فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-(ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½)

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 25,000 تومان

هگارتي از تبليغات مي گويد (افسون خرد)

 • 75,000 تومان

شما نمي‌توانيد شاهكار خلق كنيد، مگر آن‌كه بخشي از وجود شما در آن بازتاب يابد؛ قلبتان و روحتان و باورهاي‌تان. هر چه خلق مي‌كنيد- نقاشي، طراحي، تبليغات- نتيجه ابراز خودتان است. البته هرچه ما خلق مي‌كنيم مي‌تواند براي قشر متفاوتي از مخاطبان باشد و عملكرد متفاوتي داشته باشد، اما در نهايت حامل باورهاي شماست. اگر چيزي كه خلق مي‌كنيد به قصد موفقيت است، بايد حاوي ويژگي‌هايي باشد كه قلب مردم را لمس كند و آن ويژگي‌ها از درونتان سرچشمه مي‌گيرد، بدون آن‌ها كارتان دوام نخواهد داشت. از اين روست كه برخي افراد خلاق غيرقابل‌تحمل‌اند: آن‌ها كاري انجام نمي‌دهند، آن‌ها باورهاي‌شان را ابراز مي‌كنند، همان چيزي كه پيشگامان تبليغات همچون برنباخ به ما نشان داده‌اند، از همين كارشان بي‌زمان و تأثيرگذار است. آن‌ها فراتر از هنرمندان تجاري‌اند: آن‌ها بشارت‌دهندگان‌اند.

كاملا خودت باش (آنچه را كه خداوند براي شما طلب كرده كشف كنيد)

 • 35,000 تومان

روياهاي پروردگار براي من و شما ماوراي آن چيزي است كه دنيا ارائه مي‌كند. خداوند تك‌تك ما را به گونه منحصربه فردي خلق كرده است و انتظار دارد كه ما آنچه را كه برايش خلق شده‌ايم دنبال كرده و از آن استقبال كنيم: بهترين خودمان.

گفتگو با ديوانه‌هاي هر روزي (چگونه با افراد بي‌منطق زندگي‌مان روبه‌رو شويم)

 • 48,000 تومان

در اين كتاب بهترين ترفندهايم را براي كنار آمدن با بي‌منطق‌ها با شما سهيم مي‌شوم. من از اين روش‌ها در زمينه‌هاي مختلفي استفاده كرده ام از خصومت‌هاي كاري گرفته تا نجات زندگي زناشويي. و شما هم مي‌توانيد از اين روش‌هاي موثر براي روبه رو شدن با آدم‌هاي بي‌منطق زندگي‌تان استفاده كنيد.

ذهن برتر از دارو ( شواهد علمي كه نشان مي‌دهند شما مي‌توانيد خود را درمان كنيد)

 • 38,000 تومان

دكتر ليزا رنكين با كتاب الهام‌بخش خود ، ادبيات تفكر باستان را معرفي مي‌كند كه نشان مي‌دهد ما تا چه اندازه قدرت حفظ سلامتي خود را داريم. او مشعلي را حمل مي‌كند كه از بزرگ‌ترين درمانگران جسم و روح دورانمان به او انتقال يافته است . افرادي همچون برني سيگل ، دين ارنيش ، ديپاك چوپرا ، كنديس پرت ، جون كبات زين و طلايه‌داران بي‌شمار ديگري كه پيش از او مي‌زيسته‌اند. به سادگي مي‌توان گفت كه ليزا پيشگام نسل آينده‌ي نوآوران ومبدعان پزشكي است كه درهم بافته شدن شواهد علمي محكم را با معجزات ذهني باور دارد.

هنر ظريف بي‌خيالي (فلسفه‌اي غيرمتعارف براي داشتن 1 زندگي خوب)

 • 45,000 تومان

سال‌هاي متوالي به ما گفته شده مثبت‌انديشي كليد يك زندگي رضايت‌بخش و غني است. اما آن روزها به آخر رسيده‌اند. مانسون مي‌گويد: ”بياييد صادق باشيم، گه‌گاه زندگي بر وفق مرادمان نيست و ما بايد اين زندگي را ادامه دهيم.“ مانسون تلاش مي‌كند انتظارات تو‌هم‌آميزمان را نسبت به خودمان و ديگران اصلاح كند. زندگي مالامال از سختي‌هاست و ما نمي‌توانيم از آن بگريزيم. مارك مانسون حاصل سال‌ها تجربه و تحقيقات علمي‌اش را در اختيارمان مي گذارد و نشان مي‌دهد چگونه به جانب دردهايمان بدوبم - چگونه شكست بخوريم، و اين‌كه چگونه رنج و حتي مرگ هميشه در مقابلمان نمي‌ايستد، بلكه به كمك‌مان مي‌آيد. بنابراين اگر در جستجوي فلسفه‌ي كاملا جديدي براي زندگي هستيد- به قول مانسون، توصيه‌هايي براي رشد شخصي كه ناكام نمي‌مانند- اين كتاب را بخوانيد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

اسرار فروش

 • 25,000 تومان

چند قانون مي‌شناسيد؟ از چند قانون پيروي مي‌كنيد؟ در چند قانون به مهارت رسيده‌ايد؟ چند قانون را زير پا گذاشته‌ايد؟ به جاي اين‌كه بر روي آن‌ها سرمايه‌گذاري كنيد؟ با 21/5 قانون نقض نشدني بر فروش، موفقيت و درآمد خود مسلط خواهيد شد. اگر در اين قانون‌ها مهارت پيدا كنيد، از دستاوردهاي آن‌ها بهره خواهيد برد. همين امروز آن‌ها را فرا بگيريد و فردا از آن‌ها بهره‌مند شويد...

