فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 69,900 تومان
 • 49,900 تومان
 • 69,900 تومان

آرزو‌ي تو دستور توست

 • 119,900 تومان

جايي كه به اين نتيجه مي‌رسيد قوانين پر‌فروش‌ترين كتاب در زمينه موفقيت فردي، يعني كتاب راز برايتان موثر نيست، همان جايي است كه بايد كتاب آرزوي تو، دستور توست را بخوانيد. كتاب‌هايي چون راز به شما وعده مي‌دهند كه مي‌توانيد ميليون‌ها تومان در‌آمد كسب كنيد، شاد باشيد و به تمام خواسته‌هاي خود برسيد. اما بايد بدانيد، هيچكدام از آن‌ها به مهم‌ترين عنصر كليدي پنهان كه موجب مي‌شود اين اطلاعات به راستي كار كند، نمي‌پردازند؛ به همين دليل اكثر افرادي كه اين كتاب‌ها را مي‌خوانند به نتايج مورد نظر خود نمي‌رسند. واقعيت اين است ! يك عنصر كليدي مفقود شده وجود دارد و آن به عمد از اين كتاب‌ها و كتاب‌هايي نظير آن‌ها حذف شده‌اند! اين نكته كليدي مهم‌ ترين تفاوت را ايجاد مي‌كند! اين عنصر كليدي كاري مي‌كند تا به روياهايتان، هر چيزي كه مي‌خواهيد در زندگي به آن برسيد، دست يابيد! كتاب آرزوي تو دستور توست نحوه استفاده از قوانين راز را در زندگي به شما آموزش مي‌دهد.

شكستن عادت‌هاي خود (ذهني جديد براي آينده‌اي جديد)

 • 73,900 تومان

شما محكوم به زندگي با طرح ژنتيكي خود نيستيد. شما مجبور نيستيد مسير شخصي را در زندگي طي كنيد و به يك مقصد از پيش تعيين شده برسيد. دانش جديدي در حال ظهور است كه همه انسان‌ها را قادر مي‌سازد تا همان واقعيتي را براي زندگي‌شان انتخاب كنند كه خود مي‌خواهند. دكتر جو ديسپنزا، نويسنده، سخنران، پژوهشگر و پزشك مشهور، در كتاب شكستن عادت‌هاي خود علوم فيزيك كوانتوم، عصب‌شناسي، شيمي مغز، بيولوژي و ژنتيك را با هم تركيب مي‌كند تا به شما نشان دهد كه به راستي توانايي شما در ساختن زندگي‌اي كه خواهانش هستيد تا چه اندازه است. در اين كتاب نه تنها به شما دانش لازم براي تغيير دادن هر جنبه‌اي از زندگي‌تان آموزش داده مي‌شود، بلكه گام به گام ابزارهايي در اختيارتان قرار داده مي‌شود تا آنچه را مي‌آموزيد به‌كار بگيريد و تغييراتي محسوس و قابل اندازه‌گيري در هر زمينه از زندگي خود ايجاد كنيد. دكتر جو ديسپنزا از رازهاي باستاني پرده برمي‌دارد و فاصله بين علم و معنويت را از بين مي‌برد. وي در كارگاه‌ها و سمينارهاي قدرتمندش به هزاران نفر در 24 كشور مختلف كمك كرده است تا از اين اصول براي تغيير خود و زندگي‌شان استفاده كنند. وقتي عادت خود بودن را ترك كنيد و ذهنتان را تغيير دهيد، زندگي شما ديگر هرگز مثل سابق نخواهد شد!

شخصيت شما هميشگي نيست (شخصيتتان را از نو بسازيد راهنمايي براي از بين بردن باورهاي محدودكننده و چگونگي آفرينش سرنوشتي تازه)

 • 52,900 تومان

در كتاب شخصيت شما هميشگي نيست، بنجامين هاردي با استفاده از تحقيقات روان‌شناختي اين باور غلط عمومي كه شخصيت- نگرش‌ها و رفتارهاي ثابت يك شخص- ذاتي و تغييرناپذير است را رد مي‌كند. دكتر هاردي ما را از اين باور محددودكننده كه خود واقعي ما بايد كشف شود و ناچاريم بر اساس آن رفتار كنيم، آزاد مي‌كند و نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيم آگاهانه خود مطلوبمان را ايجاد كنيم و با كمك آن به اهداف شگفت‌انگيزي دست يابيم.

