فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پول و قانون جذب
  • 77,000 تومان
  • با تخفیف: 77,000 تومان
از فرزندت بهترين بساز
  • 75,000 تومان
  • با تخفیف: 75,000 تومان
اي كاش  وقتي 20 ساله بودم مي‌دانستم
  • 46,000 تومان
  • با تخفیف: 46,000 تومان

پول و قانون جذب

  • 77,000 تومان

استر و جري هيكس آموزه‌هاي پيشتاز آبراهام را درباره‌ي هنر متجلي ساختن خشنودي ذاتي انسان عرضه مي‌كنند. اين اثر پيشتاز و سر‌آمد آموزه‌هاي يك هوشمند ماورايي به نام آبراهام را ارايه مي‌كند و توضيح مي‌دهد كه خشنودي مالي و فيزيكي بيش از هر‌چيز تحت ‌تاثير قانون جذب قرار دارد. اين كتاب بر هر يك از ابعاد مهم تجربه‌ي اين زندگي نوري روشنگر مي‌تاباند و شما را به‌سوي مديريت آگاهانه و خلاقانه‌ي زندگي‌تان هدايت مي‌كند. هم‌چنين مستقيم به عمق مسايلي كه احتمالا افرا بسياري دچار آن هستند، يعني پول و تندرستي نفوذ مي‌كند. هدف از نگارش اين اثر هم‌سو‌سازي عامدانه و آگاهانه‌ي شما با قدرتمند‌ترين قانون هستي، يعني قانون جذب است تا بتوانيد آن را مخصوصا براي اهداف خودتان به‌كار بگيريد.

از فرزندت بهترين بساز

  • 75,000 تومان

براي اينكه بهترين بچه‌ها را تربيت كنيم چه چيزهايي لازم است؟ اگر پيش از اين كتاب‌هايي درباره فرزندپروري خوانده‌ايد احتمالا اظهارنظرهاي متناقض باعث سردرگمي شما شده است. در اين اثرء دكتر هنري كلود و دكتر جان تاونسند به شما كمك مي‌كنند كه هم فرزندان‌تان را درك كنيد و هم به گونه‌اي از آنها مراقبت كنيد كه تجلي نهايت لطف شما به اين عزيزان باشد و همچنين در جهت‌دهي به آنها قاطعيت و انضباط داشته باشيد. آنها نشان مي‌دهند كه چگونه با پرهيز از اين دوگانه افراطي انعطاف و كنترل بيش از حد، فرزنداني پرورش دهيد كه از شش خصيصه ضروري دلبستگي، مسئوليت‌پذيري، واقع‌نگري، شايستگي، اخلاق و عبادت/معنويت برخوردار باشند. اين كتاب حداقل بستر موثري براي تربيت فرزنداني ارائه مي‌كند كه با درايت و پختگي زندگي رامديريت مي‌كنند. «از فرزندت بهترين بساز» كمك مي‌كند كه دختر يا پسرتان را آماده كنيد تا مسئوليت‌هاي زندگي را بپذيرد، با چالش‌هاي آن رشد كند و همه فرصت‌هايي كه در اختيارش قرار مي‌دهد را آزادانه و كامل دريابد.

اي كاش وقتي 20 ساله بودم مي‌دانستم

  • 46,000 تومان

تينا سيليگ از كلاس درس تا اتاق هيات مديرهء از افرادي كه توقعات را به مبارزه مي‌طلبندء فرضيات را به چالش مي‌كشند و به موقعيت‌هاي شگفت‌آوري مي‌رسندء مثال‌هاي جذابي را ارائه مي‌كند. سيليگ قوانين قديمي را بيرون مي‌ريزد و مدل جديدي براي دستيابي به حداكثر پتانسيل در وجودمان ارايه مي‌دهد به طوري كه در مي‌يابيم چگونه مي‌توان به شيوه‌اي سالم به غير ممكن‌ها بي‌اعتنايي كردء پس از شكست قد راست كرد و چه فرصت‌هاي جالب توجهي پشت مشكلات پنهان شده‌اند. كاش وقتي 20 ساله بودم مي‌دانستم سرنخ مهمي براي كساني است كه مي‌خواهند كار متمايزي در دنيا انجام دهند.

صفحه‌ی 1