فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان پس از ميانسالي
بسيار حساس بودن در دنياي غيرحساس
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
عشق و آدم بسيار حساس (فهم و مديريت ارتباط هنگامي كه دنيا درهم مي‌شكندتان)
دردسرهاي كمال‌طلبي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
كتاب كار براي آدم‌هاي بسيار حساس
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
آدم بسيار حساس (راهي براي شكوفا شدن وقتي كه دنيا در هم مي‌شكندتان)
نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان (كهن‌الگوهاي قدرتمندي كه درون زنان مي‌زيند)
راهنماي عملي در مشاوره با كودكان
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
نمادهاي اسطوره‌اي روانشناسي مردان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
زندگي‌نامه اين زنان موفق
 • همراه با تخفيف
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 61,100 تومان
رويابين در نبرد با ترس
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
هنر قصه‌گويي خلاق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان پس از ميانسالي

 • 48,000 تومان

هر زني كه در آستانه ورود به 50 سالگي، با سومين مرحله از زندگي‌اش مواجه مي‌گردد. وقتي به اين قلمرو ناشناخته قدم مي‌نهد- كه در فرهنگ‌هاي بزرگ و شهري مناسكي براي آن برگزار نمي‌گردد- مي‌تواند انتخاب كند كه بر گذشته خود بگريد، يا از وارد شدن به سال‌هاي پختگي استقبال كند. جين شينودا بولن تحليل‌گر يونگي ورود به سومين مرحله از زندگي را گرامي داشته و از منابع بالقوه و پرقدرت يا كهن‌الگويي نام مي‌برد كه در اين دوران وارد روان زنان مي‌شوند. از نظر بولن، زنان همراه با مسن‌تر شدن، دلايل مهم و شورانگيزي براي خوشامدگويي دهه پنجاه زندگي خود دارند.

بسيار حساس بودن در دنياي غيرحساس

 • 35,000 تومان

بسيار حساس بودن يعني چه؟ با درونگرايي يا خجالتي بودن چه فرقي دارد؟ و بسيار حساس بودن چه فايده منحصر به فردي دارد؟ خبر خوب اين‌كه كتابي كه در دست داريد، درباره ويژگي‌هاي بسيار حساس بودن، عزت نفس اندك و فشارهاي ناشي از خارج از حد توان با ملاك‌هاي بيروني زندگي و چگونگي غلبه بر آنها راهكارهاي خوبي ارائه مي‌كند. ضمنا به عمق يافتن از نظر دروني كمك مي‌كند، و فعاليت‌هايي را معرفي مي‌كند كه مايه آرامش‌يابي و كسب انگيزه است. يكي از آن كتاب‌هاي مرجعي است كه خواندنش را به همه HSPها توصيه مي‌كنم. به نظرم كتابي‌ست كه خوب انگيزه مي‌دهد. مي‌توانيد شخصا راهكارهاي آن را انجام داده، كارآمدي آن‌ها را در عمل ببينيد. كتابي كه براي HSPها نوشته شده و به حقايق و چالش‌هايي اشاره دارد كه هر آدمي اين ويژگي دروني را دارد و با آن دست و پنجه نرم مي‌كند. مخصوصا براي آدم‌هاي بسيار حساسي مفيد واقع مي‌شود كه اضطراب در زندگيشان دردسرساز شده است.

عشق و آدم بسيار حساس (فهم و مديريت ارتباط هنگامي كه دنيا درهم مي‌شكندتان)