ماوراي طبيعي شدن

 • 99,900 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: - پاك كردن 7 مركز انرژي بدن و اينكه چگونه مي‌توانيد براي شفا يافتن آن‌ها را متعادل كنيدء - چگونه مي‌توانيد با ترميم جسم و ساختن ذهن جديد، خود را از گذشته برهانيدء - چگونه مي‌توانيد با تغيير انرژي خود، به روياهايتان جامه واقعيت بپوشانيدء - تفاوت بين ايجاد بعد سوم و ايجاد بعد پنجمء - دانش‌هاي بيان نشده در مورد غده پينه‌آل و نقش آن در دستيابي به قلمروهاي عرفانيء - تمايز بين واقعيت‌هاي فضا - زمان در مقابل زمان - فضاء - و چيزهايي بسيار بيشتر.

داره فاجعه مي‌آد (دختر خودت را جمع و جور كن)

 • 29,900 تومان

ترس، غم و اندوه، از دست دادن عزيزان، خيانت و... ريچل هاليس همه اين‌ها را تجربه كرده است و مي‌داند كه شما هم چنين مشكلاتي را در زندگي خود داريد و از اين‌رو نشانتان مي‌دهد كه اين بحران‌ها را چگونه پشت‌سر بگذاريد. ريچل‌هاليس، نويسنده كتاب‌هاي پرفروش نيويورك تايمز با شوخ‌طبعي ذاتي، صداقتي صميمانه و داستان‌هايي واقعي از زندگي خود به خوانندگان نشان مي‌دهد كه چگونه از دل لحظات سخت، تجربه‌هايي براي يادگيري، درس‌هايي ارزشمند و راه‌هايي براي رشد به دست آورند. ريچل هاليس شما را مي‌بيند. وي همان‌طور كه تغيير و تحول را در ميليون‌ها خواننده كتاب‌هاي پرفروش تو شاهكاري دختر، ديگه عذرخواهي نكن دختر، شركت كنندگان در كنفرانس‌هاي «به‌پا‌خيز» ودنبال كنندگان خود در شبكه‌هاي اجتماعي را مشاهده كرده است، مي‌خواهد شما را نيز متحول كند. وقتي صحبت از «فصول سخت» زندگي مي‌شود –مرگ يكي از عزيزان، طلاق، از دست دادن شغل- وقتي غم و عدم اطمينان بر روز‌هاي شما سايه مي‌افكند، تغييرغيرممكن به نظر مي‌رسد. به خصوص در زماني‌هايي چون اين روز‌ها كه خودتان مي‌بينيد آينده چندان روشن و زيبا به نظر نمي‌رسد، هيچ كس نمي‌خواهد زمانش را به برنامه‌ريزي براي آينده اختصاص دهد. اما، همان‌طور كه ريچل هاليس مي‌نويسند،اين به شما بستگي دارد كه درد خود را چگونه تحمل كنيد؛ مي‌توانيد آن را با تغيير به سمت شرايط بهتر و با يادگيري و رشد همراه كنيد، يا در همان‌جايي باقي بمانيد كه هويت شما در آن ريشه دارد و همچنان آزار ببينيد و گذشته پردرد خود را به دوش بكشيد. از نظر ريچل هاليس، خوب زندگي كردن هدف مهمي است كه بايد تمام موارد ضروري زندگي بر آن متمركز شود. اين كتاب كوچك در مورد احساسات بزرگ است احساساتي الهام‌بخش، انگيزه‌دهنده و اطمينان‌بخش كه نشان مي‌دهند مي‌توان از دل تاريك‌ترين روز‌هاي زندگي بيرون آمد و آن را دوباره زيباتر و درخشان‌تر از هميشه ساخت.

