فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 24,000 تومان
 • 59,000 تومان

قدرت عادت ( چرا در زندگي روز‌مره و محيط كار اينگونه رفتار مي‌كنيم)

 • 85,000 تومان

چرخه عادت عبارت است از الگو‌ي عصب شناختي‌اي كه بر عادت‌هاي ما حاكم است و از سه عنصر ساخته شده :محرك، رويه و پاداش. شناخت درست اين عوامل كمك مي‌كند عادت‌هاي بد خود را تغيير دهيم، عادت‌ها و رفتار‌هاي سازنده‌اي در پيش بگيريم و چرخه عادت را به نفع خود مهار كنيم. ايمان و اعتماد‌‌به‌نفس عوامل اصلي در بروز اين دگرگوني‌اند. بدين ترتيب مثلا مربياني توانسته‌اند عادت‌هاي مضر ورزشكاران را به عادت‌هاي سازنده تبديل كنند و از آن‌ها قهرمان جديد بسازند. عادت‌هاي محوري پايه الگو‌هايي هستند كه عادت‌هاي ديگر را در انسان تحريك مي‌كنند.

فكرها و احساس‌ها

 • 80,000 تومان

همه ما براي كنار آمدن با مشكلات زندگي به مجموعه‌اي از ابزارها مجهز هستيم كه معمولا پدر و مادرها، خويشاوندان، دوستان، كارفرمايان و سايرين، برحسب اتفاق، در اختيارمان قرار داده‌اند. برخي از اين ابزارها مفيد و برخي غيرمفيد هستند. در كتاب «فكرها و احساس‌ها» ابزارهاي موثري براي كنار آمدن با اين مشكلات پيشنهاد شده است. اين كتاب به عنوان راهنمايي براي تغيير الگوها و روش‌هاي كهنه پاسخ‌دهي، به شما كمك مي‌كند كه كنترل وضعيت رواني و زندگيتان را به دست بگيريد. در اين كتاب فصلي درباره هشياري نوشته شده، زيرا در حال حاضر در قسمت اعظم موج سوم درمان هاي رفتاري، از هشياري به منزله يكي از تكنيك هاي درماني مهم و اصلي نام برده و استفاده مي شود. هشياري در مقوله هايي همچون كنترل اضطراب، افسردگي، و تنش جسماني از پشتوانه پژوهشي قابل توجهي برخوردار است. در اين كتاب پروتكل هاي چند مرحله اي براي درمان بسياري از مشكلات خلق-وابسته ارائه مي شود.

شجاعانه رهبري كن

 • 61,000 تومان

براي اين كتاب يك هدف دارم كه به نحو گول‌زننده‌اي ساده و كمي خودخواهانه است، و آن اين است كه شديدا‏‎ دلم مي‌خواهد همه‌ي آموخته‌هايم را با شما در ميان بگذارم. دلم مي‌خواهد دو دهه پژوهش و تجربه‌اي را كه در صدها سازمان داشتم بردارم و كتابي عملي و با زبان ساده به شما عرضه كنم كه بگويد لازمه‌ي شجاعانه رهبري كردن چيست.

50 كاري كه بچه‌ها از پدرها انتظار دارند

 • 40,000 تومان

در اين كتاب از موعظه و انداختن تقصير به گردن اين و آن خبري نيست، نصايح رك كه ممكن است شنيدنش برايتان گران تمام شود. نويسنده كاري مي‌كند كه ژرف بينديشيد، قاه‌قاه بخنديد، و بيش‌تر عشق بورزيد. داستان هايش الهام‌بخش شما خواهد بود. درس‌هايش شما را از اين رو به آن رو خواهد كرد. جي پيليتنر نشان مي‌دهد پدري كردن در قرن بيست و يكم چه هست و چگونه بايد باشد. كتاب 50 كاري كه بچه‌ها از پدرها انتظار دارند، به عنوان هديه‌اي عالي و منبعي فوق‌العاده براي پدرها كه به اندازه‌ي يكسال تمام ايده در اختيارتان مي‌گذارد و هفته‌اي يك ايده به شما مي‌دهد.

