فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

روانشناسي رشد در گستره زندگي

  • 250,000 تومان

كتاب حاضر با هدف ارايه 1 اثر جامع درسي دانشگاهي به قلم يكي از استادان مشهور روانشناسي تدوين شده است نويسنده نخست مفاهيم اساسي و چارچوب‌هاي ديدگاه گستره زندگي نظريه‌هاي راجع به رشد روش‌هاي پژوهش و ملاحظات اخلاقي اين حوزه را با ذكر موارد شرح مي‌دهد. فصل دوم كتاب به بررسي علمي تعادل وراثت و محيط و ديدگاه تكاملي و بنيان‌هاي ژنتيك رشد اختصاص يافته است. رشد پيش از تولد و فرآيند تولد نيز در فصل دوم موشكافي شده است. در پانزده فصل ديگر كتاب به گونه‌اي هماهنگ و در همه جا رشد جسماني، هيجاني، اجتماعي و شناختي هر محله عمر را با ذكر نتايج پژوهش‌ها و چالش‌هاي همان دوره مورد بررسي دقيق قرار گرفته است. مولف به شيوه‌اي كاملا آموزشي نظريه‌هاي مهم مرتبط به رشد را با نگاهي نقادانه و با ذكر شواهد پژوهش توصيف مي‌كند. اميد است اين اثر جامع مورد استفاده و استقبال دانشجويان و استادان رشته‌هاي علوم رفتاري قرار گيرد.

نظريه‌هاي روانشناسي رشد (از كودكي تا بزرگسالي)

  • 40,000 تومان

به عنوان يك دانشجوي مقطع كارشناسي در امتحان پاياني خود در كلاس مقدمات روانشناسي كودك، با اين پرسش تحقيقي كه «نظريه شما در مورد روانشناسي رشد چيست؟» مواجه شدم. با تكيه بر تمام نظريه‌هايي كه تاكنون در مورد آن‌ها شنيده بودم، فروتنانه يك ماتريس شش (سن) در بيست (تكاليف رشد) درست كردم كه تمامي رشد را پوشش مي‌داد. علاقه من به نظريه‌ها آغاز شده بود. شايد اگر آزموني چند گزينه‌اي به من ارايه شده بود، اين كتاب عنواني متفاوت مي‌توانست داشته باشد. در تمام پنج ويرايش اين كتاب سعي كرده‌ام «تصويري گسترده» از روانشناسي رشد نشان دهم.

صفحه‌ی 1