فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
موفقيت و فراتر از آن كليد جادويي شما
 • همراه با تخفيف
 • 68,500 تومان
 • با تخفیف: 65,760 تومان
در جستجوي مزيت‌هاي فردي (من را در تيم پيدا كنيد)
جهشي در زندگي شما (اهمال‌كاري نكنيد و جسورانه زندگي كنيد)
5 راز آرامش بعد از 30 سالگي
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
در ادامه از خوب به عالي
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
موضوع اصلي چيست
 • 114,000 تومان
 • با تخفیف: 114,000 تومان
قدرت سكوت (قدرت درون‌گراها در جهاني كه قادر نيست از سخن گفتن باز ايستد)
بازاريابي 1 داستان عاشقانه (چگونه براي مشتريانتان مهم شويد)
سخناني از نابغه اوماها (وارن بافت از زبان خودش)
بله يا خير (راهنماي تصميم‌گيري بهتر 1 داستان)
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان

موفقيت و فراتر از آن كليد جادويي شما

 • 68,500 تومان

اگر اين حقيقت داشته باشد كه افكار شما با گذشت زمان به «واقعيت‌هاي عيني» تبديل مي‌شوند، اين هم حقيقت دارد كه «واقعيت‌هاي عيني» به طور پيوسته بر زندگي روزمره شما تاثير مي‌گذارند. وقتي به مقصود حقيقي‌تان اشراف داشته باشيد، مهار كردن قدرت افكارتان خيلي آسان‌تر است. و اين امكان را خواهيد داشت تا با تعيين اهداف خاص و استراتژيك، افكارتان را روي رسيدن به آن هدف متمركز كنيد. فلسفه ديگر مي گويد اگر هدفي داشته باشيد همان شما را به اقدام عملي سوق خواهد داد. با خلق هدف، آن را به عنوان واقعيتي ملموس تعريف مي‌كنيد؛ چيزي ملموس كه با تحقق بخشيدن به هدفتان، شكلي واقعي به خود مي‌گيرد.

در جستجوي مزيت‌هاي فردي (من را در تيم پيدا كنيد)

 • 52,500 تومان

((من)) را در تيم پيدا كنيد. نخستين كتاب از ميان سه كتابي كه به منظور متعهد شدن شما به اهداف زير طراحي شده است: 1)كشف خود دروني و بيروني‌تان 2)شناخت توانايي و تاثيرگذاري‌تان و نتايجي كه در بر خواهد داشت 3)تعيين معناي شخص شما از موفقيت و كاميابي از سفري كه اين داستان شما را با خودش خواهد برد، در كمال آرامش لذت ببريد. سفري كه در پرتو آن به مزيت‌هاي فردي‌تان پي خواهيد برد و يك بار براي هميشه به شما ثابت خواهد شد كه درتيم‌تان يك ((من)) هست و هميشه خواهد برد.

100 ترفند براي باهوش به نظر رسيدن در جلسات (چگونه مي‌توان در جلسات كاري حتي با كمترين تلاش عملكردي موفقيت‌آميز داشت)

 • 42,500 تومان

اگر از آن دست افرادي هستيد كه اغلب در جلسات شركت مي‌كنيد، كتاب 100 ترفند براي باهوش به نظر رسيدن در جلسات، به شما تعلق دارد. كتاب حاضر حاوي 100 ترفند ساده، قابل فهم و كاربردي است و به نكاتي از اين قبيل اشاره دارد: - چطور سرتان را تكان دهيد و دور اتاق راه برويد. - با چهره خود چه كار كنيد. - چه زماني سوال كنيد، و از درستي سوالتان اطمينان حاصل كنيد. - چطور مثل يك مدير عامل از مثال‌هاي خنده‌دار استفاده كنيد. - چطور در هر نقطه از جهان در جلسات باهوش به نظر برسيد - و موارد خيلي بيشتر نويسنده اين كتاب، سارا كوپر، تقريبا در تمام جلسات، حتي جلسات مجازي، همواره فردي به نظر رسيده است. سارا طي مدت زماني كه در شركت‌هاي يوهو! و گوگل كار مي‌كرد، شروع به نوشتن اين ترفندها كرد. و مدت كوتاهي پس از آن، وبلاگ طنزي تحت عنوان The Cooper Review.Comرا راه‌اندازي كرد، كه توسط صدها هزار نفر در سر تا سر جهان خوانده شد.‌

