فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 4,000 تومان
 • 75,000 تومان

چالش‌هاي هدف‌گذاري (چطور به اهداف‌تان برسيد)

 • 12,000 تومان

اگر به هر روشي مي‌كوشيد به اهدافي كه براي خود ترسيم مي‌كنيد متعهد بمانيد، اين كتاب براي شماست. اين كه در دستيابي به اهداف‌تان مشكل داريد دلايل زيادي دارد كه اين كتاب به آن پرداخته است. اين كتاب پانزده مسئله رايج را در قالب چالش بيان مي‌كند. اين‌ها مشكلاتي است كه شما وقتي اهداف خود را دنبال مي‌كنيد با آن‌ها مواجه مي‌شويد. وقتي اين كتاب را مي‌خوانيد متوجه مي‌شويد همه اين چالش‌ها در يك چيز با هم مشتركند. چيزي در اعماق وجود شما رخ مي‌دهد كه مانع از انجام كار دلخواه‌تان مي‌شود. چالش‌هاي پانزده‌گانه را به دقت بخوانيد راه‌حل‌هاي ارائه شده را به كار ببنديد تا ببينيد چه اتفاقي مي‌افتد و چگونه به پيشرفتي كه اميدش را داشتيد دست نيافتيد. از اين رو بهترين كاري كه شما را به سرعت و به صورت اثربخش به اهداف‌تان متعهد مي‌كند، تعيين كنيد.

خلاقيت و تغيير (خويشتن تازه و خلاق خود را آزاد كنيد)

 • 14,000 تومان

خلاقيت و تخيل، بخش تفكيك‌ناپذير وجود انسان است و ما را از دنياي حيوانات جدا مي‌كند. كارل آر. راجرز مي‌گويد:«عصاره خلاقيت، نو بودن آن است، در نتيجه معياري براي سنجيدن آن نداريم.» براي داشتن خلاقيت بايد شور و شوق داشته باشيد؛ هر اتفاقي هم بيفتد، بايد ميل به موفقيت وجود داشته باشد. پاداش يا عقوبت شكست اهميتي ندارد، شور و شوق مهم است. ميل به ساختن هر آنچه مي‌تواند كارايي داشته باشد، هر چه مي‌خواهد باشد. آلبرت اينشتين مي‌گويد: »دست برنداشتن و پشتكار يعني نبوغ!» دكتر ويل ادواردز در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چگونه خلاقيت خود را بشناسيم و ببينيم به راستي آيا ما انساني خلاق هستيم؟ آيا شور و شوق لازم را در خود سراغ داريم؟ چرا كه او معتقد است انسان‌هاي خوشبخت و شاد افرادي خلاق هستند.

رازهاي موفقيت در پرورش نوجوانان (رازهاي موفقيت و شادكامي)

 • 4,000 تومان

اين كتاب به والدين كمك مي‌كند تا روابط خود را با نوجوانشان بهبود بخشند، نكته‌هايي مفيد را به همراه رازهاي موفقيت بيان مي‌كند و خواننده را با پنج حوزه رشد و نمو نوجوان آشنا مي‌سازد. اين حوزه‌ها عبارتند از: رشد اجتماعي ـ شناختي ـ جسمي ـ جنسي و هيجاني. اين كتاب به والدين يادآوري مي‌كند كه «خانه براي نوجوانتان بايد پناهگاه امني باشد تا در آن تجديد نيرو كنند! آن‌قدر از آن‌ها حمايت كنيد تا احساس راحتي كنند و در مواجهه با سختي‌ها و مشكلات، اولين مرجعي باشيد كه آغوشش براي آن‌ها گشوده است.»

ماهور زندگي (چطور استرس و اضطراب را از زندگي حذف كنيم)

 • 7,000 تومان

دكتر ويل ادواردز در اين كتاب تاكيد مي‌كند كه خود سال‌ها به اختلالات اضطرابي حاصل از استرس مبتلا بوده است و به خوبي ياد گرفته چطور از پس آن برآيد. وي كوشيده است تجارب خود را با توصيه‌هاي كارشناسان درآميزد تا ابزارهايي به ما بدهد كه در موقعيت‌هاي پراسترس به كمك‌مان بيايد. وي دوست دارد هرچه زودتر اطلاعات شگفت‌انگيزش را با ما درميان بگذارد تا بتوانيم استرس و اضطراب را از زندگي خود حذف كنيم.

افسانه خوشبختي (پرورش ذهن موفق)

 • 16,000 تومان

تكنيك‌هاي اين كتاب به ما ياد مي‌دهد چطور فرايندهاي فكري خود را دگرگون سازيم و ذهنيت مبتني بر موفقيت واقعي پيدا كنيم. اگر ذهنيت درستي داشته باشيم، در خلق خواسته‌مان محدوديتي وجود نخواهد داشت. بايد اين نكته مهم را در سفر به ياد داشته باشيم كه ما در حال پيمودن يك مسير هستيم، عجله نكنيم و از اين سفر لذت ببريم. آرام باشيم و با تكنيك‌ها تفريح كنيم. اين تكنيك‌ها در صورتي كارايي خيلي بهتري خواهند داشت كه با آن‌ها تفريح كنيم نه اين‌كه سرخورده شويم و در باتلاق آن‌ها گير بيفتيم. بخش بزرگي از موفقيت، رضايتي است كه در لحظه احساس مي‌كنيم. قدر زيستن در لحظه‌ي حال را بدانيم.

