فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

آسيب‌شناسي رواني 2 بر اساس دي اس ام فايو

  • 26,000 تومان

اين كتاب شامل فصول زير مي‌باشد: اختلال‌هاي خلق اسكيزوفرني اختلال‌هاي خورد و خوراك اختلال‌هاي جنسي اختلال‌هاي دوران كودكي اختلال‌هاي اواخر زندگي و عصبي - شناختي اختلال‌هاي شخصيت

متون تخصصي روانشناسي (به زبان انگليسي همراه با ترجمه) ديسكاوري

  • 15,000 تومان

موضوع اصلي: امروزه روانشناسي را علم مطالعه‌اي رفتار و فرآيندهاي ذهني تعريف مي‌كنند. تعريفي كه خاستگاه و پيشينه روانشناسي را در خود دارد. پرسش‌هاي اصلي: - فيزيولوژي و فلسفه چگونه بر ظهور روانشناسي به عنوان يك شاخه از علم اثر گذاشتند؟ - نقش وونت و جيمز در پايه‌گذاري روانشناسي چه بود؟ - مكاتب و رويكردهاي اوليه روانشناسي چه بود چه تفاوت‌هايي داشتند؟

آسيب‌شناسي رواني بر اساس دي اس ام فايو 1

  • 29,000 تومان

اين كتاب شامل گستره‌ي نابهنجاري‌ها‎‎، به علاوه توصيف، علت‌ها، و نحوه درمان آنهاست. همچنين،چالش‌هاي بي‌شماري را كه متخصصان در اين حوزه با آن مواجه‌اند، نشان خواهيم داد. وقتي به مطالعه آسيب‌شناسي رواني مي‌پردازيم - رشته‌اي كه در آن، با ماهيت و شكل‌گيري رفتار، افكار، و احساسات نابهنجار سر و كار داريم - يادتان باشد كه اين حوزه در حال گسترش و اضافه كردن يافته‌هاي جديد است. همان‌طور كه پيش مي‌رويم، ملاحظه خواهيد كرد كه علاقه به اين حوزه و اهميت آن، از هر زماني بيشتر رو به گسترش است.

صفحه‌ی 1