فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 135,000 تومان

وجدان زنو

  • 135,000 تومان

اسووو اين كتاب را تحت تاثير انديشه‌هاي شوپنهاور نوشته است كه معتقد است اگر به كل هستي بشري بنگريم جز تراژدي چيزي در آن نخواهيم يافت، در حالي كه اگر به جزئيات آن توجه كنيم طنز و كمدي را جلوه‌گر مي‌يابيم. در اين كتاب نيز همين دو جنبه زندگي انسان به نحو استادانه‌اي ترسيم شده است. در وجدان زنو انديشه مرگ دست از گريبان زنو برنمي‌دارد و او بر اين عقيده است كه زندگي مبارزه بيهوده‌اي است كه در آن سرانجام برد ما مرگ خواهد بود.

ظرافت جوجه‌تيغي

  • 85,000 تومان

«رنه» بيوه‌زني پنجاه و چهار ساله، ريزه‌ميزه، زشت و چاق است. او از 17 سالگي سرايدار ساختمان شماره 7 خيابان «گرونل» بوده است؛ يك هتل كاملا خصوصي با حياط و باغ. اين ساختمان هشت آپارتمان بسيار بزرگ و با شكوه دارد كه مالك هريك از آنها در آپارتمان خود زندگي مي‌كند. در اين داستان، رنه خاطرات زندگي خود و روابطش با اهالي ساختمان را بيان مي‌كند. او هيچ آينده‌اي را براي خود تصور نمي‌كرد، تا اين كه يكي از همسايگان، كه مرد متشخصي بود، او را براي مهماني شام به همراه ديگر همسايه‌ها دعوت كرد. آن مرد در آن مهماني رنه‌ را به جوجه‌‌تيغي تشبيه كرد كه از بيرون پوشيده از خار است و به مانند يك قلعة واقعي نفوذناپذير به نظر مي‌رسد، اما از درون به اندازه جوجه تيغي ظريف است. اين مهماني باعث تغييرات بسيار مهمي در زندگي يكنواخت رنه ميشل شد. «ظرافت جوجه تيغي» دومين اثر موريل باربري، نويسنده فرانسوي، است كه در سال 2007 جايزه اتحاديه ناشران فرانسوي را از آن خود كرد.

سيماي زني در ميان جمع

  • 115,000 تومان

هاينريش بل براي شرح زندگي‌نامه لني، كه شخصيت اصلي داستان است، ابتدا از زمان حال و از 48 سالگي لني آغاز مي‌كند و پس از شرح بسياري از خصوصيات او در اين سن به گذشته مي‌رود و سيري بلند در گذشته و خاطرات دور زندگي او دارد. و همان‌طور كه در گذشته غوطه‌ور شده، ناگهان لحن روايت عوض مي‌شود و اين بار با لحني ديگر روال زندگي لني را از گذشته به حال و سپس آينده به تصوير مي‌كشد.

صفحه‌ی 1