فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روان‌پزشكي آسان (كتاب گويا)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
چكيده اختلالات روانپزشكي
 • 19,500 تومان
 • با تخفیف: 19,500 تومان
مقدمات روانشناسي آدلر (مجموعه نظريه‌هاي تحليل روان 3)
 • همراه با تخفيف
فايل صوتي مقدمات روانشناسي آدلر
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
مقدمات روانشناسي آدلر (كتاب گويا)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
مقدمات روانشناسي فروم (مجموعه نظريه‌هاي تحليل روان 4) زندگي در ميان داشتن و بودن
روان‌پزشكي آسان
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان

روان‌پزشكي آسان (كتاب گويا)

 • 22,000 تومان

روان‌پزشكي آسان (كتاب گويا)

چكيده اختلالات روانپزشكي

 • 19,500 تومان

هدف اين كتاب آشنا كردن شما با محتواي كلي روان پزشكي است. در اين كتاب چكيده اختلالات روان‌پزشكي، سعي شده كه مقدمه اي عملي بر حوزه پيچيده روان‌پزشكي به خواننده ارائه شود. هر بخش كوتاه اين كتاب، خطوط كلي اطلاعات بنيادي را مطرح مي‌كند، كه براي دانشجويان پزشكي كه بخش روان پزشكي خود را آغاز كرده‌اند، مفيد و ارزشمند است. بدين‌گونه، تلويحات مباحثي چون اختلالات خلقي، اختلالات شخصيت، و روان‌درماني‌ها معرفي و شناسايي مي شوند.

مقدمات روانشناسي آدلر (مجموعه نظريه‌هاي تحليل روان 3)

 • 24,000 تومان

((اين كتاب، مختصر ترين نوشتار در مورد روان‌شناسي فردي است...كه براي كلاس هاي مقدماتي در مورد روان‌شناسي آدلري و درس نظريه‌هاي شخصيت در كلاس‌هاي دانشگاهي مناسب است. همچنين مي‌تواند به والديني كه مايلند در مورد شيوه‌هاي فرزندپروري موجود در اين نظريه اطلاعاتي كسب كنند، كمك كند)).دكتر جيمز دبليو كروك، پرفسور روان‌پزشكي و علوم رفتاري دانشكده‌ي پزشكي دانشگاه واشينگتن ((من خواندن اين كتاب را در كلاس بعدي خود با موضوع نظريه هاي شخصيت توصيه خواهم كرد، زيرا بهترين كتاب مقدماتي در مورد تفكر آدلري است)).دكتر نورمن ان.سيلورمن، گروه روان‌شناسي دانشگاه لويد شيكاگو ايلينوي ((مطمئناً اين مطالب آشنا هستند، اما كتاب به نحو خوشايندي مختصر، قابل فهم و با دلسوزي نگاشته شده و از اين رو داراي ارزش است.من با خرسندي و بدون هيچ ترديدي خواندن اين كتاب را به دانشجويانم توصيه مي‌كنم)).تام بينز،كارشناس ارشد آموزش و پرورش، مربي مقدمات روان‌شناسي آدلري ،ليدي اسميت، بريتيش كلمبيا

فايل صوتي مقدمات روانشناسي آدلر

 • 10,000 تومان

كتاب حاضر، عمدتا بر پايه مطالب مطرح شده در مجموعه‌اي از سخنراني‌ها در زمينه نظريه آدلر در مدرسه تابستاني رودولف درايكورس كه توسط كميته بين‌المللي موسسات و مدارس تابستاني آدلري در بدگايستن، اتريش در سال 1982 برگزار شد،‌ نوشته شده است و هدف‌آن، تكميل دو كتابي است كه قبلا توسط درايكورس در مورد نظريه آدلر منتشر شده است: «مباني روانشناسي آدلر» و «مفاهيم بنيادي روانشناسي فردي».

