فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
101 بازي مهارت‌هاي زندگي
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
اگر من فوق‌العاده‌ام چرا هنوز مجردم
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
حضور (جسورترين خودتان را در بزرگ‌ترين چالش‌هايتان به نمايش بگذاريد)
فراتر از انگيزه (چرا انگيزش كاركنان موثر نيست چه كاري موثر است)
5 مرحله رهبري (گام‌هايي موثر براي آن كه استعدادهاي خود را به حداكثر برسانيد)
3 كار مهمي كه افراد موفق انجام مي‌دهند
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
گاهي برنده مي‌شويد گاهي ياد مي‌گيريد (براي كودكان)
معجزه عادت (چگونه عادت‌هاي زندگي روزمره را تغيير دهيم)
زبان بدن و رفتارهاي فريبنده
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
دومينوي اصلي زندگي (حقيقتي ساده كه در پس نتايج شگفت‌آور نهفته است)
چگونه فردي بانفوذ باشيم (چگونه بر زندگي خود و ديگران تاثير مثبت بگذاريم)
جرات اعتماد
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

101 بازي مهارت‌هاي زندگي

 • 28,000 تومان

والدين و اولياي مدارس، هميشه به دنبال ايده‌هايي نو هستند كه به آنها كمك كند تا محيطي مناسب براي رشد كودكان فراهم سازند. اين كتاب براي كمك به بچه‌ها نوشته شده تا به واسطه‌ي آن بتوانند اصلي‌ترين مهارت‌هاي اجتماعي و احساسي را ياد بگيرند. همان‌طور كه مهارت‌هاي كاربردي مانند مديريت مالي و انجام كارهاي شخصي، بچه‌ها را براي زندگي آينده آماده مي‌كند، بازي‌هاي اين كتاب نيز درس‌هاي مهمي را به آنان مي‌آموزد؛ اينكه به ديگران احترام بگذارند، كار گروهي را تجربه كنند و تشكر و قدرداني از ديگران را ياد بگيرند. بازي، بهترين روش براي آموزش به بچه‌هاست زيرا باعث تفريح و سرگرمي آنها نيز مي‌شود. بازي‌هاي اين كتاب، حاصل سال‌ها تحقيق است و به بازيكنان فرصت مي‌دهد مشاركت، برقراري ارتباط و ابعاد تازه‌اي از خودآگاهي را ياد بگيرند. اين بازي‌ها موضوعات مختلفي همچون ترس، صداقت، تحمل‌پذيري، عشق، احترام گذاشتن، برقراري ارتباط، مسئوليت‌پذيري، همكاري، تقويت اعتماد به نفس و ... را شامل مي‌شود. اين كتاب، همچنين به چالش‌هاي اجتماعي اشاره دارد كه بچه‌ها با ورود به دوران نوجواني و جواني با آنها روبه‌رو مي‌شوند و بدين ترتيب، مهارت‌هاي لازم را براي رويارويي با آنها مي‌آموزند. براي هر بازي، اهداف و لوازمي تعريف شده است. دستورالعمل‌ بازي‌ها كوتاه هستند و بدين ترتيب، امكان خلاقيت را فراهم مي‌كنند. در برخي از اين بازي‌ها سؤالاتي مطرح شده كه بازيكنان مي‌توانند به آنها پاسخ دهند. بازي‌هاي پيشنهادي، به والدين و اولياي مدرسه، اين امكان را مي‌دهد كه فعاليت‌هايي را در نظر بگيرند كه با توجه به نيازهاي كودكان، جالب‌تر و كاربردي‌تر باشد.

اگر من فوق‌العاده‌ام چرا هنوز مجردم

 • 32,000 تومان

آيا مي‌توانم به خوشبختي واقعي دست يابم؟ آيا ازدواج، سد راه موفقيت‌هاي شغلي‌ام نمي‌شود؟ شايد بارها و بارها اين سؤالات به ذهن شما خطور كرده و به دنبال آن شك، دودلي و حتي ترس وجودتان را فرا گرفته باشد. افراد مجرد هميشه از اين مي‌ترسند كه با پيوند زناشويي، آزادي خود را از دست بدهند اما بايد اين را بدانند كه استقلال تنها بخشي از معادله‌اي است كه يك زندگي متعادل را مي‌سازد و بخش ديگر صميميت است كه با ايجاد يك ارتباط سالم و صميمي به دست مي‌ايد. سوزان پيج، نويسنده و روان‌شناس معروف، در اين كتاب به شما كمك مي‌كند با استفاده از روش‌ها و راهكارهاي اصولي مسير درستي را انتخاب كنيد؛ نا اميدي و اضطراب را كنار بگذاريد؛ به همسرتان اجازه دهيد خود واقعي شما را از پس نقاب ببيند. هرگز زندگي فعلي را براي روياهاي آينده قرباني نكنيد. به ياد داشته باشيد: زندگي در جريان است، آن را از دست ندهيد، در غير اين صورت بايد بقيه سال‌هاي عمرتان را در اتاق انتظار زندگي سپري كنيد.