از هركجا هستيد شروع كنيد (درس‌هاي زندگي درباره حركت از جايي كه هستيد به جايي كه مي‌خواهيد باشيد)

 • 93,000 تومان

اگر وضع مالي نامناسبي داريد، با مشكل از دست دادن شغل يا مسكن دست و پنجه نرم مي‌كنيد، در حال تجربه‌ي بحراني جسمي يا مالي هستيد يا صرفاً انگيزه‌اي براي دنبال‌كردن چالش‌هاي جديد نداريد، با خواندن اين كتاب از هر جا كه هستيد شروع كنيد. شما در اين مجموعه با درس‌هايي اميدبخش و نقشه‌ي راهي روشن و گويا براي آغاز دوباره آشنا مي‌شويد. همچنين كتابي ايده‌آل براي كساني است كه گاهي ترديدهايي نسبت به موفقيت خود در آينده دارند. در اين كتاب راهكارهايي فراوان و عملي خواهيد يافت كه در هر جامعه‌اي، با هر اوضاع و احوالي معنادار است و مي تواند مسير دستيابي به آرزوها و اهداف شما را هموار سازد.

جهشي در زندگي شما (اهمال‌كاري نكنيد و جسورانه زندگي كنيد)

 • 79,500 تومان


جهشي در زندگي شما، يك نقشه راه قهرماني است براي خلق زندگي كه ارزش زيستن دارد، براي اتخاذ تصميمات قدرتمند، خروج از مسيرهاي فرعي و برنده شدن در بازي زندگي. تامي بيكر در اين كتاب به نحوي هنرمندانه و تحليلي به توصيف اين مسير پرداخته است و اكنون در دستان شماست. او كسي است كه خود را نسبت به پيشرفت و تعالي زندگي انسان‌ها متعهد مي‌داند. آموزه‌هاي اين كتاب شما را به خلق نتايجي عظيم در زندگي‌تان سوق مي‌دهد و چشم‌انداز نويني از زندگي را پيش رويتان قرار مي‌دهد تا بتوانيد به بهترين نحو از ظرفيت‌هاي خود بهره بگيريد. اين كتاب، دربرگيرنده روشي هيجان‌انگيز و كاربردي براي اتخاذ تصميمات جسورانه است، و به نحوي شما را به چالش مي‌كشد كه نسبت به پيشرفتتان متعهد شويد و هرگز پشت سرتان را نگاه نكنيد. اكنون زمان جهش بعدي شما فرا رسيده است، زمان گام برداشتن به سوي رويا يا هدف جسورانه‌اي كه هنوز به دنبالش نرفته‌ايد و به اين منظور به يك راهنما نياز داريد. كتاب جهشي در زندگي شما، راهنماي قابل اعتمادي است و به شما كمك مي‌كند به خاطر بسپاريد كه مي‌توانيد به هر خواسته‌اي كه داريد، دست پيدا كنيد...

