فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
علم ثروت (چگونه درآمدتان را افزايش دهيد و ثروتمند شويد)
15 پيشنهاد جذاب براي زندگي بهتر خانم‌ها
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
قدرت گروه مثبت (اصول و روش‌هاي اثبات شده براي ساختن گروهي عالي)
پنج زبان عشق مجرد‌ها
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
هرگز سازش نكنيد (طوري مذاكره كنيد كه گويي زندگي‌تان به آن بستگي دارد)
معجزه سپاس معجزه شكرگزاري (جادو)
 • 81,500 تومان
 • با تخفیف: 81,500 تومان
قدرت لحظه‌ها (چرا بعضي تجربه‌ها اثري فوق‌العاده دارند)
بينديشيد و ثروتمند شويد
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
فوق ستاره فروش شويد
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
پرش (ايمان داشته باشيد تا به زندگي پر نعمتي دست يابيد)

علم ثروت (چگونه درآمدتان را افزايش دهيد و ثروتمند شويد)

 • 32,000 تومان

پول، يكي از توجه برانگيزترين و مهم‌ترين موضوعات در طول زندگي بشر محسوب مي‌شود كه همواره براي دستيابي به آن با يكديگر در رقابت بوده‌اند. از اين رو، روش كسب آن، همانند هر علمي از جمله شيمي، رياضي و حتي فلسفه، نوعي علم قابل آموزش به شمار مي‌رود. در اين كتاب، برايان تريسي با بررسي و تحليل روشمند و علمي اين موضوع، يك بار براي هميشه به تمام پرسش‌ها و سردرگمي‌هاي موجود در اين باره پايان مي‌دهد.

15 پيشنهاد جذاب براي زندگي بهتر خانم‌ها

 • 15,000 تومان

وقتي چند سال قبل يكي از دوستان دوران كودكي ام كه حالا زني سرزنده، قوي و مهربان شده بود، از من خواست بگويم چطور دخترش را يك فمينيست بار بياورد، اولين چيزي كه به ذهنم رسيد، اين بود: نمي‌دانم. احساس مي كردم وظيفه خيلي بزرگي بود. اما بارها درباره فمينيسم سخنراني كرده بودم، شايد همين باعث شده بود احساس كنم كارشناس و خبره اين كار هستم. تصميم گرفتم در پاسخ به درخواست دوستم، نامه‌اي براي او بنويسم كه اميدوار بودم درست و عملي باشد، و طرز فكر خودم به عنوان فمينيست را نيز ذكر كردم. اين كتاب نسخه‌اي از آن نامه با كمي تغيير در جزئيات آن است.

قدرت گروه مثبت (اصول و روش‌هاي اثبات شده براي ساختن گروهي عالي)

 • 32,000 تومان

هيچ‌كس به تنهايي موفق نمي‌شود. همه ما براي رسيدن به موفقيت به گروه نياز داريم. ما با هم رشد مي‌كنيم و با هم به موفقيت‌هاي عالي دست مي‌يابيم. گروه مثبت از افرادي تشكيل مي‌شود كه با بينش، هدف، اشتياق، خوش‌بيني، عزم، برتري، ارتباط، پيوند، عشق، توجه و تعهد به انجام كاري حيرت‌انگيز يا ساخت چيزي باور نكردني گرد هم مي‌آيند. به نظر من هر كسي تمايل دارد كه عضو گروهي عالي شود؛ اما هر كس نمي‌داند چطور يك تيم عالي را بسازد. كتاب «قدرت گروه مثبت» به اين منظور نوشته شده كه اعضاي گروه‌ها به اين موضوع پي ببرند كه چه كار بايد بكنند تا يك گروه مثبت و يكپارچه باشند. نويسنده كتاب در تعاملي كه با گروهي مختلف داشته و در گفتگو با افرادي كه عضوي از گروه‌هاي بزرگ تاريخ بوده‌اند، اصول و روش‌هاي اثبات شده‌اي را پيدا كرده كه مي‌توان به كمك آن‌ها گروهي فوق‌العاده ساخت.