زندگي هدفمند (اهداف زندگي خود را كشف كنيد)

 • 12,000 تومان

داشتن زندگي هدفمند به معناي آن نيست كه كسي بشويد كه نيستيد، كاري بكنيد كه از آن لذت نمي‌بريد يا مسئوليت همه آرمان‌هاي بزرگ دنيا را به عهده بگيريد، بلكه يعني به خودتان برگرديد، به خويشتن اصليتان و از قابليت درونتان آگاه شويد. بايد اجازه دهيد خرد دروني شما را هدايت كند. با اين كار از تغييراتي كه شما را از هدفتان دور مي‌كند اجتناب مي‌كنيد.

صفر و 1 مغز ما (چگونه به مغز خود آموزش دهيم)

 • 10,000 تومان

اين كتاب قصد دارد راه ساده‌اي براي «آموزش دادن به مغز» ارائه دهد تا آن‌چه مي‌خواهيد در قالب سرگرمي و به سادگي عرضه شود. جوديت تراماين معتقد است اگر به ديگران كمك كنيم تا بفهمند «آموزش دادن به مغز» براي داشتن زندگي بهتر چقدر راحت است و از آن به نفع بشر استفاده كنند، دنيا جاي بهتري خواهد شد. اگر افراد بيشتري اين شناخت را پيدا كنند، ديگر گرسنگي، بيماري يا تلخي‌هاي اين‌چنيني مانع ورود «نور» به زندگي افراد نخواهد شد. اين كتاب سرشار از قدرت است؛ قدرت خلق دنيايي جديد. كليد خلق زندگي دلخواهتان آموزش دادن به افكارتان است تا فقط چيزهاي خوبي را كه در زندگي مي‌خواهيد ببينيد.

رازهاي ثروتمندان

 • 11,000 تومان

هدف از نگارش اين كتاب كوچك اين است كه براي ثروتمند شدن بايد سه كار انجام دهيد: نخست بايد باور كنيد كه راز را دريافته‌ايد، سپس بايد آن را درك كنيد و سرانجام به عملي كردنش بپردازيد. اگر آماده‌ايد سفرتان را براي كسب ثروت آغاز كنيد، وقتي به شناخت لازم رسيديد دست به كار شويد. اميدوارم بعد از خواندن اين كتاب همه اطلاعات مهم براي ثروتمند شدن را در اختيار داشته باشيد. اكنون زمان آن رسيده كه قابليت راستين خود را محقق كنيد.

7 پيكر موفقيت

 • 4,000 تومان

دكتر ويل ادواردز در اين كتاب پيام ساده‌اي براي خوانندگان خود دارد: «وقت آن است كه بيدار شويد!» وقت آن است كه نگاه متفاوتي به زندگي خود بيندازيد. رؤياي خود را، هرچه مي‌خواهد باشد، برآورده كنيد. با يافتن و برآورده كردن هدف منحصربه‌ فرد خود، زندگي تمام و كمالي خواهيد داشت. اميدوارم خود را انساني خاص با هدفي منحصر به‌ فرد در زندگي بدانيد، چون اين يك حقيقت است.

اكسير عزت نفس (چطور عزت نفس خود را بالا ببريم)

 • 16,000 تومان

شايد اين احساس عذاب آور را داريد كه عزت نفستان پايين است وگرنه اين كتاب را به دست نمي‌گرفتيد. اين خبر خوشي است، چون آگاهي با قدرت تغيير همراه است. وقتي عزت نفستان پايين است، بايد چه كار كنيد؟ اين كتاب با پيشنهاد راه‌هاي ساده كمكتان مي‌كند عزت نفس خود را به سرعت بالا ببريد و نتايج مثبت آن را خيلي زود مشاهده كنيد.

توصيه‌هاي پدر پولدار قبل از ترك شغلتان (سپس شروع به ساختن كسب و كار ميلياردي خود كنيد)

 • 24,000 تومان

رابرت كيوساكي در اين كتاب، موفقيت‌هاي خود را و مهم‌تر از آن‌، شكست‌ها و درس‌هايي را كه او از شكست‌ها گرفته است با شما در ميان مي‌گذارد.اين كتاب، سكوي پرشي است براي اينكه يك كارآفرين موفق شويد.رابرت كيوساكي كه از نه سالگي كارآفرين بوده، شيوه‌ تفكر ميليون‌ها نفر را در مورد پول به چالش كشيده و تغيير داده است. او با چشم‌‌اندازي كه غالبا با نگرش و باور عموم مردم تعارض دارد به صراحت كلام، جسارت و جرات معروف است و به عنوان يك طرفدار پر و پا قرص آموزش مالي تلقي مي‌شود.

روانشناسي زن

 • 75,000 تومان

«روانشناسي زن» يكي از آثار عميق «كارن هورناي» پزشك و روانكاو است. اين كتاب، نتيجه بررسي روحيات و رفتار صدها زني است كه براي دريافت مشاوره و مداوا به نويسنده مراجعه كرده‌اند. هورناي به مدد مطالعه و تحليل اسطوره‌ها، ادبيات و آداب و رسوم اقوام، يافته‌هاي مردم‌شناسي، به اين پرسش كه تفاوت زن و مرد و نگرش جامعه بشري نسبت به زن از كجا ناشي مي‌شود، پاسخ مي‌گويد. زن‌هراسي مردان، سردمزاجي، وسواس، احساس حقارت زن نسبت به مرد، اختلاف زناشويي، مناسبات جنسي، آزارپذيري و عشق ورزيدن، مباحثي است كه در اين كتاب به شيوه‌اي عالمانه و منصفانه مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد. در اين اثر، نويسنده نه اسير امواج «زن‌سالاري» مد روز است و نه يكسره از تفاوت‌هاي سرشتي زن و مرد غفلت مي‌ورزد. هم عوامل اجتماعي و فرهنگي را در خلق و خوي زنان و در نگرش، نسبت به آنها موثر مي‌داند و هم از تاثير ساختاري و فيزيولوژيك سخن مي‌گويد.

1  2  3  صفحه‌ی 1