حضور (جسورترين خودتان را در بزرگ‌ترين چالش‌هايتان به نمايش بگذاريد)

 • 43,000 تومان

«امي كادي، جهان را زيباتر كرده است. او با به كارگيري نمونه‌هاي كاربردي و داستان‌گويي به ما نشان مي‌دهد كه چگونه جسورترين و قدرتمندترين خودمان را در شرايط چالش‌انگيز به كار گيريم.» برنه بروان، نويسنده. «جاي هيچ سؤالي نيست كه چرا امي كادي يكي از دوست‌داشتني‌ترين سخنرانان است. رويكرد علمي و دقيق او براي به كارگيري خودتان در شرايط مهم، علت اهميت كتاب حاضر است.» جان نفينگر و متيو كوهات، نويسنده. «مطالعه اين كتاب شكل ابرازتان را براي هميشه تغيير مي‌دهد و اين كار باعث مي‌شود شجاع‌تر و جسورتر باشيد و بهتر بتوانيد از فرصت‌هاي زندگي بهره بگيريد.» جين مك‌گوينگال، نويسنده. «يك كتاب كاربردي و بسيار تأثيرگذار! مطالعه آن را به همه پيشنهاد مي‌كنم.» ويليام اري، نوينده.

فراتر از انگيزه (چرا انگيزش كاركنان موثر نيست چه كاري موثر است)

 • 25,000 تومان

آيا براي مطالعه‌ اين كتاب انگيزه‌ كافي داريد؟ سوزان فولر، نويسنده‌ كتاب، معتقد است تلاش براي انگيزش افراد بي‌‌فايده است و بيشتر باعث نااميدي و دلسردي آن‌ها مي‌‌شود. شما نمي‌‌توانيد به افراد انگيزه دهيد؛ آن‌ها خودشان باانگيزه هستند اما انگيزه‌ آن‌ها دوامي ندارد. فولر در اين كتاب از جديدترين تحقيقات در زمينه‌ انگيزش افراد صحبت مي‌‌كند و راهكارهايي ارائه مي‌‌دهد كه نه‌ تنها باعث افزايش بهره‌‌وري و تعهد كاركنان مي‌‌شود بلكه به آن‌ها حس هدفمندي مي‌دهد. اين كتاب چارچوب، الگو و رفتارهايي مؤثر را به شما نشان مي‌‌دهد كه طرز فكرتان را نسبت به انگيزش تغيير مي‌‌دهد. كتاب «فراتر از انگيزه» ويژه‌ افرادي است كه مي‌خواهند محيط كاري سالمي بسازند كه به رشد و پيشرفت افراد بينجامد يا فرزنداني باانگيزه تربيت كنند. اگر مي‌خواهيد روش‌هايي را بياموزيد كه بتوانيد خود و اطرافيان‌تان به نتايج مطلوب و پايدار دست يابيد، مطالعه‌ اين كتاب را به شما پيشنهاد مي‌‌كنيم.

5 مرحله رهبري (گام‌هايي موثر براي آن كه استعدادهاي خود را به حداكثر برسانيد)