فريبكاري

 • 24,000 تومان

دنيا دنياي فريبكاري است. اگر منابعي در دست داريد پول،زمان، انرژي، هنر، شهرت، زيبايي، زور بازو و... بايد مراقب باشيد زيرا به طور قطع كساني هستند كه به منابع شما چشم دوخته اند و تا آن را از چنگ‌تان در نياورند يا از آن به نفع خويش استفاده نكنند، از پاي نخواهند نشست، دزد كسي است كه به زور منبع‌تان را از شما مي‌گيرد، ولي فريبكار كسي است كه با جلب اعتمادتان كاري مي‌كند تا خودتان دودستي آنها را به او تقديم كنيد. با مطالعه اين كتاب از انواع فريبكاري، خصوصيات و شگردهاي فريبكاران، و شيوه‌ي مقابله با آنان آگاه مي‌شويد تا به راحتي بتوانيد آنها را از سر راه‌تان كنار برانيد.

سرعت اعتماد (عامل دگرگوني)

 • 70,000 تومان

كتاب سرعت اعتماد، درمان عملي، قابل ارزيابي و مطمئن براي موضوع بسيار مهم اعتماد است و مطالب آن فقط به تجربه‌هاي داستاني و شخصي محدود نمي‌شود، بلكه با تكيه بر پژوهش‌هاي عملي از آن حكايت دارد كه سرعت اعتماد چگونه ممكن است در روابط افراد و معادلات مهم درون سازمان‌ها و روابط مربوط به آن وارد شود. برعكس آنچه بيشتر مردم مي‌پندارند، اعتماد كيفيتي لطيف و فريبنده نيست كه يا از آن برخوردار باشيد يا نباشيد، بلكه اعتماد سرمايه‌اي عملي، عيني و قابل پيگيري است كه مي‌توانيد آن را خيلي سريع‌تر از آنچه فكرش را بكنيد خلق كنيد.

ابرمهارت‌ها پي‌ريزي موفقيت براي عصر اطلاعات

 • 90,000 تومان

آموزش هرگز تمامي ندارد آموزش مطلوب درهاي جديدي را باز مي‌كند و پرسش‌هاي فراواني را در ذهن به وجود مي‌آورد. ابرمهارت‌ها اين امكان را براي ما فراهم مي‌كند كه پاسخ به اين پرسش‌ها را پيدا كنيم و به طرح پرسش، كنجكاوي و فهم بيشتر ادامه دهيم. موضوع كتاب ابرمهارت‌ها درباره ايجاد عشق به يادگيري در كودكان، نه به شكلي انتزاعي، بلكه به شكلي كاملا اختصاصي، واقعي و عملي است. عشق به يادگيري همان چيزي است كه به آموزگاران امكان مي‌دهد تا به طور موفقيت‌آميزي آموزش دهند. بي‌هيچ اغراقي مي‌توان گفت عشق به يادگيري همان چيزي است كه آينده بشر نيز به آن وابسته است. كتاب حاضر به ما كمك مي كند تا ارزش‌هاي بنيادين آموزش، لذت سخت‌كوشي، شعف حاصل از تحقق اهداف، و شادي كار با يكديگر را منتقل كنيم. اين كه چگونه اين‌ها ظرفيت فرزندان ما را براي يادگيري در اين عصر فناوري و دگرگوني گسترش مي‌دهد، موضوعي است كه پيوسته در سراسر اين ويرايش جديد به آن پرداخته‌ايم. حقيقتا، ابرمهارت‌ها بهترين هديه‌اي است كه مي‌توانيم به فرزندانمان تقديم كنيم.