آخرين دروغ

 • 69,900 تومان

اين‌بار ماري كوبيكا همراه بيوه‌اي جوان كه در آرزوي كشف حقيقت است، به تاريك‌ترين گوشه‌هاي ذهن او سفر مي‌كند. جهان كلارا سولبرگ با سانحه رانندگي نيك، همسرش، و دختر چهارساله‌شان از هم مي‌گسلد. نيك در اين حادثه جان خود را از دست مي‌دهد و حال ميسي، دخترشان، اصلا خوب نيست. پليس عامل اين تصادف را بي‌دقتي راننده اعلام كرده بود تا اينكه... پس از آن، ميسي كابوس‌هايي مي‌بيند و با وحشت از خواب مي‌پرد. هذيان‌هاي او حاوي نكته‌هايي است كه باعث مي‌شود كلارا به اين فكر فرو برود كه درآن بعدازظهر سرنوشت‌ساز به راستي چه اتفاقي افتاده است. كلارا در حالي كه با غم و اندوه مرگ نيك دست‌وپنجه نرم مي‌كند، به جست‌و‌جوي حقيقت مي‌رود. چه كسي مي‌خواسته نيك بميرد؟ و از آن مهم‌تر، چرا؟ هيچ‌چيز نمي‌تواند كلارا را از جست‌و‌جو براي كشف دليل قتل نيك بازدارد و اين سر آغاز اين داستان پيچيده و اسرارآميز است. ماري كوبيكا استاد خلق داستان‌هاي پيچيده و مرموز، با شرح داستان خود از زبان كلارا و نيك، ديدگاه هردوي آن‌ها را بيان مي‌كند و بدين شكل، مهيج‌ترين داستان خود تا به امروز را پيش مي‌برد. ماري در اين داستان به بررسي شكاف‌هاي تاريك يك ذهن خرد‌شده از اندوه مي‌پردازند و نشان مي‌دهد كه گاه بهتر است برخي از اسرار به خاك سپرده شوند.

فكرت را متوقف كن (همين جا وايستا)

 • 52,900 تومان

بسياري از عقايد ما در بخش ناخودآگاه ذهن ما زندگي مي‌كنند. چانا ميسن در اين كتاب با معرفي روش و ابزارهايي به شما مي آموزد كه تمركز خود را روي باورهاي درست و افكاري كه شادابي بيشتري به زندگي ما مي‌بخشند معطوف كنيم. با مطالعه اين كتاب مي‌توانيد ياد بگيريد كه چگونه افكار خود را به شكل موثري زير سوال ببريد و ذهن خود را آزاد كنيد.

معادله جادويي (2 تصميم كه بزرگ‌ترين آرزوهاي شما را از يك احتمال به خواسته‌اي باوركردني و سپس امري بديهي بدل مي‌كند)

 • 51,900 تومان

ممكن است قفسه‌هاي كتابخانه شما آن‌قدر با كتاب‌هاي موفقيت و پيشرفت شخصي پر شده باشد كه فرصت خواندن همه آن‌‌ها را نداشته باشيد يا مرتب در انواع سخنراني‌ها و همايش‌هاي چگونه زندگي خود را تغيير دهيد شركت مي‌كنيد اما هنوز هم احساس مي‌كنيد چيزي در اين ميان گم شده است. هدف‌ها هنوز هم دور از دسترس به‌نظر مي‌رسند. موجودي حساب‌بانكي‌تان هنوز آنقدر نيست كه شما را راضي كند. زندگي مشتركان هنوز در شرايطي نيست كه برايتان رضايت‌بخش باشد... هيچ‌چيز هنوز به آن شكلي كه بايد باشد نيست. شايد در تلاش باشيد كه كسب و كار خودتان را راه‌اندازي كنيد شغلي بيابيد كه مناسب شما باشد يا فقط مي‌خواهيد خوشبختي را در زندگي روزمره‌تان پيدا كنيد.

