فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بازگشت به سراي اصلي (داستان‌هايي از نزديك شدن به مرز مرگ )
در آغوش نور 7 (بازگشت از سوي نور)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
ارمغاني از بهشت (داستان‌هايي واقعي از عالم باقي و برقراي ارتباط از سوي روح)
به سوي نور (10 مرحله‌اي كه روح انسان پس از مرگ پشت سر مي‌نهد)
در آغوش نور 5 (بازگشت از فردا)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
هديه آكابار
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
نگهبانان آسمان 1 (پلي ميان 2 عالم)
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
3 پرسش (چگونه قدرت درونتان را كشف كنيد و بر آن تسلط يابيد)
مسير پنهان (بازگشت جنگ‌جوي صلح‌جو)
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
شازده كوچولو
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
فايل صوتي شازده كوچولو
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
جنگ‌جوي صلح‌جو
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان

بازگشت به سراي اصلي (داستان‌هايي از نزديك شدن به مرز مرگ )

 • 59,000 تومان


در اين متون قديمي آمده است كه بهشت مكاني خارق‌العاده و سرشار از بركات و نعمت‌هاي آسماني است. همه چيز آن مكان، خوشايند و مطبوع و چشم‌نواز و حاصلخيز و زيباست. در اين متون به ما اطلاع داده شده است كه به چه شكل و شيوه‌اي ، روح به سوي عالم باقي پر مي‌كشد و سپس ناگزير از بازگشتن به روي زمين مي‌شود كه اين امر، خود نشان‌دهنده آن است كه اين پديده‌ها با همان تجربه نزديك به مرگ ، از ديرباز و از قرن‌ها و قرن‌هال پيش، از سوي مردان و زنان دوران اوليه شكل‌گيري اين سرزمين شناخته شده بوده است.

در آغوش نور 7 (بازگشت از سوي نور)

 • 55,000 تومان

در رويا ديدم كه در پايين يك پلكان بلند، به رنگ سپيد هستم. در كنارم، شوهرم و دو پسرم حضور داشتند. همين‌طور هم والدينم، خواهرم، برادرم و بسياري از عزيزاني كه ديگر در ميان ما نبودند و به عالم باقي شتافته بودند. نام خود را شنيدم كه كسي بر زبان راند و سرم را بلند كردم. تختي سلطنتي كه با نوري شديد، محصور مي‌شد، در برابر ديدگانم شكل گرفت و مشاهده نمودم كه شخصي بر روي آن تخت نشسته است. موجودي محصور از نوري شديد و خيره‌كننده. ناگهان احساسي سرشار از عشق و شفقت گرما و آرامش و اطمينان به قلبم راه يافت و من آهسته از پلكان صعود كردم و درست در پايين پاي آن موجود، در پله‌اي پايين‌تر از مكاني كه آن موجود پاي خود را بر زمين قرار داده بود، توقف كردم و به حالت احترامي عميق، سرم را به پايين فرود آوردم و سرشار از ترس و احترام بر جاي ماندم. ناگهان دست‌هايي را ديدم كه در برابر ديدگانم قرار گرفت. در آن دست‌هاي زيبا، يك نوزاد درخشان در لباسي سپيد قرار داشت...

ارمغاني از بهشت (داستان‌هايي واقعي از عالم باقي و برقراي ارتباط از سوي روح)

 • 49,000 تومان

او گفت: « آن‌چه بعد از اين وضعيت روي داد، به راستي جالب و شگفتي‌آور است. احساس كردم كه سرم به سمت چپ چرخيد و ناگهان چهار فرشته كه رنگي بسيار سپيد و درخشان و نيز بال‌هايي عظيم و پوشيده از پر داشتند، درست در كنار تخت بيمارستانم شروع به پرواز كردند! آن‌ها در هوا شناور بودند...» در آن لحظه، ناتاشا سرش را باري ديگر چرخانده بود و اين بار، آن را به سوي راست گردانده بود و بازهم چهار فرشته‌ي زيبا و با ابهت ديگري را در آن سمت مشاهده كرده بود كه در حال پرواز به سوي او هستند. آن‌ها همه تبسمي شيرين بر صورت داشتند و دست‌هايشان را پيش آورده بودند چونان كه گويي مي‌خواهند با او دست دهند يا به او درود بگويند.در اين برهه از زمان، درجه‌ي حرارت اتاق بسيار بالا رفت و او احساس گرماي مطبوعي را در تمام وجودش تجربه كرد و سرشار از نوعي احساس عشق و پاكي و طهارت گرديد.