 • 95,000 تومان

آيا زود عاشق مي‌شويد اما از صميميت مي‌ترسيد؟ آيا از شنيدن «خيلي حساسي» خسته شده‌ايد؟ آيا احترام گذاشتن به همسر كمتر حساس‌تان دشوار است؟ يا اصلا از عاشقي دست برداشته‌ايد، از حساسيت زياد خود مي‌ترسيد يا از زخم‌هايي كه عشق ايجاد مي‌كند، احساس شرمندگي مي‌كنيد؟ آمارها حاكي از آن هستند كه 50 درصد از طلاق‌ها به واسطه خلق و خوست و اگر شما از آن 20 درصد كساني هستيد كه بسيار حساس هستند، پس ريسك تجربه ارتباط ناخوشايند براي‌تان بالاست. سيستم عصبي حساس‌تان روي ظرايف متمركز شده و عميق فكر مي كنيد، به‌طور بالقوه از شما زوج رومانتيكي مي‌سازد، البته اگر هر دوي شما فهم بهتري از «شما» بيابيد. اما بدون آگاهي، حساسيت‌تان باعث مي‌شود روابط نزديك‌تان دردناك و پيچيده شود. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» كه مبتني بر پژوهش‌هاي فراوان الين ان. آرون در حيطه خلق و خو و صميميت نوشته شده است، در راستاي شادكامي و ارتباط سالم آدم‌هاي بسيار حساس، كمك خوبي ارائه مي‌كند. كتاب حاوي مطالبي از كاهش ميزان استرس گرفته تا مسائل جنسي، خودارزيابي‌ها و پژوهش اوليه در زمينه مسائل زناشويي و خلق و خوست. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» راهكارهاي بهتري براي زندگي و عشق فراهم مي‌سازد.

دردسرهاي كمال‌طلبي

 • 85,000 تومان

اگر كمال‌طلب باشم، چه كنم؟ اينكه بخواهيد از اشتباه كردن اجتناب كنيد، امري طبيعي‌ست، اما كامل نبودن بخشي از بشر بودن است. گرچه كمال‌طلب‌ها اغلب به خاطر توانايي‌هايشان مورد قدرداني قرار مي‌گيرند. ولي اضطراب مدام درباره جزئيات مي‌تواند مايه عقب ماندن‌تان شده و نگذارد كه بالقوه‌هاي‌تان را بالفعل كنيد. در چاپ دوم و بازنگري شده كتاب «دردسرهاي كمال‌طلبي» مي‌توانيد دلايل كمال‌طلبي خود را بيابيد، تاثير كمال‌طلبي بر زندگي‌تان، و مهارت‌هاي جديد اثبات شده براي غلبه بر كمال‌طلبي خود را يافته، و بفهميد چرا كمال‌طلبي با نگراني، افسردگي، خشم، اضطراب اجتماعي و نشانگان جسماني همراه است. هنگامي كه تمرينات اين كتاب را انجام مي‌دهيد، متوجه خواهيد شد كه كنار نهادن نگراني‌ها و لذت بردن از زندگي، تا چه اندازه ساده است.

كتاب كار براي آدم‌هاي بسيار حساس

 • 75,000 تومان

شما يك انسان بسيار حساس هستيد؟ پس اين كتاب براي شماست. آيا سر و صدا و سردرگمي، باعث آشفتگي‌تان مي‌شود؟ آيا از نظر دروني زندگي غني داريد؟ آيا روياهايي پرتنش داريد؟ آيا والدين يا معلم‌هايتان به شما مي‌گفتند «خجالتي هستيد» يا «خيلي حساس؟» اگر به هر يك از سؤالات فوق پاسخ بله داده‌ايد، به احتمال زياد يك انسان بسيار حساس «hsp» هستيد. براساس پژوهش‌هاي دكتر الين آرون، روان‌شناس باليني و برگزاركننده كارگاه‌ها و كتاب پرفروش آدم‌هاي بسيار حساس، حساسيت زياد يك نوع ويژگي مادرزاد، با شيوع بيست درصد از جمعيت است. درخواست فراوان «hsp»ها، خانم دكتر آرون را برآن داشت تا كتاب كار براي آدم‌هاي بسيار حساس را نيز تدوين كنند تا آن بخشي از خود را كه ساليان متمادي ناديده انگاشته بوديد، يعني حساسيت‌تان را بيشتر بشناسيد.

آدم بسيار حساس (راهي براي شكوفا شدن وقتي كه دنيا در هم مي‌شكندتان)

 • 95,000 تومان

در كتاب آدم بسيار حساس: ـ با كمك آزمون خود ـ ارزيابي با ويژگي خود آشنا مي‌شويد. ـ راه‌هاي بازسازي تجارب پيشين خود از زاويه ديد مثبت را آموخته و عزت نفس بهتري مي‌يابيد. ـ ياد مي‌گيريد با بيش برانگيختگي خود چه كنيد. ـ درباره دارودرماني و يافتن راه‌هاي مناسب مي‌آموزيد. ـ راهبردهاي ارتقا سطح رواني خود را مي‌فهميد.

