فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خوب گوش نمي‌دهي (چه چيز مهمي را از دست مي‌دهي و چرا)
چراغ‌سبزها
 • 169,000 تومان
 • با تخفیف: 169,000 تومان
شنيده‌ام خانه‌ها را رنگ مي‌كني (مرد ايرلندي و مختومه شدن پرونده جيمي هافا)
نردبان شكسته (چگونه نابرابري بر طرز فكر زندگي و مرگ ما تاثير مي‌گذارد)
مينيماليسم ديجيتال (يافتن زندگي متمركز در يك جهان پرهياهو)
اوضاع خيلي خراب است (كتابي درباره اميد)
 • 122,000 تومان
 • با تخفیف: 122,000 تومان
همه بايد فمينيست باشيم
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
محكم در آغوشم بگير
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
جنگجوي عشق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان

خوب گوش نمي‌دهي (چه چيز مهمي را از دست مي‌دهي و چرا)

 • 98,000 تومان

اپيكتتوس، فيلسـوف يونان باستان، مي‌گويد «طبيعت به ما يك زبــان و دو گوش داده تـا بتوانيم دو برابرِ آنچه مي‌گوييم بشنويم». اما زندگيِ ما آكنده از گفتن اسـت تا شنيدن و مهـارت دلخواهمـان فن بيـان اسـت نه گوش‌سپردن: در جلسه‌هاي كاري بايد بتوانيم رشتۀ كلام را به دست بگيريم؛ در شبكه‌هاي اجتماعي بايد بتوانيم از خودمان بيشتر و بهتر بگوييم؛ در بحث‌هاي سياسي بايد نفوذ كلام داشته باشيم. در اين اوضاع آيا كسي باقي مي‌ماند كه بخواهد بشنود؟ كيـت مرفي، در جست‌وجوي هنر گمشدۀ «گوش‌سپردن»، سراغ جاسوس‌ها و كشيش‌ها و روان‌درمانگرهـا و آدم‌هايي رفته كه ناچارند سكوت كنند و گوش فرادهنـد. او بـا نثـري طنزآميز و متكي به يافته‌هاي روان‌شناسي و جامعه‌شناسي و عصب‌شناسي ابتدا توضيح مي‌دهد كه «گوش‌كردن» چيست و چه اهميتـي دارد و سپس راهنمايي عملي براي بهترشنيدن پيش پايمان مي‌گذارد.

چراغ‌سبزها

 • 169,000 تومان

پنجاه سال است كه در اين زندگي‌ام، چهل و ‌دو سال است كه سعي مي‌كنم معماي آن‌را حل كنم، و سي و ‌پنج سال است كه از سرنخ‌هايي كه براي حل آن پيدا مي‌كنم يادداشت برمي‌دارم؛ يادداشت‌هايي درباره‌ موفقيت‌ها و شكست‌ها، شادي‌ها و غم‌ها، چيزهايي كه باعث شگفتي‌ام شده‌اند و چيزهايي كه به خنده‌ام انداخته‌اند. سي و ‌پنج سال فهميدن، به ‌خاطر‌سپردن، تشخيص دادن، جمع كردن، و نوشتن چيزهايي كه برايم تكان‌دهنده يا جذاب بوده است. اين كه چطور عادل باشم… چطور استرس كم‌تري داشته باشم… چطور خوش بگذرانم… چطور كم‌تر به آدم‌ها آسيب بزنم… چطور آدم خوبي باشم… چطور چيزي‌ را كه مي‌خواهم به دست بياورم… چطور در زندگي به معنا برسم… چطور خود واقعي‌ام باشم. هميشه مي‌نوشتم تا بتوانم فراموش كنم. فكر‌كردن به بازنگري در زندگي و افكارم آزاردهنده بود. گمان نمي‌كردم از حمل اين زندگي و افكار لذت ببرم. اخيرا جرات پيدا كرده‌ام به نوشته‌هايم در اين سي و ‌پنج سال ــ درباره‌ كسي كه پنجاه سال بوده‌ام ــ نگاهي بيندازم. و مي‌دانيد چه شد؟ بيش‌تر از چيزي كه فكر مي‌كردم از بودن در كنار خودم لذت بردم. خنديدم… گريه كردم… فهميدم بيش‌تر از حد انتظارم لحظه‌ها را به خاطر دارم… و كم‌تر فراموش كرده‌ام. اين يك نامه‌ عاشقانه است: براي زندگي.