مقدمات روانشناسي آدلر (كتاب گويا)

 • 20,000 تومان

با صداي: شهره روحي و آسمان مصطفايي.
«اين كتاب، مختصرترين نوشتار در مورد روانشناسي فردي است... كه براي كلاس‌هاي مقدماتي در مورد روانشناسي آدلري و درس نظريه‌هاي شخصيت در كلاس‌هاي دانشگاهي مناسب است. همچنين مي‌تواند به والديني كه مايلند در مورد شيوه‌هاي فرزندپروري موجود در اين نظريه اطلاعاتي كسب كنند، كمك كند.»
مدت زمان: 2 ساعت و 37 دقيقه
قالب‌بندي: mp3 Audiobook

مقدمات روانشناسي فروم (مجموعه نظريه‌هاي تحليل روان 4) زندگي در ميان داشتن و بودن

 • 24,500 تومان

چگونه رمز از راز شادكامي بگشاييم. چرا گسستن از آن نوع از زندگي كه بر داشتن مبتني است، زندگي توام با شكم‌بارگي و مصرف‌زدگي متظاهرانه، در مقابل آن زندگي كه به راستي با روشن‌بيني و رضايت همراه است، تا بدين اندازه دشوار مي‌نمايد؟ آن‌گاه كه بسياري از افراد و حتي گاه تمامي اجتماع، به درون شيوه‌اي از زندگي كه كم‌مايه و كاذب است مي‌لغزند، عوامل ناهشيار بسياري دست‌اندركارند. همان‌گونه كه اريك فروم در اين اثر به چاپ رسيده پس از گذشت وي اذعان مي‌دارد، زندگي ما: «زندگي در ميان داشتن و بودن» است. دو وضعيت دگرآيش داشتن و بودن، به عنوان جهت‌گيري‌هاي بنيادين حيات و شخصيت ما، موضوعاتي هستند كه فروم در دو كتاب داشتن يا بودن؟ و هنر بودن به آنها مي‌پردازد. كتابي كه پيش رو داريد، مطالب موجود در دو كتاب ذكر شده فوق را با سخنراني‌هاي به چاپ نرسيده، مصاحبه‌ها و مشاهدات كاوش‌گرانه تكميل مي‌كند، تا ما را از انفعال، به سوي زندگي همراه با لذت خلاقانه سوق دهد.

روان‌پزشكي آسان

 • 8,000 تومان

هدف اين كتاب آشنا كردن شما با محتواي كلي روان‌پزشكي است. در كتاب روان‌پزشكي آسان، سعي شده كه مقدمه‌اي عملي بر حوزه‌ي پيچيده‌ي روان‌پزشكي به خواننده ارائه شود. هر بخش كوتاه اين كتاب، خطوط كلي اطلاعات بنيادي را مطرح مي‌كند، كه براي دانشجويان پزشكي كه بخش روان‌پزشكي خود را آغاز كرده‌اند، مفيد و ارزشمند است. بدين‌گونه، تلويحات مباحثي چون اختلالات خلقي، اختلالات شخصيت، و روان‌‌درماني‌ها معرفي و شناسايي مي‌شوند. سبك و نگارش كتاب حاضر به گونه‌اي است كه براي خواننده آسان باشد و در او احساس اعتماد‌به‌نفس در مورد رشته‌اي كه با آن رو‌به‌روست، فراهم آورد. خواندن اين كتاب نه تنها براي دانشجويان پزشكي، بلكه براي دانشجويان ساير رشته‌هاي مرتبط با سلامت، پزشكان عمومي، پرستاران، و ديگر افراد شاغل در حوزه‌ي سلامت ضروري است. ويژگي‌هاي اصلي كتاب: قابليت كاربرد در موقعيت اضطراري بخش‌هاي كوتاه و در عين حال آموزنده سبك نگارش آسان و قابل درك
كلمات كليدي: سلامت، تناسب اندام و رژيم غذايي، روانشناسي و مشاوره، استيو الن، سهيلا خداورديان

صفحه‌ی 1