فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

125 اصل موفقيت وارن بافت (در مديريت و سرمايه‌گذاري در بورس)

  • 84,000 تومان

دنبال يك مشاور خوب براي توسعه و موفقيت در كسب و كار مي‌گرديد؟ پس چرا معطليد، خواندن كتاب را فورا آغاز كنيد. چه كسي بهتر از وارن بافت نفر اول ثروتمند جهان كه در اين كتاب مانند يك مشاور، چكيده تكنيك‌هاي خود را كه توانسته به واسطه آن به موفقيت‌هاي بزرگ اقتصادي برسد، در اختيار شما قرار داده است. اين كتاب با پر فروش‌ شدنش در دنيا موجب شده تا همه به اين نكته برسند كه براي جا انداختن نكات مهم براي موفقيت در مديريت كسب و كار و سرمايه‌گذاري نياز به توضيح و تشريح نيست، بلكه مي‌توان ماهرانه و در جملاتي كوتاه و كاملا كاربردي، غوغايي به پا كرد.

برنده باشيم (خودآموز هدف‌گذاري كليد ايجاد تغييرات اساسي همه ابعاد زندگي)

  • 32,000 تومان

كتاب برنده باشيم كاملا هوشمندانه با تست و تمرين‌هاي كاربردي، شما را قدم به قدم راهنمايي مي‌كند تا بدانيد چه اهدافي مناسب زندگي‌تان است. شما هم مثل همه آدم‌ها ممكن است در مسير دست‌يابي به اهداف‌تان به مشكلاتي برخورد كنيد. در اين كتاب ليستي از موانع شايع و نحوه بررسي روبه‌رويي با آن در راه رسيدن به هدف در اختيارتان قرار مي‌گيرد تا ديگر هيچ چيزي موجب ياس، دلسردي و توقف شما براي برنده‌شدن نشود.

زاگ (چگونه 1 نام تجاري متمايز بسازيم)

  • 50,000 تومان

در عصر عرضه‌ي محصولات تقليدي و ارتباطات لحظه‌اي، ثبات در ميدان رقابت، ديگر يك استراتژي قابل قبول و برنده نيست. امروز، بايد فراتر از رقابت رفت. قانون چيست؟ زماني كه هر كسي زيگ (ZIG) مي‌كند، شما زاگ (ZAG) كنيد. در پرفروش‌ترين كتاب اخير ( خلا برند)، نويسنده نشان مي‌دهد كه چطور مي‌توان بين استراتژي تجارت و طراحي ارتباط برقرار كرد. در كتاب زاگ ( ZAG)، او بهترين استراتژي براي ساخت نام تجاري متمايز را تشريح مي‌كند- تمايزي بنيادي تبليغات سنتي در يك مارپيچ سخت قرار گرفته‌اند: 1- مردم گفتگوي يك‌طرفه را دوست ندارند. 2- مردم نسبت به تبليغات بي‌اعتمادند، در نتيجه ترجيح مي‌دهند كه براي هرچيزي شخصا به سراغش بروند و آن را از نزديك ببينند. زاگ تحولي در ديدگاه همه‌ي مديران در مورد نام‌هاي تجاريشان از تولد تا كنون. بياييد متمايز باشيد، تمايز به معناي واقعي.

صفحه‌ی 1