به سوي نور (10 مرحله‌اي كه روح انسان پس از مرگ پشت سر مي‌نهد)

 • 75,000 تومان

به سوي نور (10 مرحله‌اي كه روح انسان پس از مرگ پشت سر مي‌نهد)

در آغوش نور 5 (بازگشت از فردا)

 • 42,000 تومان

با نهايت حيرت، به شدت بيش از پيش افزايش يافته آن نور خيره شدم. آن نور از هيچ كجا نمي‌آمد، اما هم‌زمان، گويي در هر سو مي‌درخشيد! حتي همه لامپ‌هاي آن بخش نيز نمي‌توانستند چنين نور اعجاب آوري را به وجود بياورند! آن نور، به طرز غريبي، درخشان و خيره‌كننده بود: به اين مي‌مانست كه گويي ميليون‌ها فانوس بسيار درخشان، هم‌زمان، در نقطه‌اي روشن شده باشند! و درست در ميان شگفتي و حيرتم، انديشه‌اي بسيار منطقي به ذهنم آمد كه از مطالعات من در رشته بيولوژي در دوران آموزشم در كلاس‌هاي پيش‌دانشگاهي، ايجاد مي‌شد: با خودم انديشيدم كه چه شانس بزرگي دارم كه در اين لحظه، از بينايي فيزيكي برخوردار نيستم! در غير اين صورت، يقينا نابينا شدم! يقينا رتيناي چشم‌هايم، در يك دهم ثانيه از ميان مي‌رفت... نه خود را بي‌درنگ تصحيح كردم. نه آن نور! بلكه او.

هديه آكابار

 • 30,000 تومان

مردم آن قوم، همواره عادت به راهپيمايي و شكار در دشت بيكراني داشتند كه بيش از دويست هزار كيلومتر مساحت داشت و اساسا به عنوان منطقه‌اي غيرمسكوني و وحشي محسوب مي‌شد...

نگهبانان آسمان 1 (پلي ميان 2 عالم)

 • 31,000 تومان

اين كتاب، سفر «اديسه گونه» بانو اكو بدين (نويسنده اثر) ‌به قلمروهاي روحاني ماوراي مرگ و فرانسوي دنياي مادي انسان‌ها است. اين كتاب به صورت دقيق و روشن، از ماهيت «روح» داد سخن مي‌دهد و نيز از عالم ماوراء و اين كه چگونه انسان‌ها، در هنگام مرگ، اين عالم خاكي را ترك مي‌كنند تا به عالم باقي شتابند. همزمان، نويسنده كتاب، از طبقات گوناگون عالم برزخ و برخورد و واكنش انسان‌ها در «هنگام» و نيز «بعد» از مراحل سخت يا آسان مرگ سخن كي‌گويد. اين توضيحات، به طرزبسيار حرفه‌اي و دقيقي نگاشته شده است و نويسنده آن كه مديوم بسيار معروفي در آمريكا است، نخست به نقل داستان زندگي خود و سپس برخورد روزانه‌اش با ارواح گوناگون مي‌پردازد.فرايافت‌هاي معنوي و بسيار پيشرفته‌اي كه او از آن‌ها سخن مي‌گويد، به ما كمك مي‌كند تا روند و مراحل تدريجي مرگ انسان را بهتر و عميق‌تر درك كنيم. براي درك نوشته‌هاي خانم اكو بدين، نياز به انجام دادن يك «پرش سرشار از ايمان» به قلمرو ارواح و دنياي پس از مرگ است. درست به مانند مجموعه دل‌انگيز و بسيار خواندني «در آغوش نور»، اين كتاب نيز از عالم مرگ و مراحل «پيش» و «پس» از مردن انسان سخن مي‌گويد و لذا، براي كساني كه به تازگي، عزيزي را از دست داده‌اند، مي تواند مرهمي بسيار قوي و موثر باشد، زيرا توصيفي كه او از دنياي پس از مرگ به ما ارائه مي‌كند، تصويري بس اميدبخش و سرشار از نور و عنايت و رحمت خاص الهي به بندگانش مي‌باشد. مطالعه اين كتاب براي افرادي كه به مباحث ماوراي طبيعي و عرفاني علاقه دارند، بسيار توصيه مي‌شود.

3 پرسش (چگونه قدرت درونتان را كشف كنيد و بر آن تسلط يابيد)

 • 28,000 تومان

براي نوبتي ديگر، اين نويسنده محبوب و اين عارف مدرن كه با واژگاني ساده و بي آلايش، به بيان ساده‌ترين حقايق هستي و دنياي مدرن امروزي مي‌پردازد، پيام جديدي را در كتابي ديگر، به خوانندگان خود ارائه مي‌كند. او به عنوان راهنمايي ژرف‌انديش، ما را بيش از پيش به سوي آموزش تعاليم حكيمانه و خردمندانه سنت (تلتك‌ها) هدايت مي‌كند و به ما كمك مي‌كند كه از قدرت دروني‌اي كه در وجود هر يك از ما نهفته است، بهترين و بيش‌ترين استفاده و بهره را ببريم تا هستي‌مان را به كامل‌ترين شكل ممكن به انجام رسانيم و بر اساس نقشه‌اي كه در عالم هستي ترسيم شده است، به درستي گام برداريم.

