدرت خلاقشان براي رشد فردي و بهبود زندگي خود كمك كرده است. پيام اصلي و كليدي او اين است كه اگر بخواهيم مي‌توانيم روي ذهن خود كار كنيم، و همه چيز را آن طور كه مي‌خواهيم تغيير داده و شرايط را به نفع خود بهبود بخشيم. (و حتي معالجه امراضي همچون سرطان.) او به ديگران كمك مي كند كه از پتانسيل‌هاي ذهني خود به طور كامل بهره برده و با شكوفايي استعدادها و خلاقيت‌هاي خود، موانعي كه فرد را از رسيدن به سلامتي و خواسته‌هايش در زندگي دور مي‌كند، از سر راه خود برداشته و با آرامش و اطمينان خاطر بيشتري پيش برود...

7 روش براي گرفتن بله

  • 38,000 تومان

همه مي‌دانند كه بهترين روش براي متقاعد كردن ديگران و رسيدن به پاسخ بله استفاده از منطق و استدلال است. درست است؟ خير. نادرست است. طبق آخرين تحقيقات در حوزه علم اعصاب اكثر افراد بيش از آنكه به محرك‌هاي عقلاني و منطقي پاسخ دهند در قبال محرك‌هاي احساسي و عاطفي واكنش نشان مي‌دهند. شما به جاي استفاده از حقايق يا آمار و ارقام براي متقاعدسازي بايد محرك‌هاي احساسي درون مغز را براي اتخاذ تصميامات از سوي طرف مقابل و دادن پاسخ بله برانگيزيد. دانشمندان توانسته‌اند هفت محرك احساسي مغز را كشف كنند و آن‌ها را تحريك و فعال كنند كه در كتاب به معرفي اين محرك‌ها پرداخته شده است. شما با فعال كردن يكي از اين محرك‌هاي طرف مقابل يا بيشتر تبديل به متقاعد كننده‌اي ماهر و مسلط در هر جنبه از زندگي‌تان خواهيد شد و پاسخ بله را از طرف مقابل دريافت خواهيد كرد.

شهامت عشق

  • 11,900 تومان

تمام زوج‌ها در روز ازدواج، مشتاقانه عشق بي‌قيد و شرط را به يكديگر وعده مي‌دهند‎، اما به ندرت در زندگي واقعي به تمرين آن مي‌پردازند. در نتيجه اميدهاي عاشقانه در خانه، اغلب جاي خود را به دلسردي و افسردگي مي‌دهد‏، اما زندگي زناشويي نبايد به چنين روشي ادامه يابد. شهامت عشق، چالشي چهل روزه در جهت درك يكديگر و تمرين عشق بي قيد و شرط براي زن و شوهرهاست. چه زندگي زناشويي شما به تار مويي بند باشد يا مستحكم و ريشه‌دار، شهامت عشق سفري است كه بايد طي كنيد. اكنون زمان آن فرا رسيده است كه كليدهاي صميميت واقعي و گسترش يك زندگي زناشويي پرشور را بيابيد و به راز و رمزهاي موجود در اين زمينه پي ببريد.

17 قانون موفقيت

  • 39,900 تومان

در اين كتاب راز و رمزهاي موفقيت افراد مقتدر و غول‌هاي صنعت و بازرگاني مطرح مي‌شود. نام، ياد و كارشان در تاريخ زنده خواهد ماند. نابغه‌هايي كه بهانه نمي‌آورند و غر نمي‌زنند. آنان خود را اسير وضعيت موجود و تقدير يا سرنوشت نمي‌دانند. آنان افكار و شخصيت بزرگي دارند. اغلب كارهايي انجام مي‌دهند كه ديگران از انجام آن‌ها اظهار ناتواني مي‌كنند. بي‌شك آنان افرادي توانمند و مانند ديگران هستند. ما بيش از هر زمان ديگر، به خرد و تدبيرشان نياز داريم. آنان الگو و اسطوره‌اند.

صفحه‌ی 1