همه با هم به عنوان مشتي واحد (كنش فردي قدرت جمعي)

 • 38,000 تومان

«همه با هم به عنوان مشتي واحد» عبارت كوتاهي است كه فقط چند حرف، آن را تشكيل مي‌دهد، اما همين چند حرف پر از الهام و معناست: چيزي كه تفاوت ميان گروهي از افراد و تيمي متحد و هماهنگ را تعيين مي‌كند. اين چند حرف نماد منتهي شدن كنش فرد به قدرتي جمعي است. همين چند حرف شرح مي‌دهد كه چگونه افراد، دست در دست هم، مي‌توانند در دست‌يابي به نتايج خارق‌العاده با يكديگر همكاري كنند. ما همگي باور داريم كه رهبران همه اقشار و طبقات جامعه در جستجوي رويكرد عملي و آزمايش شده‌اي هستند كه به آن‌ها كمك ‌كند تا به ظرفيت كامل افراد خود براي همكاري با يكديگر پي ببرند؛ با وجود اين، وقتي به بسياري از كتاب‌هاي مديريت موجود نگاه مي‌كنيم، از نظر يافتن بينش‌ها و توصيه‌هايي كه پژوهش‌هاي تحليلي دقيق و همه جانبه‌اي بنيان آن‌ها را تشكيل مي‌دهند، سخت در مضيقه‌ايم.

50 كار خطرناكي كه بايد اجازه داد بچه‌ها انجام دهند

 • 40,000 تومان

شايد بگوييد كارهايي كه در اين كتاب توصيه مي‌شود براي بچه‌ها يا هر كس ديگري خيلي خطرناك است. اما بنده معتقدم كه دست نزدن به اين جور كارها از دست زدن به آن‌ها براي خود و جامعه ما خطرناك‌تر است. با اين فعاليت‌ها راه‌هاي واقعي براي مواجهه اولين بار با پديده‌ها پيش رو قرار مي‌گيرد، فرصت براي نظارت محتاطانه فراهم مي‌شود، و پرسش‌هاي جديدي در ذهن به وجود مي‌آيد. ولي ما در اين كتاب از اين نوع فعاليت‌ها و راهنمايي‌ها براي تربيت افراد پرسشگر، كنجكاو، آزمايشگر و متفكر حمايت مي‌كنيم. اين ابزارها كودكان ما را به اعضاي كنجكاو اجتماع تبديل و زيربناي پرورش نسل بعدي مخترعان، نوآوران، و رهبران ما را پي‌ريزي مي‌كند. بنابراين، همه را كوچك و بزرگ، با تجربه و بي‌تجربه، را تشويق مي‌كنم كه تك ‌تك فعاليت‌هاي اين كتاب را امتحان كنند. چه بسا چيزهاي آشنا را از زاويه غيرآشنايي تجربه كنيد و پيش از تصميم‌گيري درباره هر چيزي، صحبت‌هايي را كه پيش‌تر از اين و آن شنيده‌ايد، مورد ترديد قرار دهيد و اين ظرفيت را در خود به وجود آوريد كه قبل از اين كه به خود بگوييد، نمي‌دانم چطوري انجامش دهم، ابتدا امتحان كنيد. برويد آستين‌ها را بالا بزنيد و وارد گود شويد، كه نخستين كار خطرناك از همه سخت‌تر است.

بيش از آنچه فكر مي‌كنيد حرف مي‌زنيد (برنامه‌ي 7 روزه با استفاده از زبان جديد بدن براي رسيدن به نتايج دلخواه)

 • 36,000 تومان

«خواستگار شما را نپسنديده؟ شايد دليلش اين باشد كه از قاعده ناف و ژست‌هاي غيركلامي تخطي كرده‌ايد... بي‌هيچ كلامي شما بيش از آنچه فكر مي‌كنيد، حرف مي‌زنيد پر از مطالب جالب درباره بدن است.» تصور واهي: دروغ‌گويان از تماس چشمي طفره مي‌روند. تصور واهي: به هر كي رسيديد لبخند بزنيد چون مردم از شما خوششان مي‌آيد و تحسين‌تان مي‌كنند. تصور واهي: برخي ژست‌هاي مقتدرانه كاري مي‌كنند كه مردم به شما احترام بگذارند. بي‌هيچ كلامي، بيش از آنچه فكر مي‌كنيد حرف مي‌زنيد، از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك تايمز، اين تصورات واهي را از بين مي‌برد و به شما مي‌آموزد چگونه از اين زبان جديد بدن براي رسيدن به هدف استفاده كنيد، در محيط كار ضد گلوله باشيد، در رابطه زناشويي احساس امنيت كنيد و در درون راضي و خشنود بمانيد. جنين درايور بنيان‌گذار و رئيس موسسه زبان بدن است. وي هزاران مامور اجراي قانون را تعليم داده است تا زبان بدن را تفسير كنند. او بارها و بارها در برابر گروه بزرگي از تماشاچيان و همين‌طور در رسانه‌ها به عنوان كارشناس زبان بدن سخنراني داشته است.

