فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مباني آموزش و پرورش كودكان استثنايي (آنچه معلمان بايد درباره آموزش ويژه بدانند)

  • 60,000 تومان

نويسندگان متخصص و باتجربه اين اثر كوشيده‌اند، آن‌چه را كه هر معلم لازم است در مورد كودكان استثنايي بداند، با شيوه‌اي منطقي و جذاب در دسترس قرار دهند. تنوع مطالب و سطوح و ابعاد مورد كنكاش به گونه‌اي است كه گروه‌هاي مختلف كودكان استثنايي را از زاويه و جهات گوناگوني به نگاهي جامع مورد بررسي قرار مي‌دهد. در سراسر كتاب نگاه شخص-محور به كودكان استثنايي باعث شده كه هيچ‌گاه فرديت كودك تحت تأثير كم و كيف ناتواني‌اش قرار داده نشود. بررسي عميق مفاهيم اساسي در ارتباط با هريك از حيطه‌هاي ناتواني و مداخله‌هاي درماني معمول و رايج در هر حوزه و نيز ذكر موارد قانوني، تاريخي و زيربنايي بر غناي كتاب افزوده است.

آرزوهاي كودكان مبتلا به اتيسم (10 نكته كه هر كودك مبتلا به اوتيسم مي‌خواهد شما بدانيد)

  • 10,000 تومان

اين كتاب در واقع بيان تجربه‌هاي مادري است كه فرزند مبتلا به اتيسم دارد. نويسنده براساس دانش و تجربه عميق، با زباني قابل فهم و در عين حال دقيق و علمي، والدين، معلمان، درمانگران، مددكاران و همه كساني را كه به نحوي با چنين كودكاني سرو كار دارند، مورد خطاب قرار مي‌دهد. مؤلف در آغاز با توصيف ويژگي‌هاي شناختي، حركتي و عاطفي اين دسته از كودكان، راه‌هاي درست درك و شناخت آنها و روش‌هاي علمي مقابله با عوارض اين اختلال و شيوه‌هاي برقراري ارتباط را توضيح مي‌دهد. مطالعه اين اثر براي همه افرادي كه با كودكان مبتلا به اتيسم سرو كار دارند مفيد و بلكه ضروري است.

صفحه‌ی 1