فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار (با رويكرد پرورش روان)

  • 24,000 تومان

بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار سبب مي‌شوند كه كودكان احساس سرزندگي بيشتري داشته باشند و اعتماد به نفس بالاتري پيدا كنند. با پرداختن به بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار اين كتاب، شما مي‌توانيد عزت نفس كودك خود را افزايش دهيد و پايه‌هاي ايجاد شادي ماندگاري را براي فرزندتان بنا نهيد.

كليدهاي رفتار با كودك مبتلا به اوتيسم

  • 35,000 تومان

اوتيسم يك اختلال تكاملي است بر روي رفتار، ارتباطات و مهارت‌هاي اجتماعي كودك تاثير مي‌گذارد. اين كتاب، بر يافته‌ها و شيوه‌هاي جديد براي شناخت و درمان اوتيسم، تاكيد مي‌كند. به كمك اين كتاب، والدين اطلاعاتي به روز و هماهنگ را درباره درمان، آموزش، خدمات بهداشتي و ساير موارد دريافت مي‌كنند.

كليدهاي پرورش فرزند شاد از 2 تا 4 سالگي

  • 50,000 تومان

شما هرگز نمي‌توانيد بدون اينكه با كودك نوپايتان ارتباطي عميق و موثر برقرار كنيد، او را به بهترين نحو ممكن پرورش دهيد و زمينه‌ي خرسندي‌اش را فراهم كنيد. به سخنان كودك خود گوش كنيد و به او اعتماد كنيد. نگهداري از كودك كاري مشكل است، اما مهم‌ترين وظيفه‌اي است كه تا كنون به شما واگذار شده است. هدف از طرح انواع پيشنهاد در اين كتاب استحكام بخشيدن به ارتباط والدين و فرزندان است، زيرا اين ارتباط زيربناي خوشحالي كودك را در زمان حال و آينده فراهم مي‌كند.

كليدهاي پرورش فرزند شاد (101 روش براي تربيت فرزند شاد)

  • 44,000 تومان

اين مجموعه به والدين كمك مي‌كند فرزندان خود را مطابق با نيازهاي متنوع و فزاينده جامعه امروز پرورش دهند.تربيت كودك شاد، كار پيچيده و دشواري نيست و والدين، فقط بايد خود را از ميان اطلاعات نادرستي كه طي سال‌ها زندگي به آن‌ها داده شده است، بيرون بكشند و با ماهيت واقعي فرزندداري آشنا شوند.

25 اشتباه والدين در تربيت فرزندان

  • 17,500 تومان

اين كتاب به سوالاتي پاسخ مي‌دهد كه همه پدران و مادران در جستجوي آن هستند: چگونه رفتاري با فرزندان خود، در سنين مختلف داشته باشيم؟ چگونه با فرزندان ارتباط برقرار كنيم؟ چگونه اعتماد به نفس و حس مسئوليت‌پذيري را در كودكان پرورش دهيم؟ تاثير رسانه‌هاي گروهي در رفتار و رشد عاطفي كودكان چيست؟ فرزندان از چه آزادي‌هايي برخوردار هستند؟ خطرات ناشي از طلاق چيست و برخورد والدين بايد چگونه باشد؟

صفحه‌ی 1