فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مشاوره كودك (مباني اصول و روش‌ها) جلد 1
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
مباني مشاوره و راهنمايي
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
چگونه فرزندان موفقي پرورش دهيم
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
قانون جذب در روابط
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
كليد راز گمشده جذب خواسته‌ها
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان

مشاوره كودك (مباني اصول و روش‌ها) جلد 1

 • 25,000 تومان

كتاب حاضر مجموعه‌اي 2 جلدي است كه نظريه‌ها و راهكارهاي عملي مشاوره با كودكان را به صورتي بسيار كاربردي و ساده توضيح مي‌دهد و مي‌تواند براي همه متخصصان مشاوره و دانشجويان اين رشته منبع بسيار ارزشمندي باشد، در واقع يك كتاب مرجع مفيد و حاصل سال‌ها تجربه عملي و آموزشي نويسندگان در زمينه كار با كودكان است. آن‌ها نشان مي‌دهند كه در كار با گروه‌هاي سني پايين چگونه مي‌توان نظريه‌ها و راهبردهاي مشاوره را با كارايي و شايستگي وارد ميدان عمل كرد و در حل مشكلات كودكان به نتايج موثر و رضايت‌بخش دست يافت. بنابراين مطالعه آن به همه دست‌اندكاران مشاوره و دانشجويان رشته‌هاي مرتبط توصيه مي‌شود.

مباني مشاوره و راهنمايي

 • 26,000 تومان

فصل اول و دوم، خواننده را از پيش‌زمينه تاريخي جنبش مشاوره به سمت فعاليت‌هاي سنتي فعلي پيش خواهد برد. سپس اين فعاليت‌ها به درون نقش و عملكرد مشاوران در دو زمينه آموزشي و غيرآموزشي منتقل مي‌ِشود (فصل‌هاي سوم و چهارم). فصل پنجم بر فعاليت قديمي و شناخته شده مشاوران - مشاوره فردي - متمركز است. در فصل ششم، مشاوره چند فرهنگي مورد بحث قرار مي‌گيرد. در فصل هفتم، فعاليت‌هاي گروهي مختلفي كه مشاوران به آن‌ها مي‌پردازند، معرفي مي‌شود. در فصل هشتم تا يازدهم ساير فعاليت‌هاي اساسي مشاوران مطرح خواهد شد (ارزيابي توسط فنون استاندارد و غيراستاندارد، مشاوره اشتغال، و رايزني). فصل دوازدهم به بحث درباره تغيير جديدي مي‌پردازد كه توجه مشاوران را به پيشگيري و تندرستي افزايش داده است. در فصل سيزدهم و چهاردهم، تدوين و مديريت برنامه‌هاي مشاوره و راهنمايي و بهبود آن‌ها از طريق پاسخگويي، ارزيابي و تحقيق مطرح مي‌شود. در سراسر اين كتاب، ما ارتقاي آگاهي چند فرهنگي خواننده را مد نظر داشته‌ايم. مسائل خاص و علايق فعلي حرفه نيز مطرح شده است.

چگونه فرزندان موفقي پرورش دهيم

 • 19,000 تومان

در اين كتاب نسل جديدي از پژوهشگران و دانشمندان علوم مختلف با مطالعات گسترده نشان مي‌دهند كه تنها تعيين‌كننده موفقيت كودكان در زندگي، ميزان هوش آنها نيست، بلكه توانايي‌هاي شخصيتي خاصي است كه بر سراسر زندگي فرزندانمان تاثير مي‌گذارند. خوشبختانه اين توانايي‌ها يا مهارت‌ها قابل پرورش‌اند و از اولين سال زندگي نوزاد، والدين مي‌توانند با رفتار مناسب آن‌ها را پايه‌ريزي كنند. سپس مدارس نقش بسيار بسيار عظيمي در آن زمينه دارند. در اينجا داستان معلمان دلسوزي را مي‌خوانيم كه توانسته‌اند با شيوه‌هاي نوين آموزش، سرنوشت دانش‌آموزان سركش و عاصي خود را عميقا تغيير دهند و آن‌ها را به سوي آينده‌اي روشن و يك زندگي شاد هدايت كنند. لذا مطالعه اين كتاب را به همه والدين، معلمان، مربيان، دست‌اندركاران آموزش و پرورش، و تمامي كساني كه در پرورش كودكان و نوجوانان نقش دارند، توصيه مي‌كنيم.

قانون جذب در روابط

 • 44,000 تومان

اين كتاب با زباني ساده قانون ايجاد رابطه و حفظ آن را به شما مي‌آموزد و شما را با چهار شيوه ارتباطي بسيار رايج و رفتارها و ويژگي‌هاي همراه با آن آشنا مي‌سازد. ترديد نكنيد كه با به كارگيري روش‌هاي مطرح شده در اين كتاب مي‌توانيد همه روابط خود را به صورتي بسار موثر و سريع بهبود ببخشيد.

كليد راز گمشده جذب خواسته‌ها

 • 36,000 تومان

آيا براي شغل، سلامتي، امور مالي و روابط شخصي خود مبارزه مي‌كنيد؟ آيا خواسته‌ي مشخصي داريد كه به نظر مي‌رسد هر چقدر تلاش مي‌كنيد به آن نمي‌رسيد؟ آيا از محقق شدن رؤيا‌هايتان نااميد شده‌ايد؟ اگر از تلاش كردن خسته شده‌ايد و طالب راز واقعي موفقيت‌هاي نامحدود هستيد، كليد در‌هاي دنياي جديدي از امكانات را به روي شما مي‌‌گشايد. ‌كليد، راز گمشده‌ي جذب ثروت، سلامتي، موفقيت، شادكامي و هر خواسته‌ي ديگري را كه در زندگي داريد، فاش مي‌سازد. كليد موفقيت در درون اين كتاب- و درون خود شما- پنهان شده است.

صفحه‌ی 1