فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

چگونه با نوجوانم صحبت كنم كه گوش كند و چگونه گوش كنم كه نوجوانم صحبت كند

  • 29,900 تومان

زندگي با نوجوانان مي‌تواند مستأصل‌كننده باشد. ما اين را مي‌دانيم. اما همچنين به ياد مي‌آوريم كه چطور مهارت‌هايي آموختيم كه به ما كمك كرد بدون اينكه به زير آب فرو برويم، در ميان متلاطم‌ترين آب‌ها شنا كنيم. كتاب حاضر راهنمايي است براي والديني كه فرزنداني در سن نوجواني دارند و به آنها شيوه‌هاي صحيح ارتباط با نوجوانان را مي‌آموزد.

اين زندگي شماست نه لباس عاريه (راهبردهاي ضروري براي خلق زندگي دلخواهتان)

  • 11,900 تومان

ممكن است از خودتان بپرسيد: اين مرد چه ويژگي‌هايي دارد كه اين كتاب را نوشته است؟ ويژگي اصلي من اين است كه من در پايين‌ترين نقطه بودم و برگشتم. مي‌توان گفت به نازل‌ترين نقطه‌اي كه انسان ممكن است از نظر ذهني، جسمي، روحي، عاطفي و مالي به آن نزول كند، رسيده بودم. به انتهاي همه‌ي ارزش‌ها سقوط كرده بودم. اما جالب اينكه توانستم مسائل اطرافم را تغيير دهم و از ميان‌ي خرابه‌اي زندگي‌ام دوباه بازگردم و زندگي جديدي بسازم. تمام اين كارها را با عقايدي كه آن‌ها را در اين كتاب مورد بحث قرار داده‌ام، عملي كردم.

عزت نفس سالم (42 راهبرد موثر براي شكوفايي و پرورش اعتماد به نفس در كودكان)

  • 90,000 تومان

پرورش درست اعتماد به نفس در سال‌هاي اولية كودكي مي‌تواند پايه‌هاي محكم و قابل اطميناني براي فرزندانمان در سال‌هاي بعد زندگي در مواجه شدن با فشارهاي گروه همسالان، مدرسه، محيط اجتماعي و غيره ايجاد كند و اين فرصت را به آنان بدهد كه بتوانند در رويارويي با مشكلات مختلف از شيوه‌هايي مناسب و اصولي بهره‌مند شوند. دكتر «ملاني بازارت» در اين كتاب 42 راهبرد مؤثر و شيوة مناسب در جهت پرورش اعتماد به نفس در كودكان و همچنين بزرگسالاني كه وظيفة پرورش و تربيت كودك را به عهده دارند، ارائه كرده است.

صفحه‌ی 1