 • 40,000 تومان

رهبري به معناي داشتن شغل يا عنوان مشخصي نيست، در حقيقت انتخاب شدن براي يك جايگاه، نخستين مرحله‌اي است كه يك رهبر براي موفقيت بايد پشت سر بگذارد. اگر مي‌خواهيد افراد نه از سر اجبار بلكه با ميل خود از شما پيروي كنند، بايد بتوانيد روي آنان سرمايه‌گذاري كرده و به آن‌ها انگيزه و انرژي بدهيد. براي آنكه به مرحله رهبري ارتقا يابيد، بايد براي رسيدن به نتايج دلخواه، يك تيم تشكيل دهيد. بايد به افراد كمك كنيد توانايي‌هايشان را پرورش دهند تا بتوانند رهبري كنند. اگر اين مهارت‌ها را داشته باشيد مي‌توانيد به قله رهبري برسيد؛ جايي كه تجربيات‌تان به شما اين امكان را مي‌دهد تا از نفوذ و تسلط‌تان به نفع ديگران استفاده كنيد. 5 مرحله رهبري عبارتند از: 1- موقعيت: افراد از شما پيروي مي‌كنند زيرا چاره‌اي جز اين ندارند. 2- توافق: افراد از شما پيروي مي‌كنند زيرا خودشان اين را مي‌خواهند. 3- توليد: افراد به دليل كارهايي كه براي سازمان انجام داده‌ايد از شما پيروي مي‌كنند. 4- رشد و پرورش ديگران: افراد به دليل كارهايي كه در حق‌شان انجام داده‌ايد از شما پيروي مي‌كنند. 5- قله: افراد به دليل شخصيت شما و رفتارهايتان از شما پيروي مي‌كنند. در اين كتاب: جان سي مكسول به سادگي و به كمك مثال‌هاي گوناگون، هر مرحله از رهبري را توضيح داده و به شما نشان مي‌دهد در هر مرحله چگونه به موفقيت برسيد و با كسب يك رهبري بانفوذ به مرحله بالاتري حركت كنيد.

3 كار مهمي كه افراد موفق انجام مي‌دهند

 • 32,000 تومان

كسب موفقيت در زندگي كار پيچيده‌اي نيست. لازم نيست براي رسيدن به اين هدف، فرمول‌هاي پيچيده‌اي حفظ كنيد، فقط سه ساعت در شب بخوابيد و يا هر روز صبح روي سرتان بايستيد! براي رسيدن به اين خواسته تنها كافيست چند تمرين مهم را ياد بگيريد. براي دستيابي به موفقيتي كه در زندگي مي‌خواهيد بايد هدف‌تان را بشناسيد، براي شكوفايي استعدادهايتان رشد كنيد و بذرهايي بكاريد كه به نفع ديگران باشد. هدف، رشد و سخاوتمندي! به همين سادگي! در كتاب حاضر، جان سي. مكسول به زيبايي و به تفضيل درباره اين سه اصل توضيح مي‌دهد. او بارها به ما يادآوري مي‌كند كه موفقيت متعلق به همه است نه گروه خاصي از افراد. زنان خانه‌دار و تاجران بزرگ، دانش‌آموزان و بازنشسته‌ها، ورزشكاران و هنرمندان، كارگران و پيشگامان؛ همه و همه در جايگاه يكساني قرار دارند. و همچنين موفقيت متعلق به شماست!

گاهي برنده مي‌شويد گاهي ياد مي‌گيريد (براي كودكان)

 • 15,000 تومان

وقتي مسائل، خوب پيش نمي‌روند و در بازي بازنده مي‌شوي، اين سوالي‌ست كه بايد از خودت بپرسي؟ امروز چه چيزي ياد گرفتم؟

معجزه عادت (چگونه عادت‌هاي زندگي روزمره را تغيير دهيم)

 • 20,000 تومان

اين كتاب به خواننده در شناخت بهتر عادت‌هايش و تغيير آنها كمك مي‌كند. روبين در اين كتاب از تجربيات شخصي خود كمك مي‌گيرد و به متداول‌ترين پرسش‌ها پاسخ مي‌دهد. اگر مي‌خواهيد بيشتر و بهتر بخوابيد، به وزن ايده آل‌تان برسيد و پروژه مهمي را تمام كنيد، عادت‌ها هر گونه تغييري را برايتان ممكن مي‌كنند. مطالعه كتاب حاضر خواننده را به تمركز بر عادت‌هايش و تلاش براي تغيير آنها تشويق مي‌كند. خو گرفتن به عادت‌هاي افراد موفق و رسيدن به پيروزي‌هاي بزرگ آرزوي همه ماست اما هر يك از ما بايد تنها عادت‌هايي را تقويت كنيم كه براي خود ما مفيد باشند. اميدواريم با مطالعه اين كتاب بتوانيد از قدرت عادت‌ها براي تغيير زندگي‌تان كمك بگيريد.

