فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اصول مذاكره براي داميز
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)
پدران غايب (كتاب گويا)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
سامورايي مهربان
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
فيل را بخور
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
يخ‌شكن‌ها در بازاريابي چندسطحي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
پيگيري در بازاريابي چندسطحي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
4 رنگ شخصيتي در بازاريابي چندسطحي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
صميميت در بازاريابي چند سطحي (13 راه براي نفوذ به ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي)
علم بازاريابي شبكه‌اي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان

اصول مذاكره براي داميز

 • 21,000 تومان

آيا دانستن اصول مذاكره فقط به كار سران كشورها يا مديران شركت‌هاي بزرگ مي‌آيد؟ خير. شما در مصاحبه استخدامي يا هنگام فروش محصول و حتي در جلسه خواستگاري در حال مذاكره‌ايد. در اين كتاب با نكات مهم و ضروري براي موفقيت در انواع مذاكره‌ها آشنا مي‌شويد، ياد مي‌گيريد كه چگونه از موانع موجود عبور كنيد و در كمترين زمان به توافق مدنظر دست يابيد.

به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)

 • 20,000 تومان

چه كسي گفته يا كجا نوشته شده كه شنيدن جواب نه ناخوشايند است؟چرا شنيدن جواب نه و رد شدن از سوي ديگران نمي‌تواند لذت‌بخش باشد؟ درست است كه ما هيچ كنترلي روي اعمال ديگران نداريم اما روي عكس‌العمل خودمان كه مي‌توانيم كنترل داشته باشيم. چه مي‌شود اگر تصميم بگيريم هر جواب ردي را كه مي‌شنويم به انگيزه‌اي مثبت براي خودمان تبديل كنيم؟ چه مي‌شود اگر به جاي فرار از جواب نه به جست و جوي آن برويم؟ چه مي‌شود اگر به جاي دور شدن از جواب نه يا احتمالا فقط تحمل آن،نگرشمان را تغيير دهيم و به دنبال نه حركت كنيم؟ اين كتاب براي همه كساني است كه بايد در زندگي با جواب نه رو به رو شوند.

دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 17,000 تومان

مردم به حرفه بازاريابي شبكه‌اي نگاه مي‌كنند و سيستمي را مي‌بينند كه در آن افراد با كمك كردن به يكديگر به موفقيت مي‌رسند، جايي كه بالاسري‌ها پولدار كردن زيردستان خود به درآمد مي‌رسند. ديدن اين منظره بسيار زيبا است و همين ويژگي‌ها است كه هر روز مهاجران بسياري را از دنيا كار سنتي به كسب و كار ما جذب مي‌كند. اما براي آن‌كه چنين تاثيري ماندگار بماند، شما بايد بر شيوه كاري تيم خود نظارت دقيق داشته باشيد. و اين نظارت از همان دايره اول و از خود شما شروع مي‌شود... واقعيت اين است كه در بازاريابي شبكه‌اي ابتدا بايد خودتان موفق شويد. شما در هر گامي كه برمي‌داريد يك الگوي رفتاري هستيد و به تيم خود نشان مي‌دهيد كه چگونه به مرحله بعدي موفقيت دست يابند. كافي است روي دايره خودتان تمركز كنيد تا زيردستان شما با كمال ميل رفتارتان را همانندسازي كنند و اين همانند سازي در تمام گروه تكثير شود. روي دايره خود كار كنيد تا ببينيد كه چطور همه دوست دارند مانند شما باشند.

پدران غايب (كتاب گويا)

 • 18,000 تومان

با صداي: بابك پاييزان
امروز مردان عمدتا بعد از سي و پنج سالگي جسارت پيدا مي‌كنند بچه‌دار شوند، مسئوليت‌هاي بزرگتري در زندگي بر عهده بگيرند و اصطلاحا بپذيرند كه «مرد» شده‌اند. موضوع «مرد شدن» ما به شدت به ميزان حضور «پدر» در زندگي شخصي‌مان بستگي دارد. وقتي پدر در زندگي ما غايب است ما بيش از اندازه براي مرد شدن و احساس مردانگي داشتن بايد دست و پا بزنيم و دست آخر هم هيچ‌گاه اين حس را تجربه نخواهيم كرد. پدر غايب، پدري است كه حضور ندارد يا اگر حضور دارد ضعيف است و مقتدر نيست يا معتاد است و حضورش كمرنگ است يا پدري كه رفتارش ديكتاتور مآبانه است و دائم در حال سرزنش ماست. داشتن چنين پدري مردانگي ما را به تاخير مي‌اندازد. ... و حالا اين اثر تحولي بزرگ براي ترميم اين زخم و تقويت حس مردانگي در درون ماست. صداي جادويي بابك پاييزان به اين اثر هويت ويژه‌اي بخشيده و آن را شنيدني‌تر كرده است.