پيروزي در فروش‌هاي پيچيده (مجموعه‌اي از تكنيك‌هاي اثربخش در مذاكرات تجاري)

 • 50,000 تومان

تمام تكنيك‌ها و نكاتي كه در اين كتاب ارائه شده‌اند، درباره مذاكرات هستند. در اين باره كه خودتان باشيد و به راحتي حرف بزنيد، نه اين كه از نوع مذاكرات استريل‌شده تجاري استفاده كنيد. در اين مذاكرات معمولا جريان پيام‌رساني و ارقام و اعداد و تصاوير و جدول‌ها و منحني‌ها همراه است كه بر روي تخته سفيد، كاغذ يادداشت و يا حتي دستمال كاغذي كشيده مي‌شوند. اين مذاكره‌اي است كه در آن مخاطب يا مشتري وارد دنياي شما مي‌شود و در آن شركت مي‌كند و وارد بحث مي‌شود. به همين دليل است كه بسياري از شكل‌هاي اين كتاب به نظر ابتدايي‌اند و با دست كشيده شده‌اند. شما آن‌ها را به عنوان الگويي براي داستان‌گويي خود انتخاب كنيد، به گونه‌اي كه از ديگران متمايز شويد.

1001 راهكار تبليغاتي (راهكارهايي از بزرگترين تبليغات جهان)

 • 70,000 تومان

به 1001 راهكار تبليغاتي خوش آمديد. اين كتاب به شما نشان خواهد داد كه در دنياي تبليغات چه چيزهايي موثر هستند و چه چيزهايي موثر نيستند. چگونه تبليغات خود را برنامه‌ريزي كنيد. چگونه مصرف‌كنندگان به تبليغات مختلف واكنش نشان مي دهند. چگونه محصولاتتان را عرضه كنيد. چگونه بايد نسخه آگهي را نوشت تا بهترين نتيجه حاصل شود. چه واژه هايي بهتر مي‌فروشند. كدام صفحه‌آرايي براي جلب خواننده بهتر است. و ... 1001 راهكار تبليغاتي خطاب به متخصصان تبليغات، تجار، سرمايه‌گذارن و تبليغ‌كنندگان است و روي شكل‌هاي مختلف تبليغات كه مي‌توانند در رسانه‌هاي مختلف ارائه شوند، تمركز مي‌كند.

22 قانون تغيير ناپذير برند

 • 25,000 تومان

براي پايدار ماندن در بازار فشرده و پررقابت امروزي، به يك نام تجاري معتبر نياز است. اما سوال اين است كه چطور و چگونه؟ براي تثبيت نام تجاري، ساده كردن تئوري‌هاي پيچيده و كلي در بازاريابي، بسيار موثر است كه با استفاده از اين 22 قانون ساده به دست مي‌آيد.

فكر بزرگ (چگونه روياهاي تجاري خود را تحقق بخشيد از فكر بزرگ تا نخستين يك ميليون دلارتان)

 • 25,000 تومان

فكر بزرگ دعوتي است براي همه روياپردازان. افكار خلاق در اطراف ما پراكنده‌اند. فكرهايي كه از احساس نياز، يا كمبود چيزي برمي‌خيزند. اگر به فكر بزرگي نشسته‌ايد، اينك وقت آن است كه برخيزيد. نگذاريد هيچ چيزي متوقف‌تان كند. فكر بزرگ، حركتي از سوي خدا نيست، حركتي است از زندگي روزمره كه با مشاهده شروع و سپس به آگاهي‌تان وارد مي‌شود.

مراقبه واقعي (آزادي آگاهي حقيقي را كشف كنيد)

 • 15,000 تومان

اگر شما اجازه مي‌داديد همه چيز يه همان شكلي كه هست باقي بماند چه اتفاقي مي‌افتاد؟ اگر شما نياز به تسلط را از دست مي‌داديد و به جاي آن تجربه‌ي هر لحظه از زندگيتان را در بر مي‌كشيديد؟ تنها زماني كه شما همه‌ي روش‌ها را رها مي‌كنيد - حتي مفهومي كه از خودتان به عنوان يك مراقبه‌كننده داريد - با هنر مراقبه‌ي واقعي آشنا خواهيد شد و در وضعيتي طبيعي قرار خواهيد گرفت. مراقبه‌ي واقعي، از شما دعوت مي‌كند تا بياموزيد: چگونه "تلاش‌ِ بي تلاش" به عمل آوريد كه لحظه حال را پر شور و فعال سازيد. چگونه يك سؤال با اهميت مفهومي را مطرح سازيد و پاسخ واقعي آن را بيابيد.

باج‌گيري عاطفي (وقتي اطرافيان از ترس تعهد و احساس گناه براي استثمار شما استفاده مي‌كنند)

 • 70,000 تومان

باج گيري عاطفي شكل بسيار موثري از تسلط بر ديگران است كه در آن نزديكان‌مان تهديدمان مي كنند در صورت بي‌توجهي به خواسته‌هايشان ما را تنبيه خواهندكرد. اين باج‌گيران خوب مي‌دانند كه رابطه با آن‌ها تا چه اندازه برايمان اهميت دارد. از آسيب پذيري‌ما و از عميق‌ترين رازهايمان آگاهند. اين افراد مي توانند والدين‌مان باشند يا همسرمان، رئيس، همكارانمان و يا دوستان و دلدادگان‌مان. آنان با وجود علاقه‌اي كه به ما دارند از اين روش استفاده‌مي‌كنند تا پاداش لازم را كسب كنند: اطاعت و تسليم ما. اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

1  2  صفحه‌ی 1