فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تشريح روان (نمادپردازي كيمياوي در روان‌درماني)

  • 97,000 تومان

كتاب حاضر، در ادامه مطالعات يونگ درباره كيمياگري، كوشش مي‌كند تا بعضي شيوه‌ها يا مقولات فرايند تفرد را كه در نمادپردازي‌هاي كيمياگري متجلي مي‌شوند، مشخص و مرئي كند. ادينجر در اين كتاب تصويري دقيق و درخشان از روان عيني و چگونگي تجربه شدن آن در طول اعصار، از اديان ابتدايي گرفته تا فيزيك هسته‌اي و سيكرونيسيتي، به‌دست مي‌دهد. اين اثر ادينجر شاخص روان‌شناسي يونگي در بالاترين حد آن به‌شمار مي‌آيد و يك كتاب راهنماي اساسي روان‌شناسي يونگي معاصر است.

كيمياگري (مقدمه‌اي بر نمادپردازي و روانشناسي ويژه روان‌پزشكان اساتيد و دانشجويان روانشناسي)

  • 98,000 تومان

هنر سري كيمياگران همانا دگرگون كردن شخصيت است هر كس دل مشغول بالندگي رواني خودش باشد خود يك كيمياگر است و اين كتاب بيش و پيش از هر چيزي يك راهنماي عملي براي درك اموري است كه در آزمايشگاه ضمير ناخودآگاه در جريان است.

تا ابد جوان (شازده كوچولو و آنتوان دو سنت اگزوپري) پژوهشي روان‌شناختي در كشمكش بزرگ‌سالان براي رهايي از بهشت كودكي

  • 58,000 تومان

ماري - لوئيز فن فرانتس (1995 - 1915) نويسنده، محقق و روان‌شناس سوئيسي و از برجسته‌ترين پيروان مكتب يونگ در تحليل رواني، قصه‌هاي پريان و نسخه‌هاي كيمياگري به شمار مي‌آيد. فن فرانتس با توجه به پيدايش علاقه به آنچه كه احتمالا مي‌توان آن را سندروم پيتر پن ناميد، در اثر كلاسيك خود به نام (Puer aeternus) به بررسي مسئله تا ابد جوان در درون انسان مي‌پردازد، جواني كه در مورد تعهد دادن به كار يا رابطه مقاومت مي‌كند و نمي‌تواند از فانتزي‌هاي دوره نوجواني خود دست بردارد. فن فرانتس نشان مي‌دهد كه اين معصوميت كودكانه چگونه مي‌تواند ما را از تحقق خود بازدارد و گرفتار زندگي موقت كند. فن فرانتس با تحليل شازده كوچولو اثر سنت - اگزوپري و رمان پادشاهي بي مكان نوشته برونو گانتز به كنكاش در وجوه منفي بالقوه تا ابد جوان و رابطه آن با عقده مادري، دن ژوانيسم و هم‌جنس‌طلبي مي‌پردازد. او در اين تحليل روان‌شناختي بيش از هر چيز به زنان و مردان جوان كمك مي‌كند تا اين جنبه را بازشناسند، آن را مهار كنند و از انرژي آن به شيوه‌اي سازنده استفاده نمايند.

كه عشق آسان نمود اول (روانشناسي عشق رمانتيك)

  • 65,000 تومان

در اين كتاب از اسطوره تريستان و ايزولد كه يكي از اولين داستان‌هايي است كه به روايت عشق رمانتيك مي‌پردازد، به عنوان مبنايي سنجشي جهت توضيح ذات و معناي عشق رمانتيك استفاده شده است. رابرت جانسن با به كار گرفتن روانشناسي يونگي، از بسياري باورها و اعتقادات ناخودآگاه مشترك بين مردان و زنان در مورد عشق پرده برمي‌دارد و نشان مي‌دهد كه اين وجه نظرها چگونه به طور نمادين در اسطوره تريستان و ايزولد بيان شده‌اند. آنگاه توهمي را كه اغلب ما در مورد اسطوره عشق داريم در هم مي‌شكند و به نحو زيبايي آنچه را كه عشق مي‌تواند و بايد باشد، مجددا تعريف و تبيين مي‌كند.

4 مقاله يونگي (شناخت نفس رويارويي شخصيت مهم‌تر فرايند تفرد انسان كيهاني)

  • 33,000 تومان

در اين كتاب مفاهيم بنيادي روانشناسي يونگي به قلم دو تن از معروف‌ترين مفسران انديشه يونگ معرفي شده است. خانم ماري لوئيز فن فرانتس كه همكار يونگ نيز بود، در دو مقاله فرايند تفرد و انسان كيهاني به چگونگي و زيروبم‌هاي جريان خوديابي انسان و رسيدن به تماميت مي‌پردازد و چنان كه رسم اين گونه بررسي‌هاست، به اسطوره‌ها و داستان‌هاي پريان كشورهاي ديگر هم اشاره مي‌كند. دو مقاله شناخت نفس و رويارويي با شخصيت مهم‌تر را ادوارد ادينجر، كه او نيز از بزرگترين شارحان و مفسران انديشه‌هاي يونگ به‌شمار مي‌رود، نوشته است. ادينجر به ساختمان روان آدمي، وجود دو مرز آگاهي در آن و چگونگي برخورد، ملاقات و رويارويي اين دو مركز با يكديگر مي‌پردازد و ما را براي وقوع چنين رويدادي آماده مي‌كند.

صفحه‌ی 1