شنيده‌ام خانه‌ها را رنگ مي‌كني (مرد ايرلندي و مختومه شدن پرونده جيمي هافا)

 • 63,000 تومان

قبلا فيلم در بارانداز را ديده بودم و خيال مي‌كردم لااقل به باحالي مارلون براندو در آن فيلم‌ام. به راس گفتم مي‌خواهم وارد كارهاي اتحاديه شوم. توي كافه‌اي در جنوب فيلي نشسته بوديم. هماهنگ كرده بود جيمي هافا از ديترويت تماس بگيرد. او تماس گرفت و راسل گوشي را به من داد. اولين چيزي ‌كه جيمي به من گفت، اين بود: «شنيده‌م خونه‌ها رو رنگ مي‌كني!» منظور از «رنگ» همان خوني بود كه وقتي به كسي شليك مي‌كردي روي ديوار يا زمين مي‌پاشيد. جواب دادم: «حتي نجاري هم مي‌كنم.» اين جمله‌اي بود براي اشاره به تابوت؛ و اين ‌كه جنازه را هم خودت ناپديد مي‌كردي.

نردبان شكسته (چگونه نابرابري بر طرز فكر زندگي و مرگ ما تاثير مي‌گذارد)

 • 120,000 تومان

نابرابري كنش‌ها و احساسات ما را به شيوه‌اي نظام‌مند و قابل‌پيش‌بيني و همين‌طور مكرر تحت تاثير قرار مي‌دهد؛ باعث مي‌شود كوته‌بين و مستعد هر گونه رفتا پرخطر شويم، و ميل به قرباني كردن آينده‌ي امن‌مان براي لذتي آني افزايش يابد، باعث مي‌شود ميل‌بيش‌تري به تصميم‌گيري‌هاي متناقض داشته باشيم، به افكار عجيب باور پيدا كنيم و به شكلي خرافاتي جهان را آن‌گونه ببينيم كه مي‌خواهيم باشد، نه آن‌گونه كه هست. نابرابري ما را از هم جدا مي‌كند و در جبهه‌هايي قرار مي‌دهد كه نه تنها براساس درآمد، بلكه براساس ايدئولوژيك و نژاد از هم تفكيك شده‌اند، و به اين ترتيب اعتماد به يكديگر را كاهش مي‌دهد. نابرابري اضطراب ايجاد مي‌كند و باعث مي‌شود از سلامت و شادي كم‌تري برخوردار باشيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

مينيماليسم ديجيتال (يافتن زندگي متمركز در يك جهان پرهياهو)

 • 88,000 تومان

مينيماليسم هنر درك كردن مقدار كافي از هر چيز است. مينيماليسم ديجيتال اين نگاه را به دنياي فناوري شخصي‌مان مي‌برد و راه‌حل تمركز داشتن در جهاني‌ست كه روز به روز آشفته‌تر مي‌شود. در اين كتاب به هنگام و روشنگر، نويسنده كتاب پرفروش كار عميق، فلسفه‌اي را براي استفاده از فناوري معرفي مي‌كند كه زندگي‌هاي بي‌شماري را بهبود بخشيده است. نيوپورت با بررسي نمونه‌هاي متنوعي از زندگي‌هاي واقعي - از كشاورزان آميش گرفته تا پدر و مادرهاي به ستوه آمده و برنامه‌نويسان سيليكان‌ولي - شيوه‌هاي متداول مينيماليست‌هاي ديجيتال در روابط‌شان با شبكه‌هاي اجتماعي بازنگري كرده و لذت‌هاي دنياي برون خط را دوباره كشف مي‌كنند و از طريق دوره‌هاي منظم خلوت‌گزيني، ارتباط با خود دروني‌شان را از نو مي‌سازند. بعد هم راهبردهايي را با ما در ميان مي‌گذارد تا بتوانيم اين شيوه ها را در زندگي‌مان بگنجانيم و اين كار را با روندي سي روزه به اسم «پاكسازي ديجيتال» آغاز مي‌كند كه در حال حاضر به هزاران نفر كمك كرده تا كمتر احساس استيصال كنند و بتوانند كنترل امور را در دست بگيرند...

اوضاع خيلي خراب است (كتابي درباره اميد)

 • 122,000 تومان

در زمانه جالبي زندگي مي‌كنيم. همه‌چيز به لحاظ مادي در بهترين حالت خود است. آزادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر از هر دوره‌اي در طول تاريخ بشريت هستيم. اما به نظر مي‌رسد همه‌چيز به نحوي جبران‌ناپذير و دردناك به فنا رفته. زمين در حال گرم شدن است، دولت‌ها در مرز سقوط‌اند، اقتصاد در حال فروپاشي‌ست و همه دائم در توئيتر رنجيده‌خاطرند. چه خبر است؟ براي تشخيص و درمان بي‌قراري امروز ما، كسي بهتر از مارك منسن پيدا نمي‌شود. در سال 2016، منسن «هنر ظريف رهايي از دغدغه‌ها» را منتشر كرد و در آن، همهمه دائم و زيرپوستي اضطراب را كه در زندگي مدرن شايع است، به شكلي زيركانه توصيف كرد. او نشان داد كه تلاش ديوانه‌وارمان براي يافتن شادي ماندگار فقط موجب كاهش شادي‌مان شده است.