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان (كهن‌الگوهاي قدرتمندي كه درون زنان مي‌زيند)

 • 65,000 تومان

ميرچا الياده، كه از بزرگ‌ترين محققان در زمينه اسطوره‌هاست، معتقد است كه اسطوره، داستاني تاريخي‌ست و به حادثه‌اي كه در زماني كهن رخ داده مرتبط است. جين شينودا بولن با نگاهي روان‌شناسانه و نوين، به اسطوره‌هاي كهن يوناني، ما را با رب‌النوع‌ها و الهه‌هاي خفته و بيدار در درونمان آشنا مي‌سازد. از ديدگاه خلاق خانم بولن، اين رب‌النوع‌ها و الهه‌ها ممكن است مايه بركت و يا دردسر شوند. در علم روانشناسي، خانم دكتر جين شينودا بولن روان‌پزشك تحليل‌گر يونگي، آن‌قدر سرشناس هستند كه نيازي به معرفي ايشان نيست. از جمله تاليفات ديگر ايشان، نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي مردان و نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان مسن‌تر است. جين شينودا بولن از اعضاي شاخص انجمن روانشناسان و روان‌پزشكان آمريكا و استاد باليني روان‌پزشكي دانشگاه سان‌فرانسيسكو است.

راهنماي عملي در مشاوره با كودكان

 • 80,000 تومان

كتاب راهنماي عملي مشاوره با كودكان در زمينه برقرار ساختن ارتباط با آن‌ها در هنگام مشاوره، راهكارهاي مفيدي ارايه مي‌كند. اين كتاب در مقايسه با ساير كتاب‌هاي مشابه از ويژگي‌هايي برخوردار است كه از جمله مي‌توان اشاره كرد: مهارت‌هاي مشاوره‌اي خاص مرتبط با كودكان را. همراه با مثال‌هايي دقيق، آموزش مي‌دهد. حاوي راهنمايي‌هاي مفصل در زمينه چگونگي انتخاب و به كارگيري انواع ابزار، فعاليت، و بازي به هنگام مشاوره با كودكان است. در بردارنده منتخبي از تمرينات مداد و كاغذي است. كه به هنگام مشاوره با كودكان در حيطه‌هاي خاصي چون عزت نفس و رفتارهاي حفاظتي به كار مي‌آيند. از فرآيند تغيير دروني كودك در ضمن درمان، الگويي جديد ارايه مي‌دهد. در اين كتاب كه از پشتوانه علمي خوبي برخوردار است، تمامي نظريات مشاوره مرتبط با كودكان به اجمال مرور شده است. متن كتاب روان، و به دور از اصطلاحات فني است. كتاب در اصل براي دانشجويان و متخصصان دست‌اندركار يا علاقه‌مند به امر مشاوره با كودكان دستخوش اختلالات هيجاني تاليف شده است. اما در عين حال براي دانشجويان و متخصصان مشاوره، مددكاران، روانشناسان، كاردرمانگران، متخصصان بهداشت‌رواني، روانپزشكي، پرستاري و تعليم و تربيت نيز منبعي مفيد است. نويسندگان كتاب، كاترين و ديويد گلدارد هر دو متخصص رواندرمانگري كودك هستند و در استراليا به فعاليت مشاوره و روان‌درماني با كودكان و خانواده‌ها اشتغال دارند. علاوه بر اين، آنان از سابقه‌اي طولاني در آموزش مهارت‌هاي مشاوره‌اي به دانشجويان نيز برخوردارند.

