فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

هنر هميشه بر حق بودن (38 راه براي پيروزي در هنگامي كه شكست خورده‌ايد) كتاب گويا

  • 22,000 تومان

با صداي: عليرضا آرا
آرتور شوپنهاور، فيلسوف نامدار آلماني، در اين اثر، رهنمودهايي براي غلبه بر حريف در بحث و مجادله ارائه مي‌دهد. هنر مجادله عبارت است از مباحثه به گونه‌اي كه شخص، فارغ از درستي يا نادرستي موضعش، از آن عقب‌نشيني نكند. در اين اثر، با برخي آفات بحث و استدلال آشنا مي‌شويد، آفاتي كه فراروان در گفتگوها و بحث‌هاي روزمره مشاهده مي‌كنيم. «كتاب هنر هميشه بر حق بودن»، 38 راه براي پيروزي، آن هم هنگامي كه شكست خورده‌ايد، به شما پيشنهاد مي‌دهد.
زمان: 155 دقيقه
قالب‌بندي: mp3

هنر هميشه بر حق بودن (38 راه براي پيروزي در هنگامي كه شكست خورده‌ايد)

  • 19,000 تومان

آرتور شوپنهاور، فيلسوف نامدار آلماني در اين كتاب كه اثري منحصر به‌فرد در مجموعه آثار اوست، رهنمودهايي براي غلبه بر حريف و مجادله بيان مي‌كند و غالبا مطالبي آمده است كه جنبه جدلي دارد، نه استدلالي. با اين حال از منظري ديگر، خواننده در اين كتاب با برخي آفات بحث و استدلال آشنا مي‌شود، آفاتي كه به كرات در گفت‌و‌گوهاي روزمره نيز رخ مي‌نمايد.

تاملات

  • 28,000 تومان

اين كتاب حاصل تاملات يكي از نامدارترين فيلسوفان رواقي در باب مسائل بنيادين حيات آدمي است. ماركوس اورليوس در اين اثر كلاسيك مي‌كوشد از منظري خودكاوانه، خواننده را در بصيرت‌هايي كه از تامل در مضاميني چون محدوديت‌هاي حيات آدمي، ناپايداري امور، قانون عقلاني حاكم بر چيزها، كردار درست در راه زندگي و معرفت به نفس حاصل كرده است شريك سازد و او را به پيمودن طريق خودشناسي ترغيب كند.

عشق سيال (در باب ناپايداري پيوندهاي انساني)

  • 21,000 تومان

اين كتاب مشخصة اصلي زمانة ماست: حال و روز مردان و زناني كه در اين زمانة سيال مدرن از پيوندهاي ثابت يا پايدار بي‌بهره‌اند. در چنين جهاني، آنچه ايشان را به هم مي‌پيوندد، رشته‌هايي سست است كه با تغيير شرايط، بي‌رنگ و با كم‌ترين تلاش گسسته مي‌شود. شكنندگي غريب پيوندهاي انساني، احساس ناامني‌اي كه اين شكنندگي پديد مي‌آورد و اميال متعارضي كه مي‌خواهند اين پيوندها را محكم كنند و در عين حال آنها را سست نگه دارند، مضامين اصلي اين كتاب است.

تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه

  • 52,000 تومان

اين كتاب مي‌كوشد تا با استناد به آثار شش فيلسوف بزرگ راه حل‌هايي براي مشكلات روزمره‌‌ي ما ارائه كند. با خواندن اين كتاب از "سقراط" مي‌آموزيم كه عدم محبوبيت را ناديده انگاريم: "سنكا" به ما كمك مي‌كند تا بر احساس ياس و نااميدي غلبه كنيم: و "اپيكور" بي‌‌پولي‌ ما را چاره مي‌كند. "مونتني" راهنماي مناسبي براي درمان ناكارايي ماست؛ عشاق دلشكسته مي‌توانند با خواندن آثار "شوپنهاور" روبرو هستند با "نيچه" هم ذات پنداري خواهند كرد. "تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه" يكي از آخرين آثار آلن دوباتن است كه تاكنون بيش از دويست هزار نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

صفحه‌ی 1