فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 54,000 تومان

كارما‏‫ (راهنماي يك يوگي براي ساختن سرنوشت‌تان‬‏‫)

 • 69,000 تومان

در اين كتاب سادگورو؛ استاد معنويِ مشهور جهاني، ديدگاهي جديد درباره‌ي مفهوم بيش از حد استفاده شده و نادرست درك شده‌ي «كارما» كه كليد شادي و روشن‌ضميري است را به‌شما پيشكش مي‌كند. كارما چيست؟ بيشتر افراد كارما را ترازنامه‌اي از شايستگي‌ها و ناشايستگي‌ها، اخلاقيات و گناه‌ها و نوعي حسابرسي زندگي مي‌بينند. مكانيزمي كه حكم مي‌كند ما نمي‌توانيم از پيامد اعمال خودمان بگريزيم. در واقع، كارما هيچ ارتباطي با پاداش و جزا ندارد. كارما يعني عمل: عمل شما و مسئوليت‌پذيري شما. كارما، سيستم بيروني جرم و مجازات نيست، بلكه چرخه‌اي دروني است كه توسط شما توليد شده است. انباشت كارما فقط با نيت شما و روشِ واكنش نشان دادن شما به‌آنچه برايتان رخ مي‌دهد، تعيين مي‌شود. در گذر زمان، اين امكان وجود دارد كه با الگوهاي ناخودآگاه، رفتارتان بغرنج شود. در كتاب كارما، سادگورو مي‌خواهد شما را به‌صندلي راننده برگرداند و شما را از مسافري وحشت‌زده به‌راننده‌اي مطمئن تبديل كند كه مسير سرنوشت خودتان را هدايت مي‌كنيد. با زندگي هشيارانه و حضور كامل در هر لحظه، مي‌توانيد خود را از اين چرخه رها كنيد. كارما يك اكتشاف و يك راهنماست و دركتان از كارما را از منبع در هم تنيدگي، به‌ظرفيت اصلي آن براي آزادي و توانمندي برمي‌گرداند. از طريق آموزه‌هاي سادگورو، مي‌آموزيد چگونه در اين دنياي چالش‌برانگيز، زندگي هوشمندانه و لذت‌بخشي داشته باشيد.

101 راه غلبه بر استرس (روش‌هاي ساده مراقبت از خود براي تقويت ذهن خلق و سلامت روان)

 • 35,000 تومان

دكتر كارولين ليف، عصب‌شناس و نويسنده كتاب‌هاي پرفروش، در اين كتاب عملي، 101 راهكار ساده و عملي براي كاهش استرس ارائه مي‌كند تا بتوانيد ذهن، خلق و سلامت روان خود را تقويت كنيد. با اين راهبردهاي ساده براي خودمراقبت ذهني، مي‌توانيد روش تفكر و زندگي‌تان را تغيير دهيد.

چه اتفاقي برايت افتاده (گفت و گوهايي درباره آسيب روحي تاب‌آوري و شفا)

