فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه 7 روز هفته را شاد باشيم
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
مثل زاك فكر كنيد (5 راز موفقيت مدير عامل نابغه و بي‌نظير فيسبوك در كسب و كار مارك زاكربرگ)
درخواست كن برآورده مي‌شود
 • 64,000 تومان
 • با تخفیف: 64,000 تومان
نمي‌گذارم كسي اعصابم را به هم بريزد
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
هوش مالي خود را افزايش دهيد
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان

چگونه 7 روز هفته را شاد باشيم

 • 99,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب اين است كه به شما كمك كنم ذهن خود را طوري سامان‌دهي كنيد كه هر روز دست به انتخاب شادي بزنيد. فارغ از اينكه با چه چالش‌هايي مواجه مي‌شويد يا چه شرايطي به شما فشار مي‌آورد مي‌‌‌توانيد واكنش خود را به آن چالش‌ها و شرايط انتخاب كنيد. اينكه چگونه عمرتان را سپري مي‌كنيد كاملا به خودتان بستگي داردء اين هيچ ربطي به شرايط شما ندارد. آبراهام لينكلن گفته بود: "بيشتر آدم‌ها به اندازه‌اي كه تصميم گرفته‌اند شاد باشند شاد هستند."

مثل زاك فكر كنيد (5 راز موفقيت مدير عامل نابغه و بي‌نظير فيسبوك در كسب و كار مارك زاكربرگ)

 • 69,000 تومان

اين يك هديه گران‌بها بود. هديه زندگي بود كسي كه اين هديه را قبل از كريسمس 2010 با خود آورد بابانوئل نبود. بلكه فيسبوك بود. دانت وارن درمانده و عاجز شده بود. دختر 10 ساله‌اش ويويكا به شدت به پيوند كليه نياز داشت. 3 سال بود كه دخترش شبي 12 ساعت دياليز مي‌شد ديدن او در آن وضعيت بسيار سخت بود و سخت‌تر از آن اين بود كه بدن دخترك بايد آن وضعيت را تحمل مي‌كرد....

درخواست كن برآورده مي‌شود

 • 64,000 تومان

پيام اين كتاب، بسيار حيرت‌انگيز و در عين حال بسيار ساده است: شما از يك منبع عشق و خشنودي آمده‌ايد. وقتي با آن انرژي، آرامش و عشق همسو مي‌شويد قدرت منبع خود را بدست مي‌آوريد- اين همان قدرت متجلي كردن خواسته‌ها، فراخواندن خشنودي، جذب كردن ثروت در جايي كه قبلا كمبود وجود داشته است و دسترسي به هدايت الهي در قالب آدم‌هاي خوب و شرايط كاملا درست است. اين كاري است كه منبع شما انجام مي دهد و از آنجايي كه شما از آن منبع نشات گرفته‌ايد مي‌توانيد همين كار را انجام دهيد.

نمي‌گذارم كسي اعصابم را به هم بريزد

 • 90,000 تومان

دنياي امروز ممكن است گاه ديوانه‌كننده باشد. نه فقط در سطح جهاني (رويدادهاي جهاني، اقتصاد موضوعات اجتماعي) بلكه در زندگي روزمره هم ممكن است همينطور باشد. در عرصه كسب و كار آنهايي كه هنوز هم پس از كوچك‌سازي‌هاي اخير شغل خود را حفظ كرده‌اند ساعات كارشان طولاني‌تر شده‌است. رقابت ، واكنش سريع به فرصت‌ها، تغيير، جهت‌گيري مجدد استراتژيك، ريسك كردن، حداكثر بهره را از حداقل‌ها بردن، و محدويت‌هاي اقتصادي، نام‌هايي براي بازي اين زمانه هستند. در زندگي شخصي‌مان، در اكثر خانواده‌ها پدر و مادر هر دو كار مي‌كنند، بيشتر خانواده‌ها از هم گسيخته شده‌اند و به صورت خانواده‌هاي جديد در آمده‌اند، ميلياردها «كار» بايد ظرف مدت زمان كوتاهي انجام شوند. (آگهي بازرگاني كف حمام «كالگون، منو ببر!» را يادتان هست؟ شانس بزرگي در اين زمينه داشت.) چالش‌ها و نيازهاي ازدواج و پدر مادر شدن ممكن است گيج‌كننده باشند و غالبا والدين مجرد حداقل براي متعادل كردن كار، دوستان، روابط خود با نزديكان، فعاليت‌ه اي اجتماعي و وظايف با فشارهاي بسيار زيادي مواجه هستند.

هوش مالي خود را افزايش دهيد

 • 50,000 تومان

اولين‌بار در سال 2004 با رابرت كيوساكي ملاقات كردم. ما در سال 2006 با هم يك كتاب پر فروش نوشتيم. با فرا رسيدن سال 2008 ميلادي، برايم مثل روز روشن شد كه حرف‌هايي كه رابرت مي‌زند و آموزش مي‌دهد بيش از هر زماني حائز اهميت شده‌اند. آموزش مالي در اين برهه زماني براي كشورمان بسيار مهم است، و نمي‌توان منكر ذكاوت رابرت در اين زمينه شد. فقط نگاهي به بحثي كه در كتاب «چرا مي‌خواهيم شما ثروتمند شويد» (Why we want you to be rich) داشتيم بيندازيد و ببينيد از آن زمان به بعد چه اتفاقي رخ داده است. من مي‌گويم كه ما آن زمان مي‌دانستيم كه داريم درباره چه چيزي حرف مي‌زنيم. رابرت باكتاب «افزايش ضريب هوش مالي» شما را يك قدم جلوتر مي‌برد و من بنا به دلايل بسيار زياد بر اين باورم كه همانند سال 2006 ميلادي، رابرت امروز هم از آينده خبر مي‌دهد. من توصيه مي‌كنم به حرف‌هاي او توجه كنيد. دونالد ترامپ.

صفحه‌ی 1