فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

روانشناسي سالمندان (سلامت رفتاري و رواني)

  • 90,000 تومان

در اين كتاب تلاش كرده‌ايم تا پند تولستوي را آويزه گوش نماييم. سلامت روان و سالمندي را از انزوا بيرون بكشيم و اهميت آن را نشان دهيم. ما در انجام اين كار دو مخاطب را مد نظر داشته‌ايم: بالينگران امروز و بالينگران آينده. گروه اول شامل بالينگراني مي‌شوند كه از پيش مشغول كار هستند ولي مي‌خواهند درباره پيچيدگي‌هاي كار با سالمندان بيشتر بدانند. گروه دوم شامل دانشجويان حرفه‌هايي مي‌شود كه با سالمندان كار مي‌كنند.

مصاحبه آغازين

  • 60,000 تومان

مصاحبه آغازين حاصل علاقه من به نگارش (تا آن جايي كه امكان دارد) كتابي راهنما در مورد مصاحبه با بيماران سلامت روان است، كه بر اساس تحقيقات عيني و اصولي كاملا عملي نوشته شده است. البته از آن جايي كه هنوز براي راهنمايي مصاحبه‌گران در طي فرايند ارزيابي و سلامت روان بيماران، تحقيقاتي كه به اندازه كافي كنترل شده باشند، وجود ندارد، من اين كتاب راهنما را با هر اطلاعات جديدي كه جمع‌آوري مي‌كنم، به روز درمي‌آورم. اين كتاب تركيبي از بهترين فنوني را مجسم مي‌سازد كه من توانسته‌ام از علم و هنر مصاحبه با بيماران گلچين كنم.

حواس‌پرت‌ها (روش‌هاي اميد بخشيدن و كمك كردن به بزرگسالان مبتلا به اختلال كاستي توجه همراه با بيش‌فعالي)

  • 25,000 تومان

كتابي مهم و جديد در مورد عارضه رو به افزايشي كه بيش از هشت ميليون آمريكايي بزرگسال به آن مبتلا هستند. بر خلاف باور عامه، اختلال كاستي توجه همراه با بيش فعالي (ADHD) منحصر به كودكان نيست. در حقيقت بعد از افسردگي، اختلال كاستي توجه، رايج‌ترين اختلال روان‌پزشكي است. اين عارضه مزمن با نشانه‌هاي همچون مشكل در توجه، حفظ تمركز و تكميل امور به موقعيت‌هاي شغلي و ارتباط اجتماعي زيان‌هاي فراواني وارد مي‌سازد، اما قابل درمان و مديريت كردن است

صفحه‌ی 1