 • 75,000 تومان

نخستين تجربه‌هايمان، زندگي ما را در طول مسير شكل مي‌دهند و كتاب «چه اتفاقي برايت افتاده؟»، بينش‌هاي قدرتمند علمي و احساسي درباره‌ الگوهاي رفتاري بسياري از ماها فراهم مي‌كند كه براي درك آنها كشمكش داريم. از اين دريچه مي‌توانيم حس عزت نفسمان را دوباره بسازيم و نهايتا واكنش خود را به وضعيت‌ها، موقعيت‌ها و روابط، تنظيم كنيم. به ‌بيان ديگر، اين كليد دوباره شكل دادن زندگي‌هاي ماست. اين كتاب، ديد شما را به‌زندگي‌تان تغيير مي‌دهد. آيا تا به ‌حال پرسيده‌ايد: «چرا اين كار را كردم؟» يا «چرا نمي‌توانم رفتارم رو كنترل كنم؟» ديگران ممكن است واكنش‌هاي ما را قضاوت كرده و بگويند: «اون يارو چشه؟» وقتي احساساتمان را به پرسش مي‌گيريم، سرزنش كردن خودمان كار ساده‌اي است: خود و اطرافيانمان را به معياري سنجش‌ناپذير متعهد مي‌كنيم. زمان آن رسيده كه پرسش متفاوتي بپرسيم. اپرا وينفري و دكتر بروس دي. پري، متخصص مشهور مغز و آسيب‌هاي روحي، با گفت و گوهاي عميقا شخصي، تغيير نوآورانه و ژرفي پيشنهاد مي‌كنند تا به‌ جاي پرسش «مشكلت چيه؟»، بپرسيم: «چه اتفاقي برايت افتاده؟». در اينجا، وينفري داستان‌هايي را از گذشته‌ خود و دركي كه از تجربه‌ ‌روبه‌رو شدن با آسيب‌هاي روحي و ناملايمات سنين جواني به‌دست آورده، به‌اشتراك مي‌گذارد. در گفتگوهاي اين كتاب، او و دكتر پري، روي درك افراد، رفتار و خودمان تمركز مي‌كنند. اين موضوع، تغييري است زيركانه اما ژرف در راهكارهاي ما در مقابله با آسيب‌هاي روحي. تغييري كه به ما امكان مي‌دهد گذشته را درك كنيم تا مسير آينده‌مان را روشن كنيم و به روشي قدرتمند و اثبات شده، در را به روي تاب‌آوري و شفا باز كنيم.

نور بين ما (داستان‌هايي از بهشت درس‌هايي براي زندگي)

 • 75,000 تومان

مرگ و از دست دادن عزيزانء هميشه برايمان مسئله‌اي ناراحت كننده و در عين حالء رمزآلود بوده است. تمام آنها كه عزيزي را از دست داده‌اندء فارغ از اين‌كه پدرء مادرء فرزندء همسر يا حيوان خانگي‌شان باشدء آرزو دارند بار ديگر با آن عزيز ديدار يا ارتباطي برقرار كنند؛ حتي اگر باور داشته باشند كه پس از مرگء چيزي در انتظار كسي نيست. آن‌چه لارالين جكسون در اين كتاب به آن اشاره مي‌كندء يعني ارتباط با ديگرسو و درگذشتگانء مي‌تواند مرهمي بر اين درد عميق باشد. داستان‌هاي واقعي اين كتابء به ما نشان مي‌دهد كه هيچ‌چيز در اين دنيا اتفاقي نيست و سراسر زندگيء با هدف آموزش و تجربه است.

13 كاري كه افراد داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند (قدرتتان را پس بگيريد تغيير را بپذيريد با ترس‌هايتان روبه‌رو شويد و مغزتان را براي شادي و موفقيت آموزش دهيد)

 • 57,000 تومان

عادت‌هاي خوب مهم است اما اغلب اين عادت‌هاي بدمان عستند كه مانع رسيدن ما به ظرفيت كامل روحي و جسمي‌مان مي‌شوند. مي‌توانيدتمام عادت‌هاي خوب دنيا را داشته باشيد اما اگر همچنان عادت هاي بد را كنار عادت‌هاي خوب انجام مي‌دهيد در رسيدن به اهدافتان كشمكش خواهيد داشت. پس اين‌گونه در نظر بگيريد: شما به خوبي بدترين عادت هايتان هستيد. عادت‌هاي بد مثل وزنه‌هاي سنگيني هستند كه در طول روز با خود مي‌كشيد. آن ها شما را كند خسته و نااميد مي‌كنند. وقتي افكار رفتارها و احساسات خاصي داشته باشيد كه شما را عقب نگه مي‌دارند با وجود تمام سخت كوشي و استعدادتان براي رسيدن به ظرفيت كامل وجودي‌تان در كشمكش به سر خواهيد برد.