پنج زبان عشق مجرد‌ها

 • 40,000 تومان

آيا تا به حال به اين باور رسيده‌ايد كه به اندازه كافي خوب نيستيد؟ به اندازه كافي لاغر نيستيد؟ كه دوست‌داشتني نيستيد؟ كه مادر بدي هستيد؟ آيا تا به حال به اين باور رسيده‌ايد كه حقتان است كه مورد بدرفتاري قرار بگيريد؟ كه هيچ‌وقت به جايي نمي‌رسيد؟ همه اين‌ها دروغ است . دروغ‌هايي كه توسط جامعه، رسانه، خانواده ما يا راستش را بخواهيد (اين را به واسطه تفكرات پنتيكاستيسمي خودم مي‌گويم )، توسط خود شيطان در ذهن ما ثبت شده‌اند. اين دروغ‌ها خطرناك هستند و بر روي عملكرد و ميزان ارزشي كه براي خود قائل هستيم تاثير مي‌گذارند. كم پيش مي ‌آيد كه ما بتوانيم دروغ‌هايي كه براي خود ساخته‌ايم را بشنويم، چرا كه اين دروغ‌ها آن‌قدر در گوشمان با صداي بلند پخش شده‌اند كه ديگر به نويز سفيد تبديل شده‌اند. اين نفرت پراكني‌ها هر روز ما را بمباران مي‌كنند ولي ما اصلا به وجودشان پي نمي‌بريم. شناسايي دروغ‌هايي كه وجودشان را پذيرفته‌ايم نكته‌اي كليدي است كه به ما كمك مي‌كند رشد كنيم و به سطح بالاتري از خودمان برسيم.اگر بتوانيم هسته اصلي كشمكش‌هايمان را پيدا كنيم و در عين حال، پي به اين نكته ببريم كه ما واقعا مي‌توانيم بر آن‌ها غلبه كنيم، مي‌توانيم مسير زندگي‌مان را تغيير دهيم.

هرگز سازش نكنيد (طوري مذاكره كنيد كه گويي زندگي‌تان به آن بستگي دارد)

 • 88,500 تومان

مفهوم كلي كه به عنوان كانون اين كتاب خواهد آموخت، همدلي تاكتيكي ناميده مي‌شود. اين گوش دادن مثل يك هنر رزمي، متعادل ساختن رفتارهاي حساس هوش هيجاني و مهارت‌هاي جسورانه تاثيرگذاري، دسترسي پيدا كردن به ذهن و فكر فرد ديگر مي‌باشد برخلاف افكار عمومي، گوش دادن، يك فعاليت منفعل نيست. فعال‌ترين كاري است كه مي‌توانيد انجام دهيد. به محض اينكه شروع به توسعه روش‌هاي جديدمان كرديم، دنياي مذاكره به دو جريان تقسيم شد: مذاكره‌اي كه در بهترين دانشكده‌هاي كشور آموزش داده مي‌شد و شيوه مشكل‌گشايي منطقي را دنبال مي‌كرد، در حالي كه ما يك سيستم اثبات نشده را براساس روانشناسي، مشاوره، و مداخله در بحران به ماموران‌مان در اف بي آي آموزش مي‌داديم. وقتي آيوي ليگ، رياضي و اقتصاد آموزش مي‌داد، ما در همدلي تخصص پيدا مي‌كرديم و روش ما موثر واقع شد.

معجزه سپاس معجزه شكرگزاري (جادو)

 • 81,500 تومان

مهم نيست شما چه كسي هستيد كجا هستيد يا شرايط فعلي‌تان چيست جادوي شكرگزاري تمام زندگي شما را تغيير خواهد داد. در اين كتاب 28 تمرين جادويي وجود دارد كه مخصوص شما طراحي شده‌اند تا ياد بگيريد چطور از قدرت جادويي شكرگزاري براي متحول كردن سلامتي پول شغل و روابط‌تان استفاده كنيد و كوچك‌ترين آرزوها و بزرگ‌ترين روياهايتان را به واقعيت تبديل كنيد. همچنين ياد خواهيد گرفت چطور شكرگزاري را براي حل مشكلات‌تان انجام دهيد تا هر موقعيت منفي را دگرگون كنيد. در پايان 28 تمرين جادويي توصيه‌هايي نيز درباره تمرين‌ها وجود دارد كه مي‌توانيد به صورت تركيبي انجام دهيد تا در قسمت‌هاي خاصي از زندگي‌تان بر سرعت جادو بيفزايد...

