فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

قدرت حقيقي (هشياري عاطفي)

 • 80,000 تومان

تجربه‌كردن عواطفء يكي از دشوارترين كارهاست. بسياري از مردمء حتي هنگامي كه از درون در جوش و خروش هستندء نمي‌دانند كه خشمگين شده‌اند و برخي از آدم‌ها در حالي كه غمء يگانه همنشين آن‌هاستء نمي‌دانند كه اندوهگين هستند. بسياري از آدم‌هاء فقط هنگامي از عواطفشان آگاه مي‌شوند كه جريان‌هاي شديد عاطفي ء زندگي‌شان را پريشان سازد و عادت‌هايي را كه به منظور بقاء دست‌يابي به موفقيت يا اهداف ديگر به دست آورده‌اندء به هم بريزد.

پيام گم‌گشته (عرفان بوميان استراليا)

 • 60,000 تومان

اين داستان شگفت انگيز ماجراجويانه و يكي از عناوين پر فروش نيويورك تايمز فرصتي براي كشف خرد يك فرهنگ باستاني و شنيدن پيام نيرومند آن را به ما مي‌دهد. اين قبيله خانه به دوش بوميان نخستين كه خود را مردم حقيقي مي‌ناميدند زني آمريكايي را به سرزمين دور دست خود فرا خواندند تا آنها را در سفري 4 ماهه در عمق بيابان‌هاي استراليا همراهي كند. مورگان در حالي كه با پاي برهنه 2250 كيلومتر از بيابان‌هاي سوزان، سخت و ناهموار را همراه با مردم قبيله طي مي‌كرد شيوه جديدي از زندگي كردن را آموخت از جمله روش درمان بوميان كه از فرهنگ پنجاه هزار ساله آنها بر مي‌آمد. سر انجام اين تجربه به دگرگوني شخصي چشم‌گير مورگان انجاميد.

برف در تابستان

 • 45,000 تومان

مراقبه چنان كه من آن را درك مي‌كنم، آرامش، تمركز، بينش يا هر احساس ديگري را ايجاد نمي‌كند، بلكه مراقبه، ديدن روشن و آشكار رويدادها در هر لحظه به شيوه‌اي بسيار ساده است. اگر هدف ما از مراقبه، ايجاد يا دست‌يابي به آرامش يا بينش باشد، در واقع مي‌كوشيم از جايي آغاز كنيم كه بايد مقصدمان باشد. در نتيجه، همواره به جايگاه اوليه بازمي‌گرديم، زيرا از آنجا كه هستيم، آغاز نكرده‌ايم. به بياني ديگر، مراقبه، گفت و گوي دروني كامل يا دركي ژرف از مسايل زندگي‌ست. بنا براين، نبايد تفاوتي ميان گشودن گره‌هاي ذهني - يعني حل مسايل، از روان‌رنجوري تا موارد ديگر - و مراقبه وجود داشته باشد. همه اين‌ها بخشي از يك فرايند هستند. از نظر من، مشاوره‌‌ي روان‌شناختي، تفاوت چنداني با راهنمايي كردن در زمينه مراقبه ندارد. از اين رو، كسي كه انسان‌ها را درك نمي‌كند، اما دانسته‌هاي كتابي فراواني دارد، آموزگار يا مشاوري براي مراقبه نيست، بلكه يك دانشمند است.

من كم‌ارزش (تعادل ميان عشق و قدرت خود را بازيابيد)

 • 58,000 تومان

همه ما يك من كم‌ارزش داريم بخشي از ما كه مي‌تواند موجب شود احساس بي‌ارزشي، خجالت، اضطراب يا حتي افسردگي كنيم. دكتر ايلين ان آرون، در اين كتاب به شما نشان مي دهد كه چگونه روش هايي را كه براي محافظت از خود به كار مي‌بريد شناسايي كنيد و روش هاي جديد و سالم‌تر سازگاري را بياموزيد تاثير عشق و قدرت را بر من كم‌ارزش درك كنيد آسيب‌هاي گذشته را كه موجب مي‌شود خودتان را كم‌ارزش بدانيد آشكار و روش دگرگوني ديدگاهتان را كشف كنيد گفت و گوي موثر با منتقد دروني‌تان داشته باشيد تا از تاثير من كم ارزش بكاهيد روابط جديدي آغاز و روابط موجود را ژرف‌تر كنيد.