5 راز آرامش بعد از 30 سالگي

 • 75,000 تومان

مهم نيست كه شما آدم خوبي باشيد تا زندگي بر وفق مرادتان باشد. شما در انتخاب نوع رفتاري كه آدم‌ها با شما مي‌كنند نيز كاره‌اي نيستيد. چه بسا دوست صميصي و وفادار امروز، فردا در حق شما خيانت كند. كم نيستند كساني كه به زور مي‌خواهند به ما بگويند كه اراده ما شرط كافي براي تغيير زندگي است. اين كتاب، چنين شوخي‌اي با شما نمي‌كند. صادقانه به شما مي‌گويد وقتي 30 ساله مي‌شويد بايد به اين موضوع رسيده باشيد كه 5 چيز را در اين دنيا به هيچ ضرب و زوري نمي‌توانيد تغيير دهيد. ولي نكته مهم اين است كه فرداي روزي كه مطالعه كتاب تمام مي‌شود سعادتي با اين پذيرش نصيب‌تان مي‌شود كه عاشق زندگي با همه رنج‌ها، سختي‌ها و مشت‌هايش مي‌شويد.

در ادامه از خوب به عالي

 • 15,000 تومان

بايد اين نگرش خيرخواهانه، (و در عين‌حال كاملا نادرست) را كنار بگذاريم كه نخستين راه رسيدن به تعالي در نهادهاي اجتماعي اين است كه ”بيشتر شبيه يك موسسه‌ي تجاري” عمل كنيم. بيشتر موسسات تجاري جايي بين متوسط و خوب قرار مي‌گيرند. و تعداد اندكي از آن‌ها به درجه‌ عالي مي‌رسند. وقتي شركت‌هاي عالي را با شركت‌هاي خوب مقايسه مي‌كنيد، مي‌بينيد كه بسياري از آن‌ها اصول تجاري مبتني بر متوسط بودن را در پيش گرفته‌اند نه عالي بودن. پس چرا بايد بخواهيم اصول كاري مبتني بر متوسط بودن را وارد نهادهاي اجتماعي كنيم؟ ما به‌ يك زبان جديد نياز داريم. بين موسسه‌ تجاري و نهاد اجتماعي تفاوت مهمي وجود ندارد، اما بين عالي و خوب تفاوت عمده‌اي وجود دارد. ما بايد از اعمال ساده‌انگارانه ”زبان تجارت” در نهادهاي اجتماعي دست بكشيم و در عوض به‌طور يكپارچه به زبان تعالي روي بياوريم. جيم كالينز

موضوع اصلي چيست

 • 114,000 تومان

اين كتاب مخل خوشبختي فعلي شماست و آرامش را از زندگي شما دور مي­كند. موضوع اصلي هم همين است؛ زندگي كه در امن و امان كامل است نياز روح ما نيست. به همين خاطر هم در "نيمه دوم عمر" همه ما حس مي كنيم زندگي‌اي كه بايد انجام دهيم را انجام نداده­ايم. يا حتي اگر همه چيز مهيا باشد و در نگاه بيروني­ها همه چيز خوب باشد باز احساس مي كنيم كه اوضاع خوب نيست. اين كتاب حكم ديناميت را دارد. الان آن را زير زندگي فعلي‌تان بگذاريد وقتي كتاب به پايان رسيد مي‌بينيد سمت و سوهاي فكري، اولويت‌ها و ارزش‌هاي شما در زندگي شما ناگهان نيست مي­شود. حالا شما هستيد و يك ابهام بزرگ. پس از اين دگرگوني چه بايد كرد! نگران نباشيد. خانه كلنگي روان تخريب شده و زندگي هيجان‌انگيزي انتظار شما را مي‌كشد. با پاسخ به سوالات كليدي و سرنوشت‌ساز كتاب، شما مستعد ساختن زندگي‌اي مي‌شويد كه شايسته آن هستيد و ممكن بود با نخواندن اين كتاب تا آخر عمر از آن محروم مي‌شديد.