انگيزه

 • 59,000 تومان

اغلب ما آدم‌ها گمان مي‌كنيم بهترين راه انگيزه بخشيدن به خودمان و ديگران، پاداش‌هاي بيروني مثل پول است. اين اشتباه است. راز عملكرد بهتر و رضايت خاطر افراد - در محيط كار، مدرسه و منزل - اين نياز فطري انسان است كه سكان زندگي‌اش را در دست داشته باشد، بياموزد چيزهاي نويي خلق كند، و خود و دنياي خود را از اينكه هست بهتر كند. در كتاب انگيزه سه عنصر انگيزه واقعي - يعني، استقلال عمل، تبحر و آرمان - مورد بررسي قرار مي‌گيرد و راهكارهاي هوشمندانه و شگفت آوري براي به كارگيري اين سه عنصر در عمل ارائه مي‌شود.

پيوند زخم‌خورده (روانشناسي روابط خارج از حيطه زناشويي شفاي رنج‌هاي روحي اعتماد دوباره پس از عهدشكني همسر)

 • 70,000 تومان

اين كتاب براي چه كساني مناسب است؟ اين كتاب را در وهله نخست براي هر زوجي (اعم از زن و شوهرها و نامزدها) نوشته‌ام، كه پس از عهدشكني يكي از دو طرف، خواهان برقراري مجدد رابطه با يكديگرند. سعي من بر آن بوده است تا به همسران زخم‌خورده و عهدشكن با ديدي بي‌طرفانه نگاه كنم. افراد زير نيز مي‌توانند از اين كتاب استفاده كنند: كساني كه روابط‌شان در نتيجه پيمان‌شكني همسر خاتمه يافته و به دنبال اين تجربه، دوران خوشبختي را پشت سر گذاشته‌اند و مي‌خواهند بفهمند چرا رابطه‌شان پابرجا نمانده و خود نيز به چه نسبت مسئول اين كج‌روي بوده‌اند. افرادي كه مي‌خواهند با تعديل احساسي كه از تجربه پيمان‌شكني پدر و مادرشان در كودكي داشته‌اند، از تكرار الگوهاي رفتاري مشابه جلوگيري كنند. همسراني كه به فكر برقراري رابطه‌اي نامشروع افتاده‌اند و مي‌خواهند پيش از آن‌كه قدم غيرقابل برگشت و جبران‌ناپذيري بردارند، احساسات خود را بهتر بشناسند. همسراني كه مي‌خواهند درباره مزايا و معايب افشاي رابطه نامشروع ختم‌شده، مسائل را بهتر سبك و سنگين كنند و به چند و چون قضايا بپردازند. همسراني كه اصولا قصد ندارند رابطه نامشروع ختم‌شده خود را افشا كنند، اما همچنان خواهان تداوم زندگي زناشويي خود هستند و مي‌خواهند درباره خود بيشتر بدانند. زوج‌هايي كه به جاي خيانت و عهدشكني، با مقولات ديگري چون پنهان‌كاري، دروغ و اعتماد كلنجار مي‌روند. زوج‌هايي كه مي‌خواهند بدانند پيش از خيانت چگونه باسرخوردگي‌هاي اجتناب ناپذير ناشي از زندگي زناشويي دست و پنجه نرم كنند.

1  2  صفحه‌ی 1