فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

آموزش 37 تجربه با ارزش به كودكان پيش‌دبستاني

  • 7,000 تومان

كودكان از سال‌هاي اوليه تولد تا 5 سالگي در حال رشد سريع فيزيكي، اجتماعي و شناختي هستند. لزوم شركت در بازي‌هاي گروهي به كودك در دوست‌يابي كمك كنيد. چرا تمرين مهارت‌هاي حركتي بسيار مهم است؟ روش‌هاي يادگيري مهارت‌هاي حركتي فرصت‌هايي را براي يك تصميم‌گيري خوب فراهم كنيم. به فرزند خود نشان دهيم كه او يك شخص منحصر به فرد است. شيوه‌هاي يادگيري كودكان را افزايش دهيم.

چگونه به نوجوانان‌مان گوش كنيم چگونه با او صحبت كنيم

  • 35,000 تومان

اين كتاب بر مبناي كارگاه‌هاي آموزشي بسياري كه در سراسر كشور برگزار كرده‌ايم (اين كارگاه‌ها، مخصوص والدين، گاه مخصوص نوجوانان و گاهي اوقات با مشاركت هر دو گروه برگزار مي‌شد) نوشته شده است. به منظور ساده‌گويي هر چه بيشتر داستان‌ها، سعي كرده‌ايم گروه‌هاي زيادي كه در كارگاه‌ها شركت داشته‌اند را در قالب يك گروه ذكر كنيم و با وجود اين‌ كه هر دوي ما رهبر و سرپرست اين گروه‌ها بوده‌ايم، اما سراسر كتاب تنها با يك راوي حكايت مي‌شود.

پدر مادر مرا بفهميد (چگونه به كودكمان گوش كنيم چگونه با او صحبت كنيم)

  • 50,000 تومان

نوشتن كتابي در خصوص آموزش مهارت‌هاي برقراري ارتباط به والدين، آخرين چيزي بود كه تصورش را مي‌كرديم. به عقيده ما ارتباط ميان كودك و والدين مقوله‌اي كاملا شخصي است. اين ايده كه در چنين رابطه نزديكي دستورالعمل‌هايي براي چگونگي صحبت‌كردن داده شود مورد پسند ما نبود. ما مي‌خواهيم به اين كتاب جنبه شخصي بدهيم. از تجربيات خودمان صحبت كنيم، به سؤالات رايج پاسخ دهيم و همچنين داستان‌ها و ايده‌هاي جديدي را كه والدين شركت‌كننده در كارگاه‌هاي عملي در طي شش سال با ما در ميان گذاشته‌اند در اين كتاب نقل كنيم. اما مهم‌تر از همه اين‌ها اين است كه هميشه هدف بزرگ‌تر خود را مدنظر خواهيم داشت، جست و جوي مداوم براي يافتن روش‌هايي كه به كمك آن‌ها شأن و انسانيت والدين و كودكان پا بر جا بماند و بر آن تأكيد شود.

صفحه‌ی 1