فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

دروغ ممنوع (رهايي از مخمصه و سردرگمي در زندگي)

 • 48,000 تومان

اثر حاضر كتابي است درباره دروغ‌گويي. منظورم دروغ‌هاي آگاهانه نيست. منظورم آن پسركي نيست كه همين‌طور كه خرده‌هاي شيريني به صورتش چسبيده مي‌گويد: «شيريني‌ها را من نخورده‌ام.» او مي‌داند كه دروغ مي‌گويد. منظور من دروغ‌هاي ناآگاهانه‌اي است كه همه‌جا شاهدش هستيم. اين دروغ‌هاي ناآگاهانه با وجود بي‌قصد و غرض بودن گوينده، حسن نيت او، يا سرسري بودنشان مخرب‌اند. من در اين كتاب با تشريح نمونه‌هايي كه در دفترم با آن‌ها مواجه شده‌ام و با توجه به مثال‌هاي زندگي روزمره به اين موضوع خواهم پرداخت. من روانشناس هستم. بعد از حدود سي سال كار به اين نتيجه رسيده‌ام كه همه مشكلات زندگي در پي يك دروغ ايجاد مي‌شوند. هر دروغي دروغ ديگري به دنبال دارد. در اختلالاتي مانند اضطراب، وسواس، افسردگي، ترس‌هاي بي‌منطق، ناتواني در لذت بردن از زندگي، بلاتكليفي، وجود مشكل در دوست داشتن و دوست داشته شدن، اعتياد به مواد مخدر، خشونت خانگي - چه در نقش ظالم و چه در نقش قرباني - يا مشكلات عديده روابط كه مردم را به سمت روان‌درماني سوق مي‌دهند، دروغ نقش مهمي ايفا مي‌كند.

هنر زندگي (چيزهاي كوچك ولي با ارزش) كتاب گويا

 • 30,000 تومان

اين كتاب آميزه‌اي از خرد و بصرت او در مسير يافتن موهبت‌هايي است كه در مشكلات زندگي نهفته‌اندء آميزه‌اي كه در ذهن همه كساني كه در زندگي با مشكلات و موانع ريز و درشت مواجهند طنين‌انداز خواهد شد. اين آميزه دربرگيرنده افكار هنري در مورد مثبت‌نگري و درك پيشرفت‌هاء و راه تصديق و پذيرش تاريكي‌هايي است كه از راه مي‌رسند. كانون فلسفه الهام‌بخش هنري را اين باور تشكيل داده كه هر روزمي‌تواند روز خوبي باشد.

محافظان وجود

 • 39,500 تومان

هر چيز طبيعي، هر گلي، درختي و حيواني، درس‌هاي مهمي براي يادگيري ما دارند.

كي ميگه نمي‌توني ؟ مي‌توني !

 • 89,500 تومان

مي‌خواهيد زندگي‌تان را تغيير دهيد؟ خواستن توانستن است دانيل چيدباك در مقطعي از زندگي متوجه شد حقيقت زندگي او اين نيست. كارش راضي‌اش نمي‌كرد، روابطش او را آزار مي‌دادند، و تصميماتي مي‌گرفت كه با ارزش‌هاي حقيقي او در يك راستا قرار نداشتند، ولي توانايي آن را داشت كه هدفش را بشناسد- موهبتي كه به همه‌ي ما عطا شده‌است- و به اين ترتيب بود كه سفرش را آغاز كرد. دانيل به خردي قاطع دست يافته‌است و اهل شعارهاي تو خالي نيست. او نويسنده‌اي الهام‌بخش، روشن‌انديش و صادق است. روش‌هاي روحيه‌بخش او به طور طبيعي جايشان را در زندگي مردم باز مي‌كنند، و تا به حال زندگي تعداد بسياري از خوانندگانش را تغيير داده‌اند. اين كتاب با تمرينات عملي و روش هاي فعال شما را وادار مي‌كند پرسش‌ها دشواري را در مورد زند‌گي‌تان مطرح كنيد و تصميماتي بگيريد كه زندگي‌تان را براي هميشه تغيير خواهند داد. و در نهايت شما را به سمت رضايت و آرامشي كه در زندگي به دنبال آن هستيد هدايت مي‌كند. آماده شويد تا مجذوب و مسحور شويد و حيرت كنيد، نه با خواندن اين كتاب، با قدرت خودتان.

مراقب خودت باش (خودت را هلاك نكن و زماني را به خودت اختصاص بده)

 • 39,500 تومان

از طرف كسي كه در اين ورطه بوده و همه چيز را تجربه كرده است، اين‌ها واژگاني بسيار ارزشمندند كه مي‌توانيد براي رهايي خود از ورطه‌ي بيماري‌هاي رواني از آن استفاده كنيد. (جرمي واين) هر چيزي كه بايد درباره‌ي مراقبت از خود بدانيد: اين كه چيست، چرا مهم است، چرا دشوار است و چطور مي‌توانيد آن را در زندگي روزه‌مرتان بگنجانيد. جين هاردي در اين كتاب مهم همچنين گوشزد كرده است كه مراقبت از خود روشي پيشگيرانه است كه مي‌توانيد از آن براي مبارزه با احساس استيصال، فشارهاي رواني و بيماري‌هاي در دنياي آشوبزده‌ي امروز استفاده كنيد. كتاب مراقب خودت باش! براي كساني نوشته شده‌است كه مدتي است زندگي‌شان دچار آشوب شده، ولي هنوز نتوانسته‌اند به ‹علت› آن پي ببرند. كتابي پر محتوا و عملي براي كمك به شما در شناخت خود و نيازها و خواسته‌هايتان.