اعلام ميكنم (31 قوليكه زندگي‌تان را متحول خواهد كرد)

 • 29,900 تومان

سخنان ما قدرت خلق دارند. هر وقت سخني بر زبان مي‌آوريم، چه خوب و چه بد، درواقع به آن زندگي مي‌بخشيم. خيلي‌ها عادت دارند دربارة خودشان، خانواده‌شان و در مورد آينده سخنان منفي بگويند. مثلاً مي‌گويند: «من هرگز موفق نخواهم شد... اين بيماري هرچه را داشتم از من گرفته است... اكنون زمان ركود اقتصادي است و كاري نمي‌توان كرد... فصل آنفلوانزا فرا مي‌رسد، من از اولين كساني هستم كه به آن مبتلا خواهم شد.» اين افراد نمي‌دانند كه در حال پيشگويي آيندة خودند. كتاب مقدس مي‌گويد: «ما ميوۀ سخنانمان را مي‌خوريم.» اين بدان معني است كه ما دقيقاً آنچه را گفته‌ايم، به دست خواهيم آورد. مهم است كه بدانيد بايد كلمات خود را به‌دقت انتخاب كنيد و به همان روشي سخن بگوييد كه مي‌خواهيد زندگي خود را طي كنيد. شما نمي‌توانيد از شكست صحبت كنيد و انتظار پيروزي داشته باشيد. شما نمي‌توانيد از كمبود صحبت كنيد و انتظار فراواني داشته باشيد. شما آنچه را مي‌گوييد، توليد خواهيد كرد. اگر مي‌خواهيد از حالا بدانيد كه پنج سال بعد كجا خواهيد بود، فقط به آنچه در مورد خودتان مي‌گوييد، گوش دهيد. با سخنان خود مي‌توانيم به آينده‌مان بركت دهيم يا آن را نفرين كنيم. به همين دليل است كه هرگز نبايد بگوييم: «من پدر (يا مادر) خوبي نيستم... من جذاب نيستم... من دست‌و‌پاچلفتي هستم و نمي‌توانم هيچ كاري را درست انجام دهم... احتمالاً اخراج مي‌شوم.» ممكن است اين افكار به ذهن شما خطور كنند، اما نبايد در مورد آن‌ها سخني بگوييد، زيرا از همان لحظه كه از آن‌ها صحبت مي‌كنيد، به آن‌ها اجازه مي‌دهيد در زندگي‌تان ريشه بدوانند. در بسياري از مواقع چيزهاي منفي به ذهنم مي‌رسد و مي‌خواهم كه از آن‌ها حرف بزنم، اما هر بار جلوي خودم را مي‌گيرم و به خودم مي‌گويم، نه، من در مورد شكست‌هاي احتمالي صحبت نمي‌كنم. من اجازه نمي‌دهم سخنانم به شكست فرصت دهند تا روي زندگي‌ام سايه بيندازند من سخنانم را معكوس خواهم كرد و در مورد آينده‌ام به شكلي سخن خواهم گفت كه دوست دارم آينده‌ام به همان شكل باشد. اعلام خواهم كرد: «من مبارك هستم. من قوي هستم. من سالم هستم. امسال، عالي‌ترين سال زندگي من خواهد بود.» شما با اين كار به آينده خود بركت مي‌دهيد.

قدرت فيض

 • 49,900 تومان

آينده‌اي كه خدا مي‌تواند براي شما رقم ‌بزند، چيزي است كه شما نمي‌توانيد به تنهايي به دست آوريد،موقعيت‌هايي وجود دارد كه او پيشاپيش مي تواند براي شما آماده كند، موقعيت‌هايي كه خودتان نمي‌توانيد به آن‌ها برسيد. موانعي كه غير ممكن ديده مي‌شوند چيزهايي كه رسيدن به آن‌ها بدون كمك محال خواهد بود. خبر خوب اين است كه خدا در درون شما موهبتي قرار داده است كه مي‌تواند همه درها را به روي شما باز كند درهايي كه شما بدون توجه به اين فيض خداوند در درونتان قادر به باز كردن آن‌ها نخواهيد بود موهبتي كه شما را از ديگران متمايز مي‌كند و باعث مي‌شود در جمع بدرخشيد.