زبان بدن و رفتارهاي فريبنده

 • 20,000 تومان

هدف ما اين نيست كه از شما فردي مشكوك و بدبين بسازيم. درست برعكس؛ شما با مطالعه اين كتاب به ابزاري مجهز مي‌شويد كه مي‌توانيد با احساس اعتماد بيشتر، از بودن در كنار اطرافيان‌تان احساس آرامش كنيد. در چنين شرايطي به جاي شك كردن به آنها، مي‌دانيد چه زمان حقيقت را بيان مي‌كنند و چه زمان دروغ مي‌گويند. با استفاده از اصول اين كتاب، كم‌كم متوجه نكاتي در رفتار ديگران مي‌شويد كه تاكنون نديده بوديد. مطالب اين كتاب براساس تازه‌ترين تحقيقات معتبر دانشگاهي در زمينه رفتارشناسي است.

دومينوي اصلي زندگي (حقيقتي ساده كه در پس نتايج شگفت‌آور نهفته است)

 • 32,000 تومان

در اين كتاب شما ياد مي‌گيريد: با وجود بي‌نظمي‌ها موفق شويد. در زمان كمتر به نتايج بهتري دست يابيد. براي تحقق هدف‌تان انرژي لازم را داشته باشيد. از استرس‌تان بكاهيد. بر احساسات منفي غلبه كنيد. انرژي‌تان را تجديد كنيد. از مسير درست منحرف نشويد. كارهايي را كه برايتان اهميت دارد، انجام دهيد. كتاب حاضر به شما كمك مي‌كند در تمام ابعاد زندگي ـ كار، شخصي، خانوادگي ـ به نتايج شگفت‌آوري دست يابيد.

چگونه فردي بانفوذ باشيم (چگونه بر زندگي خود و ديگران تاثير مثبت بگذاريم)

 • 60,000 تومان

هنگامي كه بچه بوديد مي‌خواستيد در آينده چه كاره شويد؟ آيا آرزويتان اين بود كه فرد مشهوري شويد؟ شايد هم دوست داشتيد يكي از شركت‌كنندگان در المپيك و يا ثروتمندترين فرد دنيا شويد. همه شما براي خود روياهايي داريد و بدون شك توانسته‌ايد به برخي از آنها دست يابيد. اما مهم نيست در حال حاضر تا چه اندازه موفق هستيد. مهم اين است كه هنوز هم اهدافي داريد كه بايد به آنها برسيد. دنيا پر از افراد با نفوذ است اما كساني بيشترين ارزش را در زندگي ما دارند كه نه تنها در ما نفوذ كنند بلكه از ما فردي بانفوذ بسازند.

جرات اعتماد

 • 20,000 تومان

اعتماد همچون كشتي مي‌ماند كه بر اقيانوس زندگي شناور است، اقيانوسي كه در عين آرامش مواج و سهمگين است. ما كشتي نشستگاني هستيم كه اگر به هم اطمينان كنيم و تا پايان راه همراه و همدل يكديگر باشيم، مي‌توانيم با موفقيت اين سفر مخاطره‌آميز را پشت سر بگذاريم اما بعضي اوقات با خود مي‌گوييم: «آيا مي‌توانيم به همسفرانمان اطمينان كنيم؟ اصلا خود ما تكيه‌گاه محكمي براي آنها به شمار مي‌آييم؟ آيا...» ديويد ريكو در كتاب جرات اعتماد به پرسش‌هاي شما پاسخ مي‌دهد. در اين كتاب مي‌آموزيم اعتماد بهترين مسيري است كه مي‌توانيم در آن قدم بگذاريم اما مهم‌ترين نكته اين است كه اطمينان خود را نثار چه كسي مي‌كنيم. تا به حال همه ما بارها دروغ شنيده‌ايم، فريب خورده‌ايم و از ديگران نا اميد شده‌ايم. اما مي‌توانيم در مقابل اين اتفاقات تلخ بايستيم و مقاومت كنيم. براي رسيدن به اين نقطه به دو عامل مهم نياز داريم: نخست آنكه به خودمان اعتماد كرده تا احساس امنيت و آرامش را تجربه كنيم و ديگر اينكه به همه اتفاقات زندگي بله بگوييم و آنها را بپذيريم و به ياد داشته باشيم: ستون‌‌هاي يك جامعه سالم بر بنياد اعتماد و راست‌گويي پايه‌گذاري مي‌شود.

1  2  صفحه‌ی 1