كليدهاي رفتار با كودك سرسخت (حذف كشمكش در سايه حد و مرزهاي روشن محكم و محترمانه)

 • 58,000 تومان

اين مجموعه به والدين كمك مي‌كند فرزندان خود را مطابق با نيازهاي متنوع و فزاينده جامعه امروز پرورش دهند. امروزه روش بزرگ كردن فرزند با گذشته فرق كرده است و از جهات فراواني نيز مشكل‌تر شده است. كليدهاي تربيت كودكان و نوجوانان، والدين امروز را مخاطب قرار مي‌دهد و به مشكلات كنوني آنها پاسخ مي‌گويد.

وجود مقدس شما (كشف نور درون)

 • 55,000 تومان

دبي فورد در اين اثر جاوداني و مهم،بي‌باكانه پرده از نور درون بر‌مي‌دارد و با اين كار،راهي به سوي وجودهاي برتر ما مي‌گشايد.به گفته خود نويسنده اين دگرگوني مقدس در آگاهي براي همه جويندگتن عشق و نيروي تزلزل‌ناپذير در دسترس است. اگر از گشت و گذار در نيمه تاريك وجود خسته شده ايد،اين كتاب شما را بالا مي‌كشد و نشان مي‌دهد معجزه‌هاي جلوي چشم ما كجا پنهان هستند.

دوست داشتن وضعيت موجود (4 پرسش براي دگرگوني زندگي)

 • 90,000 تومان


كار بايرن كيتي، موهبتي بزرگ براي جهان ماست. ريشه رنج، واقعي دانستن افكارمان است، همان داستان‌هايي كه پي در پي در ذهن ما اجرا مي‌شوند. كار بايرن كيتي همچون شمشيري برنده اين توهم را مي‌شكافد و شما را توانمند مي‌سازد تا جوهر ازلي و ابدي وجودتان را بشناسيد. شادي، آرامش و عشق، حالات طبيعي شما و برخاسته از اين جوهر هستند. «دوست داشتن وضعيت موجود» كليد را به شما مي‌دهد. اكنون آن را به كار ببريد...

نيمه تاريك وجود (كتاب گويا) با قاب

 • 30,000 تومان

«نيمه تاريك وجود» براي بهبودي سردرگمي و نااميدي كساني كه در دام افسردگي، شكست‌هاي پياپي و گسست‌هاي ارتباطي دست و پا مي‌زنند، راهگشاست و چشم‌اندازي از جهان بي‌كران درون را پيش آن‌ها مي‌گستراند. اين كتاب همچنين براي آن گروه كه اسير اعتيادهاي گوناگون هستند و نياز به بازپروري رواني و عاطفي دارند تاثيرگذار و التيام‌بخش است. كساني كه از گسست و ناهماهنگي بخش‌هاي گوناگون وجود خود رنج مي‌برند و پيامدهاي حاصل از اين ناهمگوني را در زندگي تشخيص داده‌اند، با درك آموزه‌هاي اين كتاب و راه دادن آن‌ها به تصميم‌گيري‌هاي روزانه مي‌توانند به هماهنگي و يكپارچگي برسند و با انجام انتخاب‌هايي آگاهانه، راه موفقيت و رشد را براي خود هموار كنند. «نيمه تاريك وجود» نداي از درون است كه نور را بر تاريكي‌ها مي‌تاباند و ما را با شيطان‌هايي كه در وجودمان به جست و خيز مشغولند، آشتي مي‌دهد تا بدانيم كه دوست‌داشتني، شايسته و با كفايت هستيم.