چگونه خون‌آشام‌هاي انرژي‌تان را فريب دهيد (يك راهنما براي فرار افراد همدل از دست كساني كه تمام انرژي و سلامتي‌شان را مي‌بلعند)

 • 39,900 تومان

در طول دهه هايي كه به عنوان پزشك در خدمت زنان بوده ام‌،بارها زناني ديده ام كه از بيماري و دردهايي غير‌قابل توضيح رنج مي‌برند. اين زنان رژيم غذايي خوبي دارند‌، ورزش مي كنند و از خودشان به خوبي مراقبت مي نمايند . اغلب آن ها افرادي هستند كه قادرند به بهترين شكل، يك خانواده ، شغل مهم و خانه را اداره كنند . در حقيقت روي كاغذ، همه چيز عالي به نظر مي رسد، اما هر بار كه عميق تر به زندگي آن ها نگاه كرده‌ام ، دريافته‌ام كه مشكلات آنها چيزهايي نيستند كه خودشان به وجود آورده باشند،بلكه مشكل شخص ديگري است . كسي كه به نظر مي رسد به معناي واقعي كلمه ،خون زندگي آن ها را مي خورد . من آن‌ها را خون آشام هاي انرژي ناميده ام. بيشتر زناني (و همچنين مرداني ) كه تحت تاثير خون آشام‌ها قرار گرفته اند، افرادي دلسوز و دوست داشتني و عميقا نگران افراد پيرامون خود هستند.آن ها آن قدر به افراي كه با آن ها سرو كاردارند انرژي مي بخشند كه تنها مي توان آن هارا افرادي دلسوز دانست . آن ها زماني كه مي بينند كسي در رنج است، نمي توانند تنها نظاره گر اين درد باشند و طوري رفتار مي كنند كه گويي خود نيز اين دردي كه شاهدند را تجربه مي كنند . اغلب اين افراد كه مي توان آن‌ها را دلسوز و حساس دانست را زنان تشكيل مي دهند. به هرحال، از آنجايي كه شما اين كتاب را تهيه كرده و مشغول خواندن آن شده ايد ،‌مي توانم حدس بزنم كه شما خود را متناسب با اين صفات مي دانيد . به همين دليل نيز من اين كتاب را نوشته‌ام . من مي خواستم برخي از بهترين تحقيقاتي كه در مورد اين موضوع انجام شده است را در كنار تجربيت زندگي شخصي ام و تجربيات زندگي شخصي ام و تجربيات اعضاي جامعه جهاني كه من عضو آن هستم قار دهم و راه‌هايي را به شما نشان بدهم كه مي توانند به شما كمك كنند تا از چنين روابط ناسالمي بيرون بياييد و به درمان عوارض ناشسي از آن بپردازيد .

حافظه برتر

 • 69,900 تومان

آيا مي‌خواهيد پول بيشتري كسب كنيد ، هوش خود را افزيش دهيد و هر كسي كه ملاقات مي‌كنيد را تحت تاثير خود قرار دهيد ؟ همه اين‌ها ممكن است و البته خيلي چيزهاي ديگر ، تنها به اين شرط كه داراي يك حافظه برتر شويد . شما هم‌اكنون نيز يك حافظه بي نقص ، با قدرت ياد آوري فوري را در اختيار داريد كه فقط منتظر است تا آن‌را به كار گيريد . زماني كه تكنيك‌هاي كوين را بياموزيد ، تنها كاري كه لازم است انجام دهيد اين است كه به حافظه برتر طبيعي خود اجازه نمود بدهيد . اگر توانايي به ياد آوردن چيزهايي كه پيش از اين شنيده و يا ديده ايد و حتي چيزهايي كه پيش از اين به طور خلاصه درباره آن‌ها فكر كرده و سپس فراموش كرده ايد ... و يا در حقيقت فكر مي‌كنيد فراموش كرده ايد را نداريد ، تنها به اين دليل است كه شايد نمي‌دانيد شما حافظه‌اي عالي داريد ، حافظه‌اي كه داراي ظرفيت و تنعطاف پذيري يك كامپيوتر پر قدرت است . با بيست و هفت درسي كه در اين كتاب خواهيد آموخت ، به حافظه برتر خود دست خواهيد يافت .

1  2  صفحه‌ی 1