بزرگترين راز

 • 54,000 تومان

وقتي بدانيد و آگاه باشيد، آزادي از آن شماست. ما حقيقت هزاران سال را از دست داده‌ايم چون به آن‌چه درست در مقابل چشمان ما قرار دارد نگاه نكرده‌ايم. مشكلاتمان، مسائل زندگي، آمد و شد رويدادهاي جهان، به سادگي حواس‌مان را پرت كرده و بزرگترين كشفي را كه مي‌توانيم انجام دهيم و همين جا مقابل ماست، فراموش كرده‌ايم- كشفي كه مي‌تواند ما را از رنج بيرون آورده و به سعادت و شادي دائمي ببرد. هر پرسشي، پاسخ داده خواهد شد، هر آرزويي، محقق خواهد شد، ديگر لازم نيست بترسيد، ديگر لازم نيست رنج بكشيد. اين بزرگترين افشاگري زندگي شماست. اين سرنوشت شماست.

بودا و كله‌خر (هنر معنوي و محرمانه موفقيت)

 • 69,000 تومان

آيا تا به حال متوجه شده‌ايد چگونه برخي افراد اين قدر در كارشان موفق‌اند؟ آن‌ها دايم در حال خلق ايده هستند و مانند مغتاطيس، افراد درست را جذب مي‌كنند. ديگران مشتاق پيوستن به ماموريت‌ها، شركت‌ها و تيم‌هاي آن‌ها هستند. روان و راحت حركت مي كنند، پروژه‌ها و مسئوليت‌ها را با لبخند روي لبشان آسان مي‌كنند، ارتقا و ترفيع‌هاي مطلوب مي‌گيرند. اين كاركنان ابرستاره‌اي، اغلب مي توانند به راحتي آماده انجام كار شده و تمركز و خلاقيت چشمگيري از خود نشان دهند. اين كتاب باورهاي قديمي شما درباره كار، موفقيت و زندگي را عميقا تغيير خواهد داد.

ريزه عادت‌هاي موثر (عادت‌هاي كوچك كه تغييرات بزرگ ايجاد مي‌كنند)

 • 79,000 تومان

در 20 سال گذشته، متوجه شده‌ام كه بيش‌تر افراد مي‌خواهند نوعي تغيير ايجاد كنند: سالم‌تر بخورند، وزن كم كنند، بيش‌تر ورزش كنند، استرس را كاهش دهند و يا خواب بهتري داشته باشند. ما مي خواهيم پدر و مادر بهتري بوده و سازنده‌تر و خلاق‌تر باشيم. اما سطح هشداردهنده‌اي از چاقي، بي‌خوابي و استرس كه در رسانه‌ها گزارش و در پژوهش‌هاي آزمايشگاه استنفورد ديده شده، به من مي‌گويد؛ بين آنچه مردم مي‌خواهند و آنچه در واقع انجام مي‌دهند فاصله زيادي وجود دارد! من اينجا هستم تا بگويم تقصر شما نيست و ايجاد تغييرات مثبت آن‌قدرها كه فكر مي‌كنيد سخت نيست. اما براي طراحي عادت‌هاي موفق و تغيير رفتارها‏ بايد بدانيد دقيقا چه كاري انجام انجام بدهيد. عادت‌هاي ريز، راهنماي شما براي به‌هم زدن شيوه‌ي قبلي و جايگزين كردن آن با چارچوبي كاملا جديد براي تغيير خواهد بود.