سكون سخن مي‌گويد

 • 30,000 تومان

اين كتاب واژه ها را به كار مي‌گيرد تا از طريق خواندن در ذهن شما به فكر تبديل شوند. اما اين افكار معمولي نيستند، يعني تكراري، پر سر و صدا و خودخواهانه نيستند و براي جلب توجه فرياد نمي‌كشند. افكار درون اين كتاب درست مانند افكار يكايك استادان معنوي حقيقي و درست مانند سوتراهاي باستاني نمي‌گويند به من نگاه كن. بلكه مي‌گويند به وراي من نگاه كن. از آن‌جا كه اين افكار از سكون نشات گرفته‌اند، نيرومند هستند و اين نيرو شما را به همان سكوني كه منشا آن‌ها بوده‌، باز مي‌گرداند. آن سكون، آرامش درون است و آن آرامش و سكون جوهر وجود شماست. سكون درون است كه جهان را حفظ و دگرگون مي‌نمايد.

دوست داشتن آگاهانه (سفر به سوي رابطه متعهدانه)

 • 75,000 تومان

«دوست داشتن آگاهانه»، افزوده‌اي‌ست شگفت‌انگيز به خرد كاربردي گي هندريكس كه طي سال‌ها در دسترس همگان قرار داده است. درباره دوست داشتن خود و عواطف بشري، درس‌ها از گي گرفته‌ام و در زمينه صميميت، از گگي و كيتلين بسيار آموخته‌ام. اين كتاب، حاصل تعهد مشترك آن‌ها نسبت به همگي ماست. هيچ موضوعي، مهم‌تر از دوست داشتن آگاهانه به فكرم نمي‌رسد. مشكلات جدي خانوادگي و اعتيادهاي گسترده در جامعه ما گواه آلودگي‌هاي ناآگاهانه‌اي‌ست كه پيامد روابط اصلي ناكارآمد به شمار مي‌آيند. الگوهايي كه براي صميميت داريم، به كلي منسوخ و بي‌اعتبار شده‌اند. آن‌ها به دوراني كه جوامع ما براي بقا دست و پا مي‌زدند، باز مي‌گردند. وقتي مساله بقا مطرح است، مسوول بودن يك نفر فايده دارد. در چنين شرايطي، هم‌وابسته بودن و احساس نكردن نيز مفيد است.

يگانگي با كل زندگي (گزيده‌هايي الهام‌بخش از كتاب جهاني نو)

 • 30,000 تومان

من براي اين برگزيده كتاب جهاني نو، بخش‌هايي را از كتاب اصلي انتخاب كرده‌ام كه به نظرم براي مطالعه عميق يا الهام‌بخش، بسيار مناسب هستند. به همين دليل، پيشنهاد نمي‌كنم كه اين كتاب را از آغاز تا پايان، به ترتيب بخوانيد. شيوه مفيد ديگر، اين است كه گه‌گاه كتاب را باز كنيد، صفحه يا گزيده‌اي را بخوانيد و بگذاريد كلمات، راه خود را به آن بعد عميق درون كه فراتر از كلام، يعني فراتر از فكر است، بگشايند. حقيقتي كه واژگان به آن اشاره دارند، يعني بعد ازلي و ابدي آگاهي، از راه فهم ذهني و فكر استدلالي در دسترس نيست. اين كتاب چكيده جهاني نو نيست و اگر چه برخي از نكات مهم آن كتاب را در بر دارد، اما مطالب اندكي در مورد امنيت در آن گنجانده شده و هيچ مطلبي درباره بدن دردمند در آن نيامده است. به سخن ديگر، اگر مي‌خواهيد آن الگوهاي ذهني ـ عاطفي دروني‌تان را كه مانع از پديد آمدن آگاهي تازه مي‌شوند، درك كنيد و تشخيص دهيد، لازم است كتاب اصلي را بخوانيد.

نيمه تاريك وجود (توان خلاقيت استعداد و روياها)

 • 55,000 تومان

در اين كتاب دبي فورد راوي خوش‌سخن تجارب خود و ديگران در مورد پذيرش همه ويژگي‌هاي انساني مي‌باشد. نويسنده با تشريح فراز و نشيب مسير زندگي خود و ماجراي كساني كه با شركت در دوره‌هاي آموزشي او توانسته‌اند اتاق‌هاي بسته روح دردمند خود را بازگشايي كنند و بدون هراس چشم در چشم ويژگي‌هاي مطرود وجودشان دوخته و آن‌ها را در آغوش بگيرند، تمرين يگانه شدن با خويشتن را نكته به نكته و مو به مو آموزش داده است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1