سامورايي مهربان

 • 60,000 تومان

سامورايي مهربان ‌فردي است جسور، پاي‌بند به اصول اخلاقي و هدف‌گرا كه در زندگي ديگران و خودش پيوسته تغييراتي تازه ايجاد مي‌كند. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه: - توان‌تان را به سرعت افزايش دهيد. - هميشه راضي باشيد و بدون توجه به شرايطي كه در آن هستيد انگيزه داشته باشيد. - همواره آزاد و رها عمل كنيد. - بدانيد كه رقابت و چشم و هم‌چشمي شما را از رسيدن به آن‌چه واقعا در زندگي مي‌خواهيد، باز مي‌دارد. - هم‌زمان تمركز داشته باشيد و از زندگي لذت ببريد. - به بهترين شكل در محيطي غير قابل اعتماد كار و زندگي كنيد. - حتي اگر تا خرخره در قرض هستيد، ذهنيت مبتني بر فراواني را جايگزين ذهنيت كمبود كنيد.

مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)

 • 50,000 تومان

كاميابي، سلامت و شادي حق مسلم شماست. به محض اين‌كه از اين نكته آگاه مي‌شويد و آن‌ را مي‌پذيريد، كافي است اصول كاميابي را بدانيد و مطابق آن‌ها عمل كنيد. در اين مجموعه كتاب‌ها، رندي گيج درباره اين اصول، نكاتي تازه و جذاب را به شما مي‌آموزد تا با كمك آن‌ها كاميابي را در زندگي‌تان متجلي كنيد. در اين مجموعه براي‌تان آشكار مي‌شود كه: - چه نكاتي آگاهي از كاميابي را در شما بيدار مي‌كند. - براي تجلي كاميابي در زندگي‌تان چه بايد بكنيد. - چرا خيلي‌ها فقير باقي مي‌مانند. و...

فيل را بخور

 • 45,000 تومان

همان‌طور كه فشار دائمي روي سكان لازم است تا كشتي در مسير درست باقي بماند؛ اين كتاب به 52 درس كاربردي براي خودسازي تقسيم شده تا هر هفته در طول يك سال از زندگي‌تان را با تغييراتي كه دنبالش هستيد، پربار ساخته و شما را در مسير پيروزي قرار دهد. در هر بخش مفهومي تازه ارائه شده؛ در پايان هر فصل، داستاني درباره اين مفهوم بيان گرديده و نكات كليدي و گام‌هاي كاربردي براي عملي كردن اين مفهوم در زندگي پيشنهاد شده است. پس در زمانت و پول‌تان صرفه‌جويي كنيد و آموزش‌هاي لازم را از كسي فرا بگيريد كه سال‌هاي سال به هزاران نفر از رهبران و صاحبان تجارب‌هاي بزرگ دنيا كمك كرده است تا موفق شوند و موفق بمانند.

يخ‌شكن‌ها در بازاريابي چندسطحي

 • 40,000 تومان

براي رونق بخشيدن به كسب و كار چندسطحي‌تان لازم نيست به دنبال افرادي خاص بگرديد. تقريبا هر كسي كه با او در اين مورد حرف مي‌زنيد... مشتري تضمين ‌شده شما است. اين عالي نيست؟ درباره اين واقعيت فكر كنيد. آيا هنگامي با مشتري‌هاي احتمالي‌تان در مورد اين كار صحبت مي‌كنيد، آن‌ها درآمد بيشتري در زندگي‌شان نمي‌خواهند... نكند درآمد كمتري مي‌خواهند؟! البته كه همه به دنبال درآمد بيشتري هستند! همه مشتري‌هاي احتمالي به شكلي تضمين شده به دنبال اين فرصت كاري هستند. اما مهم اين است كه ما در صحبت با آن‌ها از چه كلماتي براي شكستن يخ گفتگو استفاده مي‌كنيم. با آموختن مهارت‌هاي «يخ‌شكن»، مي‌توانيد كاري كنيد كه مشتري‌هاي احتمالي خودشان به شما اصرار كنند تا كسب و كارتان را به آن‌ها معرفي كنيد.