13 كاري كه زنان داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند (قدرت خودتان را داشته باشيد اعتماد به نفس‌تان را هدايت كنيد و براي داشتن زندگي پر از هدف و لذت هويت خودتان را پيدا كنيد)

 • 95,000 تومان

زنان شجاع و قوي بسياري در دنيا وجود دارند كه در حال ايجاد تفاوت هستند. آن‌ها براي تغيير قوانين، پيروز شدن بر فاجعه‌هاي هولناك جنگيده‌اند و كارهاي برجسته‌اي انجام داده‌اند. ما داستان‌هاي آن‌ها را در مجلات خوانده‌ايم، آ‌ن‌ها را در اخبار ديده‌ايم و صحبت‌هايشان را شنيده‌ايم كه براي ميليون‌ها نفر پخش شده است. اما ميليون‌ها زن قوي هم وجود دارد كه نام آن‌ها هرگز شنيده نخواهد شد. آن‌ها هرگز افرادي مشهور، سخنران يا شخصيت‌هاي تاريخي نخواهند شد. آن‌ها كسب و كاري را راه‌اندازي نمي‌كنند، كتاب نمي‌نويسند يا رسانه‌ها با آن ها مصاحبه نمي‌كنند. آن‌ها زناني هستند كه تاثير مثبتي بر خانه و جامعه‌ي خود مي‌گذارند.

اهداف (چگونه بيشترين بهره را از زندگي‌تان ببريد)

 • 25,000 تومان

در اين كتاب كشف مي‌كنيد: - چگونه به انساني «خاص و هدفمند» تبديل شويد؛ نه انساني «معمولي و سردرگم». - چهار دليل اصلي كه افراد به اهدافشان نمي‌رسند، كدام است. - تفاوت بين فعاليت و پيشرفت را كشف مي‌كنيد. - در مي‌يابيد كه چگونه بيشترين بهره را از زندگي ببريد.

نشانه‌ها (زبان سري كاينات)

 • 79,000 تومان

درك زبان سري كاينات موهبتي است كه در دسترس همه ما قرار دارد. وقتي مي‌آموزيم از ديگر سو نشانه درخواست كرده و آنها را تشخيص بدهيم، كم‌كم معنايي را درك خواهيم كرد كه پيش از آن فقط سردرگمي بود. سرانجام، نور را در تاريكي مي‌بينيم. شايد تصميم بگيريم مسيرمان را تغيير دهيم به سمت عشق برويم، لذت را دنبال كنيم و به روش كاملا جديدي درگير زندگي شويم. در كتاب نشانه‌ها، جكسون مسائل مرموز را وارد زندگي روزمره كرده و داستان افرادي را تعريف مي كند كه روابط غيرطبيعي را تجربه كرده‌اند: سپس مثال‌هايي از همزماني هايي مي‌آورد كه هيچ‌گونه دليل منطقي براي رخداد آن‌ها وجود ندارد و همچنين، ماجراي افرادي را شرح مي‌دهد كه تجربيات شخصي خود را برايمان بازگو مي‌كند. اين كتاب اثري الهام‌بخش، عملي، آرامش دهنده و فوق‌العاده انگيزشي است كه از ما مي‌خواهد خود را فراتر، در يك طراحي جهاني باشكوه ببينيم.

فكر كن ياد بگير موفق ‌شو (درك ذهن و استفاده از آن براي پيشرفت در تحصيل كار و زندگي)

 • 43,000 تومان

اگر در مدرسه هستيد و به تازگي مي‌خواهيد يادگيري را بياموزيد اگر به بهبود عملكرد حافظه خود نياز داريد اگر در خانه يا محيط كارتان درگير مسئوليت‌هاي حرفه‌اي و شخصي خود هستيد اگر احساس مي‌كنيد ذهن و حافظه شما آن‌گونه كه بايد كار نمي‌كند به اين كتاب نياز داريد، چون شما يك موجود متفكر و يادگيرنده هستيد كه هميشه در حال فكر كردن و يادگيري است. اينك از خود بپرسيد به چه‌ چيز بايد فكر كنم؟ چه چيز را بايد بياموزم؟ چگونه بايد فكر كنم و بياموزم؟ آيا براي دستيابي به موفقيت به اندازه كافي فكر مي‌كنيد و ياد مي‌گيريد؟

1  2  صفحه‌ی 1