فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 29,500 تومان

قدرت حافظه درخشان

  • 29,500 تومان

براي كسب موفقيت، تكنيك‌ها و فنون پيشگامانه توني بوزان را كشف كنيد. - حافظه خود را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟ خوب يا به؟ - آيا نگران توانايي خود در فراخواني و يادآوري اطلاعات، چه در محيط كار و چه در امتحانات هستيد؟ - آيا دوست داريد همه محفوظات ذهن خود را به ياد آوريد؟ در اين كتاب كوچك، توني بوزان چكيده‌اي از فنوني را ارائه مي‌دهد كه پيروي كردن از آن‌ها سهل و آسان است و همه ما مي‌توانيم به كمك اين فنون حافظه خود را تقويت كنيم و مشكلات مربوط به حافظه را به فراموشي بسپاريم . توني بوزان مخترع نقشه‌هاي ذهني و از صاحب‌نظران برجسته دنيا در زمينه مغز و يادگيري است. كتاب‌هاي او موفقيت بسياري را در بيش از 100 كشور دنيا كسب كرده‌اند و به 30 زبان ترجمه شده‌اند.

آموزش مغز (1 برنامه كامل بصري)

  • 23,500 تومان

اين كتاب يك راهنماي تصويري براي تقويت قواي مغزتان است. امروزه مغز انسان بايد به گونه‌اي هوشمندانه در مورد مديريت دانش و پردازش اطلاعات بينديشد. اين كتاب همه چيزهايي را كه براي مغزتان نياز داريد در اختيار شما قرار مي‌دهد: اولا به زبان خود مغز نوشته شده يعني كاملا بصري است. ثانيا در اين كتاب مطالب زيادي راجع به ساختار مغز و ظرفيت خارق‌العاده آن ياد مي‌گيريد، همچنين با مكانيسم حافظه خود و ظرفيت خارق‌العاده آن آشنا مي‌شويد، مطالب جالبي راجع به توانايي‌هاي بصري و خلاقانه آن ياد مي‌گيريد. در اين كتاب روش‌هاي بصري جالبي براي افزايش استدلال كلامي و قدرت لغوي ارائه شده است. متوجه مي‌شويد كه بين مغزتان و بدن‌تان هميشه ارتباط مهم و تنگاتنگي وجود دارد و با استدلال متوجه مي‌شويد كه مغز سالم در بدن سالم است و برعكس. با حل معماهايي كه در كتاب ارائه شده به تقويت توجه و تمركز، حافظه و قواي يادگيري خود مي‌پردازيد. و همه اين‌ها با هم موجب تقويت اعتماد به نفس شما در زندگي مي‌شود.

مهارت‌هاي تندخواني

  • 59,500 تومان

سرعت كتاب‌خواني خود را دو برابر و يا حتي چهار برابر كنيد. دقيقا در همين لحظه مقدار گسترده‌اي از اطلاعات در حال توليد و انتقال به سراسر دنياست. مقدار اين اطلاعات هر سال ميليون‌ها برابر بيشتر از اطلاعات هر كتاب است كه تا كنون به چاپ رسيده است. براي موفق شدن در اين عصر انفجار اطلاعات، به مهارت‌هايي نياز داريم كه بتوانيم با استفاده از آنها مقدار زيادي از اطلاعات را به سرعت جذب كنيم. اين كتاب روش كتاب‌خواني شما را براي هميشه دگرگون خواهد كرد. 50 سال تمرين و تحقيق توني بوزان در زمينه تندخواني، تكنيك‌هاي بنيادين كتاب ‌خواندن را به شما عرضه مي‌دارد. تكنيك‌هايي كه بعضي از سريع‌ترين تندخوان‌هاي جهان از جمله قهرمان فعلي مسابقات تندخواني جهان را بوجود آورده است. با به‌كارگيري اين تكنيك‌ها نه تنها سرعت خواندن شما به طرز چشمگيري افزايش مي‌يابد، بلكه سريع‌تر و خلاقانه‌تر نيز فكر خواهيد كرد و حافظه‌تان قوي‌تر خواهد شد.
كلمات كليدي: خودياري، تقويت حافظه، توني بوزان، بهناز پياده

قدرت تندخواني

  • 29,500 تومان

براي كسب موفقيت، تكنيك‌ها و فنون پيشگامانه توني بوزان را كشف كنيد. آيا مايليد كه: بتوانيد در هر دقيقه 100 كلمه بخوانيد. قدرت تمركز و درك خود را بهبود بخشيد. توانايي خود را براي حفظ و نگه‌داري اطلاعات تقويت كنيد. توني بوزان در اين كتاب كوچك با استفاده از تكنيك‌هاي تندخواني شما را قادر مي‌سازد كه سرعت خواندن خود را بالا ببريد و توانايي‌تان را براي درك اطلاعات در محيط كار، طي مطالعه و در اوقات فراغت، دگرگون سازيد. توني بوزان مخترع نقشه‌هاي ذهني و از صاحب‌نظران برجسته‌ي دنيا در زمينه‌ي مغز و يادگيري است. كتاب‌هاي او موفقيت بسياري را در بيش از 100 كشور دنيا كسب كرده‌اند و به 30 زبان ترجمه شده‌اند.

صفحه‌ی 1