فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 110,000 تومان

يوگانيدرا

  • 110,000 تومان

يوگا نيدراي ساتياناندا تكنيكي ساده و عميق است كه سوامي ساتياناندا ساراسواتي آن را با اقتباس از روش كهن تانترايي نياسا ابداع كرده است. اين كتاب تئوري يوگانيدرا را د رهر دو چهارچوب يوگايي و علمي شرح مي‌دهد و كاربردهاي گوناگون اين تكنيك را براي آرميدگي عميقء مديريت و درمان استرسء ارتقاي فرايند يادگيري در حيطه آموزشء هماهنگي در ناهشيار عميق و بيدار كردن توان نهفته درونيء و نيز همچون يك تكنيك مراقبه در اختيار شما قرار مي‌دهد. يك بخش پژوهش در يوگانيدرا و فرايندهاي مغزي مربوط به آن در پايان كتاب آمده است. اين تكنيك روشمند القاي آرميدگي كامل ذهنيء هيجاني و فيزيكي براي همه مناسب است. تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي ذهن نيمه هشيار با عبارت تاكيدي و تلقين در روانشناسي امروزي بر پايه اين روش كهن تانترايي است.

نور بر زندگي (سفر به كمال آرامش دروني و رهايي نهايي)

  • 60,000 تومان

در اين كتاب شيرين پر نكته دلپذير و ياريگر ب.ك.س آيينگر بنيان‌گذار سبك يوگايي كه به آيينگر يوگا معروف شده است تازه‌كارها و با تجربه‌هاي تمرين يوگا را به سفري دروني دعوت مي‌كند كه براي بهبود و افزايش پايداري بدني سرزندگي هيجاني شفافيت ذهني خرد عقلي و سرور معنوي طراحي شده است.

آسانا پراناياما مودرا باندا (ساتياناندا يوگا)

  • 160,000 تومان

كتاب آسانا پراناياما مودرا باندا يكي از روشمندترين كتاب‌هاي راهنماي هاتا يوگا در جهان است كه نخستين بار در سال 1969 چاپ و پس از آن بارها تجديد چاپ شده است. اين كتاب كه به زبان‌هاي بسيار ترجمه شده كتاب درسي اصلي معلمان و شاگردان بيهار يوگا ساتياناندا يوگا و بسياري از سنت‌هاي ديگر يوگا است.

يوگا براي ورزش‌ها (سفري به سوي سلامت و شفا)

  • 130,000 تومان

ورزشكارها هميشه در معرض آسيب‌ها و تكرار آسيب‌ها هستند، و آسيب‌ها بدن ورزشكار و در نتيجه عملكرد او را ضعيف مي‌كنند. بنابراين صد در صد سالم ماندن براي هر ورزشكاري اهميت حياتي دارد. استاد آيينگر با شناخت دقيق بدن و روح انسان تكنيك‌هاي يوگاي خاصي براي ورزشكارها تنظيم كرده است. كتاب «يوگا براي ورزش‌ها» نشان مي‌دهد يوگا چگونه به بدن و ذهن آموزش مي‌دهد و به ورزشكارها كمك مي‌كند چابك‌تر، نيرومندتر و متمركزتر شوند. يوگا به ورزشكارها تعادل، قدرت و انعطاف‌پذيري باورنكردني مي‌دهد و به پيشگيري از آسيب‌ها و درمان آن‌ها فوق‌العاده كمك مي‌كند.

پرتو بر يوگا (يوگا دپييكا)

  • 190,000 تومان

كتاب پرتو بر يوگا مرجع معتبر، كلاسيك و ماندگار يوگا نوشته ب.ك.س آيينگر استاد برجسته يوگا در دوران ما و بنيان‌‌گزار آيينگر يوگا است. اين كتاب كه از زمان نخستين چاپ انگليسي آن در 1966 تا كنون به بيش از بيست زبان ترجمه شده و به قول خود گوروجي كتابي است بهتر از يك معلم خوب، بنياني درست و اصولي براي تمرين و درك يوگا به مردمان سرتاسر جهان هديه كرده است تا در آيين يوگا خود را بشناسند. ويژگي‌هاي ارزشمندي مانند 596 عكس گوروجي در حال انجام آسانا و پراناياما؛ برنامه 300 هفته‌اي تمرين دوره مبتدي، مياني و پيشرفته؛ يك بخش آسان‌هاي درماني براي بيماري‌هاي گوناگون؛ و واژه‌نامه‌اي توضيحي، پرتو بر يوگا را كتاب درسي مرجع شاگردان و معلمان يوگاي جهان كرده است.

آيينگريوگا گوهري براي زنان

  • 80,000 تومان

گيتا آيينگر براي دانشي كه از هنر يوگا و تكنيك‌هاي آن دارد سرشناس است. او كتاب آيينگر يوگا، گوهري براي زنان را با تاكيد خاص بر نيازهاي زنان نوشته و تكنيك‌هاي ظريف و پيچيده يوگا را به گونه‌اي روشن و قابل فهم شرح داده است تا به زنان كمك كند در هر سني كه هستند به سلامتي، آرامش اعصاب، هشياري ذهني و شادي روحي برسند. او در اين كتاب تكنيك‌هاي گوناگون تمرين درست را براي كساني كه نمي‌توانند به كلاس يوگا بروند نيز شرح داده است. كتاب گرچه با هدف برآوردن نيازهاي خاص زنان نوشته شده است، مردان نيز براي تمرين و تدريس مي‌توانند به خوبي از آن استفاده كنند.

زبان بدن به زبان خودماني

  • 88,500 تومان

روانشناسان معتقدند 93 درصد ارتباط ميان‌فردي را زبان بدن و لحن صدا تشكيل مي‌دهد. در حالي كه تنها 7 درصد ارتباط ميان‌فردي شامل گفتار است. بيشتر ما باور داريم كه با نگاه كردن به حالات چهره و قيافه افراد مي‌توانيم دقيقا بگوييم كه آن‌ها چه احساسي دارند. (زبان بدن) نوعي ابزار ارتباطي قدرتمند است كه در واقع گوياي وضعيت دروني هر فرد مي‌باشد و با استفاده از آن مي‌توان دوست پيدا كرد و يا ديگران را به انجام كاري متقاعد نمود. آشنايي با (زبان بدن) به شما كمك مي‌كند مسائلي مثل جذابيت، حقيقت، اعتماد به نفس و شرم را تشخيص دهيد. شما با دقت در حركات طرف مقابل مي‌توانيد به حقايق زيادي دست يابيد. در اين جهان پر رقابت و پيچيده، توانايي برقراري ارتباط با شفافيت، اعتماد به نفس و ايجاد قابليت اعتماد براي موفقيت حياتي است. اين توانايي خيلي ‌وقت‌ها ناديده گرفته مي‌شود. استدلال درست، نتيجه‌گيري‌هاي منطقي و راه‌حل‌هاي نوآورانه اگر به شيوه‌اي به شنونده منتقل نشود كه او را متقاعد كند، مشتاق كند، يا توجهش را برانگيزد، بي‌معني مي‌شود. بدن شما هر روز تمام مدت پيام‌هايي درباره خلق و روحيه و وضعيت عمومي شما بازگو مي‌كند. مي‌توانيد از طريق استفاده از بدنتان پيام‌هايي را كه به ديگران منتقل مي‌كنيد تعيين كنيد.

صفحه‌ی 1