نمادهاي اسطوره‌اي روانشناسي مردان

 • 65,000 تومان

كتابي جذاب و سرگرم‌كننده و سودمند كه نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسانه مردان در آن به شكلي روشن‌گرانه و منحصر به فرد مورد بررسي قرار گرفته‌اند. خانم شينودا بولن به زندگي دروني انسان‌ها و كهن‌الگوها توجه ويژه‌اي دارد و آنها را شكل‌دهنده شخصيت و رفتار انسان در ابعاد حرفه‌اي و عاطفي و منشا تعارضات دروني و روياپردازي مي‌داند. هريك از رب‌النوع‌ها و الهه‌هاي اصلي در اساطير يونان باستان، شخصيت و الگوي رفتاري خاص خود را دارند. در هر انساني ممكن است يك يا چند كهن‌الگو زندگي كنند. آنگاه كه آدمي كهن‌الگوهاي درون خود را مي‌شناسد به خودشناسي مي‌رسد و معناي زندگي را بهتر مي‌فهمد. كتاب حاضر براي زنان نيز اين امكان را فراهم مي‌آورد تا مردان زندگي خود اعم از پدران، پسران و شوهرانشان را بهتر بشناسند. اين كهن‌الگوها جنبه عام دارند بدين معنا كه ممكن است هر زني نيز در بخش مردانه روان خويش از يك يا چند كهن‌الگوي مردانه برخوردار باشد. خوانندگان اين كتاب به هنگام مطالعه آن به ياد كساني مي‌افتند كه در زندگي آنها نقش‌هايي را به عهده داشته‌اند و با حيرت علل وقوع رويدادهاي زندگي خود را در مي‌يابند و بر خرد آنان افزوده مي‌گردد.

زندگي‌نامه اين زنان موفق

 • 65,000 تومان

در اين كتاب زنان موفق با زبان خود نقل مي‌كنند كه چگونه وقتي دختراني به ظاهر عادي به شمار مي‌رفتند، بذر شهرت و آوازه خود را كاشتند. داستان‌هاي پيروزي، با وجود ضعف‌ها، مي‌تواند به زنان، از پير گرفته تا جوان، كمك كند تا انعطاف‌پذيري را درك كنند و آن را بسط دهند.

رويابين در نبرد با ترس

 • 35,000 تومان

خانم باربارا د آنجليس دكتر روانشناس(نويسنده كتاب) علاوه بر شركت در برنامه‌هاي تلوزيوني و سخنراني تاكنون كتاب‌هاي مفيد و خواندني بسياري نوشته‌اند كه برخي از آن‌ها ترجمه و به فارسي برگردانده شده است. كتابي كه در دست داريد، در زمينه افزايش اعتماد به نفس، شناخت و كنترل ترس و دست‌يابي به عشق است. اما (رويابين) نامي كه مترجم براي اين ترجمه انتخاب كرده به چه معناست؟ " واضح‌ترين دوست‌داشتني‌ترين و خردمندترين خود شماست. " منبعي است كه قلب شما را از اميد لبريز كرده و شما را به ادامه دادن تهييج مي‌كند. " ندايي است كه شما را به پريدن تشويق مي‌كند، نيروييي كه پس از افتادن، از زمين بلندتان كرده، شهامت دوباره پريدن را در گوشتان زمزمه مي‌كند. " روياپرداز و خالق نگهبان همه پايان‌هاي سرورآميز است. " منبع حقيقي اقتدار، مثبت بودن و خوشنودي شماست. " خود واقعي شماست.

هنر قصه‌گويي خلاق

 • 70,000 تومان

در اين كتاب، محور بحث‌ها ”قصه‌گويي خلاق“ است كه امروزه به يكي از برنامه‌هاي رايج مراكز پيش‌دبستاني تبديل شده است و ظرفيت بهره‌‌گيري از آن در مراحل سني ديگر، حتي بزرگسالان را نيز دارد. شيوة نگارش كتاب به گونه‌اي است كه راه‌ها و فنون قصه‌گويي، لا به لاي بحث دربارة تفاوت قصه‌ها و بيان خلاقة آنها آموخته مي‌شود. «جك زايپس» كه استاد دانشگاه مينه‌سوتاست، در اين كتاب، به عنوان قصه‌گويي نابغه، انديشة خلاق خود را به راهكارهاي عملي پيوند زده و چگونگي قصه‌گويي، با در نظر گرفته معيارهاي اجتماعي، نگرش‌هاي اخلاقي و از همه مهم‌تر، احترام نهادن به حقوق كودكان را، براي علاقمندان به فن قصه‌گويي توضيح مي‌دهد.

صفحه‌ی 1