سرمايه‌گذاري رفتاري (كتاب گويا)

 • 35,000 تومان

«كتابچه سرمايه‌گذاري رفتاري براي كساني كه به درك رابطه متقابل طبيعت انسان و بازارهاي سرمايه‌گذاري علاقه دارندء از اهميت بسياري برخوردار است.» «موفقيت در سرمايه‌گذاري يعني قرار داشتن در سمت راست اكثر معاملات. هيچ كتابي بهتر از اين كتاب نمي‌تواند نقطه شروعي براي اين هدف باشد.»

اين منم كه رهايت مي‌كنم

 • 27,500 تومان

موضوع اين كتاب فرايندي است كه معمولا به طور طبيعي براي‌مان رخ نمي‌دهد. در دنيايي كه به ما مي‌آموزد به هر قيمتي به آنچه دوست داريم چنگ بزنيم و رهايش نكنيم، تغيير نوعي هنر است- هنري كه بارها و بارها آن را از نو مي‌آموزيم. هايدي پريب در اين مجموعه نوشته‌ها ي صادقانه و غم‌انگيز به واقعيت تلخ رها كردن دلبستگي‌ها- كه اغلب بدون آمادگي ما رخ مي‌دهد- روش كنار آمدن با حالات احساسي و رواني بعد از آن پرداخته است. كتابي فوق‌العاده براي كساني كه در زندگي به جايي رسيده‌اند كه بايد فرد مورد علاقه‌شان را رها كنند ولي احساس‌شان اجازه اين كار را به آنها نمي‌دهد. اين كتاب چشمان شما را به روي واقعيت باز مي‌كنند.

فلسفه براي همه

 • 32,000 تومان

اين كتاب به زباني ساده ولي بينش و عمق كافي نوشته شده است و به معناي فلسفه و كاركردهاي مختلف آن مي‌پردازد. هر فصل نويسندۀ جداگانه‌اي دارد كه بر موضوع آن فصل اشراف كافي دارد. به علاوه، در پايان هر فصل خلاصه‌اي از مهم‌ترين مطالب همان فصل آمده، و نيز پرسش‌هايي در خصوص آن مطالب، كه به ما كمك مي‌كنند خود دربارۀ آن‌ها بينديشيم و عملاً فلسفه‌ورزي كنيم. افزون بر موارد فوق، منابعي (مقدماتي، پيشرفته، اينترنتي) نيز براي خوانندۀ مشتاق‌تري كه مايل است مطالب را دنبال كند در انتهاي هر فصل گنجانده شده است. در انتهاي كتاب واژه‌نامه‌اي توصيفي درج شده كه شامل تعريف‌هايي از مفاهيم و نظريات مهم فلسفي است. خواننده در فصل‌هاي نُه گانۀ اين كتاب مجالي براي تفكر دربارۀ ماهيت فلسفه، اخلاق، قانون، شناخت، ذهن، اختيار، نظريات علمي و سفر در زمان در اختيار دارد.

ما نتيجه انتخاب‌هايمان هستيم (كتاب گويا)

 • 40,000 تومان

آيا دوست داريد خودتان را آرام كنيد؟ آيا براي سرحال شدن از قهوه يا ماده‌اي قوي‌تر استفاده مي كنيد؟ آيا دوست داريد در عين حفظ سلامت خود، آرام، شاد يا سرخوش باشيد؟ در اين كتاب مبتكرانه متوجه خواهيد شد كه چطور مي توانيد با استفاده از موادي بي‌خطر و طبيعي كه باعث ايجاد اعتياد هم نمي‌شوند، به چنين حالتي دست پيدا كنيد. پاتريك هالفورد كارشناس پيشتاز در زمينه سلامت روان و تغذيه، و روان‌پزشك برجسته و كارشناس تغذيه، دكتر كاس چگونگي آن را به شما نشان خواهند داد.

چگونه مردم را به خود جذب كنيم (كتاب گويا)

 • 25,000 تومان

كتاب چگونه مردم را به خود جذب كنيمء راه نفوذ در دل‌ها را به شما نشان مي‌دهد. ليل لوندز روش‌هاي تضمين شده خود را در اين مورد در اختيار شما قرار مي‌دهد. - روابط دوستانه و وعده‌هاي ملاقات - دوستي و معاشرت - مهماني‌ها و صحبت‌هاي كوتاه - روابط در محيط‌هاي كار ... مطالبي است كه ما در اين كتاب مي‌آموزيم تا بتوانيم ديگران را تحت تاثير قرار دهيم.

بنويس تا زندگي‌ات تغيير كند (كتاب گويا)

 • 28,500 تومان

بنويس تا زندگي‌ات تغيير كند (كتاب گويا)

يه جور ديگه فكر كن از جعبه ذهن‌تان خارج شويد (كتاب گويا)

 • 32,000 تومان

يه جور ديگه فكر كن از جعبه ذهن‌تان خارج شويد (كتاب گويا)

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1