همه بايد فمينيست باشيم

 • 29,000 تومان

ما به زن‌ها ياد مي‌دهيم كه در روابط، ”سازش“ گزينه‌ي محتمل‌تري براي يك زن است. ما دخترها را به اين‌كه با هم رقابت كنند تشويق مي‌كنيم؛ البته نه رقابت براي به‌دست ‌آوردن فرصت‌هاي شغلي بهتر يا كسب موفقيت - كه به نظرم مي‌تواند خوب هم باشد - بلكه به رقابت در جلب توجه مردها. به دخترها مي‌فهمانيم كه نمي‌توانند مثل پسرها موجوديت جنسي داشته باشند. نسبت به روابط پسرهامان حساسيت نداريم، اما در مورد دخترهامان..... بلا به دور!

محكم در آغوشم بگير

 • 135,000 تومان

به دنبال غني كردن رابطه‌اي سالم هستيد؟ نيروبخشي دوباره به رابطه‌اي بي‌رمق؟ نجات دادن رابطه‌اي منحرف شده از مسير؟ در كتاب «محكم در آغوشم بگير» دكتر سو جانسن برنامه درماني بسيار مؤثر خود را به ما معرفي مي‌كند: درمان هيجان‌محور زوج‌ها. گرفتن ژست‌هاي رمانتيك آن‌چناني را فراموش كنيد! جانسن به شما ياد مي‌دهد راه تقويت يا نجات يك رابطه، ايجاد دوباره پيوند عاطفي امن است. او در اين كتاب با نگاهي موشكافانه رابطه بين آدم‌ها ـ به ‌خصوص زوج‌ها ـ را مورد بررسي قرار مي‌دهد. از نظر او «ابراز احساسات» همان گمشده‌اي‌ست كه وجودش براي يك رابطه سالم ضروري‌ست. او با زباني ساده مسائل عميقي را مورد بحث قرار مي‌دهد كه شايد هيچ‌وقت متوجه اهميت‌شان نشده‌ايم. اين‌كه چطور احساسات و هيجانات منفي‌مان را كنترل كنيم و مانع نفوذ آن‌ها به رابطه شويم موضوعي‌ست كه با دقت مورد بحث قرار گرفته است. او با هفت گفتگوي ارزشمند مسيري براي ورود به رابطه‌اي سالم براي‌مان ايجاد مي‌كند؛ مسيري كه در آن «بخشش» رمز عبور است. و بعد براي فهميدن اين‌كه چطور مي‌توانيم ببخشيم و بخشيده شويم به ما كمك مي‌كند. دكتر سو جانسن با گزارشات مستندي كه ارائه مي‌كند رابطه بين سبك‌هاي د‌لبستگي و بخشش با رضايت زوج‌ها را مورد بحث قرار مي‌دهد و تاكيد مي‌كند كه براي پذيرفته شدن بايد پذيرفت. او معنايي عميق بين عشق و هم‌بستگي مي‌يابد و براي درك هرچه بهتر آن به ما كمك مي‌كند. دكتر سو جانسن اصيل‌ترين مشاركت‌كننده در درمان زوج‌ها در سي سال اخير است. اين كتاب قلب شما را لمس مي‌كند، ذهن‌تان را برمي‌انگيزد و به شما را‌هكارهايي عملي ارائه مي‌دهد. و در نهايت مخاطب را با اين سؤال مواجه مي‌كند: عشق ما را به چه چيزي تبديل مي‌كند؟

جنگجوي عشق

 • 70,000 تومان

رنج ما را دو تكه مي‌كند. وقتي كسي كه رنج مي‌كشد، مي‌گويد: « خوبم... خوبم...» به اين دليل نيست كه حالش خوب است. براي اين است كه خود درونش به خود بيرونش فرمان داده كه واژه «خوبم» را به زبان بياورد. او حتي گاهي اوقات اشتباهي مي‌گويد: «خوبيم». ديگران فكر مي‌كنند كه خودش و اطرافيانش را مي‌گويد، ولي اين‌طور نيست. او دو تكه خودش را مي‌گويد: خود آسيب ديده و خود نماينده‌اش. نماينده‌اي كه براي مصرف عمومي مناسب است! رنج، يك زن را دو تكه مي‌كند تا كسي را داشته باشد كه برايش درد و دل كند، كسي كه در دل تاريكي كنار او بنشيند، حتي وقتي ديگران - همگي - تنهايش بگذارند.

صفحه‌ی 1