زندگي خود را دوباره بيافرينيد (برنامه‌اي كاربردي براي رهايي از رفتارهاي منفي و دست‌يابي به احساسات مثبت)

 • 125,000 تومان

اختلالات شخصيتي، كه اغلب در كودكي در اثر زندگي با نزديكان سلطه‌گر يا مداخله‌گر شكل مي‌گيرد، الگوهايي را در فرد ايجاد مي‌كند كه علت اصلي شكست‌ها و چالش‌هاي ويرانگر دوران حيات اوست و به پرخاشگري، افسردگي، اضطراب و انواع مشكلات شخصيتي تبديل مي‌شود. كتاب پيش روي شما، يكي از مهم‌ترين آثار در مورد شناسايي و درمان اين تله‌هاي مخرب شخصيتي به شمار مي‌رود كه كمابيش، تمامي ما با آن دست به‌ گريبانيم...

قدرت لحظه‌ها (چرا بعضي تجربه‌ها اثري فوق‌العاده دارند)

 • 35,000 تومان

در زندگي تمام افراد، تجربه‌هايي ماندگار و لحظه‌هايي تعيين‌كننده رقم مي‌خورد كه در ياد و خاطره‌شان باقي مي‌ماند و زندگي آن‌ها را شكل مي‌دهد. اين كتاب، با داستان‌هاي واقعي جالب خود به ما نشان مي‌دهد كه نبايد منتظر وقوع اين لحظه‌ها بمانيم، بلكه مي‌توانيم خودمان اين لحظه‌هاي شگفت‌انگيز را بسازيم.

بينديشيد و ثروتمند شويد

 • 48,000 تومان

«بينديشيد و ثروتمند شويد» برجسته‌ترين كتاب ناپلئون هيل، بر اساس قانون فلسفه و موفقيت معروف او مي‌باشد. اثر و نوشته‌هاي او از سوي رهبران بزرگ و برجسته در زمينه‌هاي امور مالي، تعليم و تربيت، سياست، و دولت مورد تحسين قرار گرفته‌اند.

فوق ستاره فروش شويد

 • 30,000 تومان

اين كتاب براي فروشندگان بلندپروازي است كه مشتاق هستند فروششان را افزايش دهند و بلافاصله درآمدشان را بالا ببرند. اين كتاب براي كساني نوشته شده است كه جزو 10 درصد برتر در حرفه فروششان هستند يا قصد دارند باشند. هر فكر و ايده، با هدف فوق ستاره فروش شدن طرح مي‌شود. فروشندگان در اصل دو انگيزه دارند: پول و اعتبار. آن‌ها دستمزد خوب مي‌خواهند و موفقيت‌شان را با ميزان درآمدشان نسبت به ديگران ارزيابي مي‌كنند. به ‌علاوه، مي‌خواهند شناخته شوند و از تلاش‌ها و موفقيت‌هايشان قدرداني شود. اين كتاب نشان خواهد داد كه چطور فروشندگان جهش و تغيير ناگهاني در هر دو بخش دارند.

پرش (ايمان داشته باشيد تا به زندگي پر نعمتي دست يابيد)

 • 12,500 تومان

هر فرد موفق، در زندگي خود اميدها و روياهايي داشته و با ايمان به آن‌ها بارها پريده است! اگر شما هم مايليد كه در زندگي‌تان به عظمت و سرافرازي دست يابيد، بايد استعدادي را كه در كوله‌پشتي خود داريد برداريد، از صخره بپريد و طناب نجات را بكشيد. اين اثر به سوي مسير موفقيت راهنمايي‌تان مي‌كند و نشان مي‌دهد كه چگونه در زندگي‌تان بپريد، زيرا سرانجام، اين تنها راه براي اوج گيري است!

صفحه‌ی 1