پيگيري در بازاريابي چندسطحي

 • 30,000 تومان

دليل هر تماس ما با مشتري احتمالي، كمك كردن به او براي اين است كه احساس بهتري درباره ما داشته باشد و اطلاعات بيشتري درباره محصول و فرصت كاري‌اي كه به او پيشنهاد مي‌دهيم، كسب كند. پيگيري درست به اين معناست كه بايد گفتگويي سازنده با مشتريان احتمالي خود داشته باشيم. آن‌ها در انتظار تماس تلفني ما هستند. ما هميشه مشتري‌هاي احتمالي‌مان را درك مي‌كنيم و هنگامي كه زمان مناسب براي آن‌ها فرا برسد، در كنارشان خواهيم بود. آيا اين جالب به نظر نمي‌رسد؟ از تكنيك‌هاي معرفي شده در اين كتاب براي رساندن مشتري‌هاي احتمالي‌تان از پاسخ «الان زمان مناسبي براي شروع اين كار نيست» به «همين الان زمان مناسبي براي شروع اين كار است»، بهره ببريد.

4 رنگ شخصيتي در بازاريابي چندسطحي

 • 40,000 تومان

آيا تاكنون هنگام صحبت كردن با مشتري‌اي احتمالي در چنين موقعيتي قرار گرفته‌ايد؟ مشتري احتمالي نياز شديدي به فرصت كاري‌تان دارد و شما اين فرصت را به او پيشنهاد مي‌دهيد. سپس در پايان جلسه معرفي كار با جواب «نه» از طرف مشتري احتمالي روبه‌رو مي‌شويد. چه اتفاقي افتاد؟ چه كار اشتباهي كرديد؟ در واقع روشن است كه شما با زبان رنگ شخصيتي مشتري احتمالي سخن نگفته‌ايد. اگر نتوانيم پيام خود را به زبان مشتري احتمالي‌مان ترجمه كنيم، مشتري آن‌طور كه بايد حرف‌هاي ما را درك نمي‌كند. پس نكته مهم در اين ميان چيست؟ مهم اين است كه پيامي كه در ذهن داريم را به ذهن ديگران منتقل كنيم و براي اينكه به شكل اثرگذار اين كار را انجام بدهيم، بايد به زبان رنگ شخصيتي مشتري احتمالي‌مان صحبت كنيم.

صميميت در بازاريابي چند سطحي (13 راه براي نفوذ به ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي)

 • 40,000 تومان

چرا مشتري‌هاي احتمالي به پيشنهادتان گوش نمي‌دهند؟ اينكه چطور فرصت كاري يا محصولات شركت‌تان را معرفي مي‌كنيد اهميتي ندارد، قدرت‌تان در فروش نيز چندان مهم نيست. مهم‌ترين نكته در بازاريابي چند سطحي به همان چند ثانيه اولي باز مي‌گردد كه توزيع‌كننده با مشتري احتمالي ملاقات مي‌كند. شما بايد ياد بگيريد كه چطور در اين چند ثانيه سرنوشت‌ساز اعتماد مشتري احتمالي را جلب كنيد. مي‌پرسيد چگونه؟ با مخاطب قرار دادن آن بخش از مغز او كه مسئول تصميم‌گيري است و اين يعني ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي. نگران نباشيد اين كار سختي نيست، اين كتاب تكنيك‌هاي كاربردي و عبارت‌هاي كوتاهي را به شما مي‌آموزد كه با به كار گرفتن‌شان روي تصميم آني مشتري احتمالي اثري مثبت خواهيد گذاشت.

علم بازاريابي شبكه‌اي

 • 40,000 تومان

بازاريابي شبكه‌اي واقعي بر مبناي يك‌پارچه‌سازي فرهنگي و آموزش بنيان‌ها، اصول و مهارت‌هايي بنا نهاده مي‌شود كه باعث ايجاد ثبات و رشد مي‌گردند. اين كتاب راهنما، اطلاعات ذهني و سطح مهارت شما را در بخش‌ها و موضوعات خاص خودتان افزايش مي‌دهد و كمك‌تان مي‌كند تا متمركز بمانيد، از سيستم پيروي كنيد و به روياهايتان واقعيت ببخشيد. شما مي‌آموزيد كه موفقيت‌تان از تغيير دادن ديگران ايجاد نمي‌شود، بلكه موفقيت حاصلِ تغيير در خود شماست.

1  2  3  صفحه‌ی 1