مسير پنهان (بازگشت جنگ‌جوي صلح‌جو)

 • 72,000 تومان

در اين كتاب چهارم. دن ميلمن داستان زندگي خود را تكميل مي‌كند. اين اثر، پس از بيست و هفت سال انتظار از سوي خوانندگان «جنگجوي صلح‌جو» «سفر مقدس» و «قوانين روحاني» در سال 2017 منتشر گرديد. در اين قسمت. دن، با دفتر خاطراتي كه استاد عزيزش: سقراط برايش بر جاي نهاده است، ناگزيز مي‌شود به جنوب غربي آمريكاي شمالي سفر كند تا در بيابان‌ها يي لم يزرع و داغ، دفتر خاطرات ديگري را كه استادش سال‌ها پيش آن را گم كرده بود بازيابد. او با كمك مردي نابينا اما بسيار تيزهوش، به جستجوي آن دفتر خاطرات ارزشمند در انواع اماكن عجيب مي‌پردازد و روزهايي سراسر آكنده از ماجراهايي خواندني را سپري مي‌كند. سپس به طرزي ناگهاني ...

شازده كوچولو

 • 25,000 تومان

شازده كوچولو ساكن سياره كوچكي به اندازه يك خانة معمولي است و در آن‌جا گل بي‌همتايي دارد كه مايه همه عواطف و دلخوشي‌ها و رنج‌هاي اوست. خواننده اندك اندك با سرگذشت اين موجود كوچولوي دوست‌داشتني آشنا مي‌شود و پي مي‌برد كه چرا او روزي تصميم به ترك وطن مي‌گيرد و پس از عبور از شش سياره به سياره هفتم، يعني كره زمين مي‌رسد. در اين جا با روباهي آشنا مي‌شود كه مهم‌ترين راز زندگي را بر او آشكار مي‌كند. اين اثر تا كنون به بيش از صد زبان، و در بعضي زبان‌ها چندين بار، ترجمه شده است و پس از انجيل پرخواننده‌ترين كتاب در سراسر جهان است. بر طبق يك نظرسنجي كه در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاريزين به چاپ رسيد، شازده كوچولو محبوب‌ترين كتاب مردم در قرن بيستم بوده و از اين رو «كتاب قرن» نام گرفته است.

فايل صوتي شازده كوچولو

 • 10,000 تومان

شازده كوچولو ساكن سياره كوچكي به اندازه يك خانة معمولي است و در آن جا گل بي‌همتايي دارد كه مايه همه عواطف و دلخوشي‌ها و رنج‌هاي اوست. خواننده اندك اندك با سرگذشت اين موجود كوچولوي دوست‌داشتني آشنا مي‌شود و پي مي‌برد كه چرا او روزي تصميم به ترك وطن مي‌گيرد و پس از عبور از شش سياره به سياره هفتم، يعني كره زمين مي‌رسد. در اين جا با روباهي آشنا مي‌شود كه مهم‌ترين راز زندگي را بر او آشكار مي‌كند. اين اثر تا كنون به بيش از صد زبان، و در بعضي زبان‌ها چندين بار، ترجمه شده است و پس از انجيل پرخواننده‌ترين كتاب در سراسر جهان است. بر طبق يك نظر سنجي كه در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاريزين به چاپ رسيد، شازده كوچولو محبوب‌ترين كتاب مردم در قرن بيستم بوده و از اين رو «كتاب قرن» نام گرفته است.

جنگ‌جوي صلح‌جو

 • 52,000 تومان

كتابي كه سرنوشت انسان‌هاي زيادي را تغيير داده است! اين كتاب، داستان واقعي دن ميلمن ، قهرمان ژيمناست است. او پس از يافتن استادي كه راهنما و مرشد او در دنياي ماوراي طبيعي خواهد بود، از قلمروي جسم و روح نور، و تاريكي، خنده و گريه و بالاخره سحر و افسون فراتر خواهد رفت .... نام اين استاد سقراط است. جنگجو و ساحري بسيار مقتدر كه مراحل آموزش دن را بر عهده مي‌گيرد تا ميزان آگاهي معنوي او را افزايش دهد اين كتاب، دنباله‌اي تحت عنوان سفر مقدس دارد كه نويسنده‌ي كتاب را با يكسري وقايع ديگر مواجه مي‌كند . (... كتابي بسيار غير معمول و خارق‌العاده. كتابي بي‌اندازه جالب و سراپا فضيلت و خرد كه از ماهيتي بي‌نهايت زيبا برخوردار است. اين كتاب يقينا زندگي تمام كساني را كه صفحات آن را ورق مي‌زنند تغيير خواهد داد و آنان را به سوي رستگاري و سعادت زميني هدايت خواهد كرد.) (اين كتاب به راستي يك اثر هنري و بسيار حقيقي و زيبا است كه كمك كرد به بسياري از پرسش‌هاي درونيم كه سال‌ها بود پاسخي براي‌ آن‌ها نيافته بودم، جوابي روشن و واضح دريافت نماييم .) (اين كتاب تاثيري عميق در وجودم پديد آورد! احساس مي‌كردم كه انگار شخصي سيلي سختي بر صورتم زده است!)

1  2  صفحه‌ی 1