فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كليد را بزن
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
زميني نو (بيدار شدن نسبت به هدف زندگي‌تان)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
چگونه در كمتر از 8 دقيقه همه را به گفتن بله واداريم (دانش نفوذ)
پيشگويي آسماني بصيرت دهم همراه با راهنماي مطالعه
بينش آسماني
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

كليد را بزن

 • 85,000 تومان

چرا تغيير كردن براي شما اينقدر دشوار است؟ روانشناسان كشف كرده‌اند كه مغز ما تحت فرمان دو سامانه متفاوت است ذهن منطقي و ذهن احساس كه براي سلطه يافتن با هم رقابت مي‌كنند. ذهن منطقي اندامي متناسب مي‌خواهد. ذهن احساسي شكلات و شيريني مي‌خواهد. ذهن منطقي مي‌خواهد چيزي را در محل كار عوض كند. ذهن احساسي برنامه روزمره راحت را مي‌خواهد. اين كشمكش مي‌تواند يك تلاش تغيير را نابود كند. اما اگر براي آن غلبه شود،‌ تغيير به سرعت رخ مي‌دهد.

زميني نو (بيدار شدن نسبت به هدف زندگي‌تان)

 • 110,000 تومان

سياره زمين يكصد و چهارده ميليون سال قبل، صبحگاهي پيش از طلوع خورشيد، نخستين گل روي كره زمين پديدار مي‌شود. گل مي‌شكفد تا پرتو خورشيد را دريافت كند. پيش از اين رويداد مهم كه پيام‌آور دگرگوني تكاملي در حيات گياهان است، ميليون‌ها سال بود كه روييدني‌ها سياره زمين را فرا گرفته بودند. اكهارت توله در دومين كتاب خود در زمينه رسيدن به روشن‌بيني معنوي تكنيك‌هاي گسترده‌اي را پيش روي شما خواننده عزيز قرار مي‌دهد تا شما را كه در لحظه ساكن شده‌ايد به دنيايي جديد هدايت كند.

چگونه در كمتر از 8 دقيقه همه را به گفتن بله واداريم (دانش نفوذ)

 • 75,000 تومان

در عرض دهه گذشته، تحقيقات علمي بينش‌هاي تازه و جالبي درباره تاثير ترغيب آشكار ساخته است. در كتاب چگونه در كمتر از 8 دقيقه همه را به گفتن "بله" واداريم، كوين هوگان، كارشناس ترغيب و نفوذ، تازه‌ترين تحقيقات و فنون نفوذ در مردم را آزموده و بهترين عقايد و شيوه‌ها را ارائه مي‌كند. اين كتاب با توضيح مؤثر‌ترين فنون سنتي ترغيب چكيده‌اي ساده، مختصر و عملي از آنچه موثر واقع مي‌شود و آنچه مؤثر واقع نمي‌شود به شمار مي‌رود. براي فروشنده‌ها، بازار‌ياب‌ها، و هركسي كه براي امرار معاش ديگران را تشويق به خريد مي‌كند، ديگر بهانه‌اي براي دسترسي نداشتن به تازه‌ترين مؤثر‌ترين ابزار و فنون را در سامانه‌اي انقلابي ادغام مي‌كند كه در كمتر از 8 دقيقه هر كسي را به گفتن "بله" وامي‌دارد. با وجود بهترين عقايد و فنون تازه- به همراه اسرار ترغيب كه تاكنون برملا نشده بود- اين كتاب به شما نشان مي‌دهد چگونه: ظاهري آراسته و متقاعد‌كننده داشته باشيد پيام‌هاي زبان اشارات بدن را قوي و مؤثر بخوانيد و ارسال كنيد از ملاحت خود با بيشترين تاثير بهره جوييد سبب شويد هدفتان از صحبت با شما احساس آرامش كند با طرح پرسش‌هايي از معيار‌ها، تمايلات، نياز‌ها و عقايد شخص مورد هدف‌تان آگاه شويد. از ابزاري سري به سرعت براي ايجاد اعتبار استفاده كنيد شخص مورد هدف‌تان را از بابت پيامد‌هاي منفي پاسخ "نه" متقاعد كنيد مصر- و نه مزاحم- باشيد.

پيشگويي آسماني بصيرت دهم همراه با راهنماي مطالعه

 • 95,000 تومان

بصيرت دهم ادامة پيشگويي آسماني است كه نويسنده در آن كماكان كشف حقايق را به سبكي جديد و بديع مدنظر قرار داده است. او عنوان مي‌كند كه براي چه به دنيا مي‌آييم و ادراك معنوي ما از جهان چيست. به عقيدة نويسنده، هر موجودي كه به جهان مي‌آيد با نيتي پاك پا به عالم هستي مي‌گذارد. از آغاز حتي پيش از آنكه نطفة موجودي بسته شود، همه چيز بر او آشكار است. اما پس از ورود به دنياي مادي و نشو و نما، به تدريج اهداف راستين به فراموشي سپرده مي‌شود و انسان در قيد و بند دلبستگي‌هاي مادي اسير مي‌شود. او معتقد است كه انسان از طبيعت برخاسته و به طبيعت بكر بازخواهد گشت. در طبيعت آدمي خود و خداي خود را بازمي‌يابد و اين راهي است براي بازگشت به منشاء و فطرت و آفرينش و رموز آن.

بينش آسماني

 • 55,000 تومان

نويسنده در اين كتاب موضوعاتي چون عرفان، جهان پس از مرگ، تجسم سرنوشت بشر، نبرد قدرت و غيره را بررسي مي‌كند. در بينش آسماني، تاريخ بيداري انسان و فداكاري‌هاي او به منظور به كارگيري شيوه‌هاي گوناگون زندگي شرح داده شده است.

صفحه‌ی 1