قدرت سكوت (قدرت درون‌گراها در جهاني كه قادر نيست از سخن گفتن باز ايستد)

 • 75,000 تومان

براساس آمارها، حتي در برونگراترين جوامع، حداقل يك سوم افراد درونگرا هستند. آنهايي كه اغلب گوش دادن را به حرف زدن ترجيح مي‌دهند، كساني كه نوآوري و خلق مي‌كنند اما علاقه چنداني به نشان دادن خود و مطرح شدن ندارند، كساني كه كار بصورت فردي را به جلسات طوفان فكري درون تيمي ترجيح مي‌دهند. اينها درونگراها هستند و جامعه دستاوردهايي چون قانون جاذبه، قانون نسبيت عام و خاص، آثار هنري مطرح، كامپيوترها و... را مديون اين افراد است. سوزان كين در كتاب قدرت سكوت، نشان مي‌دهد كه تاكنون چقدر قدرت اين افراد دست كم گرفته شده و اين موضوع چه مقدار به ضرر جوامع تمام مي‌شود. او مي‌گويد برونگراي ايده‌آل از قرن بيستم رواج پيدا و تا عمق فرهنگ جامعه نفوذ كرده است. در كتاب، درونگراهاي بسيار موفقي معرفي مي‌شوند؛ از سخنران موفق و پرشوري كه بعد از هر سخنراني در تنهايي خود انرژيش را بازيابي مي‌كند، تا فروشنده موفق و ركوردداري كه به قدرت سوال پرسيدن‌ها پي‌برده است. نويسنده، ضمن تشريح وضعيت درونگراها در جامعه، شغل و كسب و كار، تربيت و آموزش، ورزش، روابط عاطفي و...، راهكارهاي مناسبي هم به درونگراها و هم برونگراهايي كه با آنها در ارتباطند، ارائه مي‌كند. كتاب قدرت سكوت با بياني شيوا و جذاب، با ارائه نتايج آخرين تحقيقات و با نقل داستان‌هاي واقعي افراد زيادي، مي‌تواند به خوبي ديد جامعه و حتي ديد خود افراد درونگرا را به درونگرايي تغيير دهد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

بازاريابي 1 داستان عاشقانه (چگونه براي مشتريانتان مهم شويد)

 • 9,500 تومان

بازاريابي، ابزاري است براي بيان ارزش ايده‌هايمان در بازار. بازاريابي به ضرورتي ناخوشايند در هر كسب و كاري بدل شده است، اما شايد بتوانيم به نگرش متفاوتي از آن دست پيدا كنيم، به گونه‌اي كمتر به عنوان ابزاري ناخوشايند براي تبليغ و بيشتر به مثابه راهي براي كمك به مردم جهت حل مشكلات‌شان تلقي شود. نام كتاب به ما مي‌گويد‍: بازاريابي مي‌تواند به منزله يافتن راه‌هاي بيشتر براي انجام بهتر كارها و اهميت دادن به مشتريان باشد. بازاريابي مي‌تواند نقطه آغاز سفري باشد به سوي درك نيازها و خواسته‌هاي مردم. بازاريابي مي‌تواند ابزاري باشد براي ديدن جهان از نگاه مشتريانمان.

سخناني از نابغه اوماها (وارن بافت از زبان خودش)

 • 18,000 تومان

امروزه كمتر كسي است كه نام وارن بافت را نشنيده باشد. او يكي از شاخص‌ترين كارآفرينان، بازرگانان، سرمايه‌گذاران و نيكوكاران آمريكايي است كه به عنوان موفق‌ترين سرمايه‌گذار قرن حاضر شناخته مي‌شود. در كتاب حاضر با برخي از ايده‌هاي وارن بافت در زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري رخدادهاي كنوني جهان و راه و رسم زندگي آشنا مي‌شويد.

بله يا خير (راهنماي تصميم‌گيري بهتر 1 داستان)

 • 13,000 تومان

استفاده از روش «بله» يا «خير» در اتخاذ تصميمات، نه تنها شما را به نتايج بهتري مي‌رساند، بلكه از استرس شما در زندگي مي‌كاهد. راهكاري قابل اطمينان براي اينكه بدانيم چگونه به آنچه براي ما كارآيي دارد «بله» و به آنچه براي‌مان كارآيي ندارد «خير» بگوييم...

1  2  3  صفحه‌ی 1