فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 28,000 تومان
  • 32,000 تومان

راهكارهاي توانمندسازي مغز

  • 55,000 تومان

اين كتاب هفت گام را در نظم و ترتيب صحيح‌اش به شما خواهد آموخت. ساختن هر چيزي بر اساس ترتيب و نظم درست كليد موفقيت هر كاري در زندگي است.

درس‌هاي اساسي فلاسفه بزرگ

  • 60,000 تومان

هركس به معناي واقعي كلمه يك فيلسوف است. انسان بودن و داشتن مغز، او را در موقعيتي قرار مي‌دهد كه چاره‌اي جز فكر كردن ندارد. جهاني كه در آن زندگي مي‌كنيم ما را راحت نخواهد گذاشت. ما طبيعتا نمي‌توانيم با مشتي تجربه‌هاي نامربوط كه به طور اتفاقي در سراسر زندگي پراكنده‌اند، احساس رضايت كنيم. اين كتاب در قالب چندين فصل شما را با مسائل گوناگوني چون جايگاه انسان در جهان، ماهيت خدا، مسئله جبر و اختيار، ذهن و ماده و بسياري ديگر از مفاهيم فلسفي در باب هستي آشنا مي‌كند.

مقدمه‌اي بر ذن بوديسم

  • 30,000 تومان

اين كتاب اثر دو دانشمند معاصر است: د. ت. سوزوكي و كارل گوستاو يونگ. اولي ذن‌شناس و ذن‌باور و فيلسوف ژاپني است كه چند كتاب باارزش درباره بوديسم ذن نوشته و دومي روان‌پزشك شهير سوئيسي است كه نظريات او در مورد ضمير ناخودآگاه برايش شهرت جهاني به بارآورده است. سوزوكي تمام نكات باريك‌تر از مو را در ارتباط با شرح ذن متذكر مي‌شود و نظرات خود را با آوردن مثال‌هاي فراوان از رهبران روحي مسلك ذن روشن مي‌سازد و يونگ نيز با تحليل‌هاي علمي خود حس كنجكاوي و علمي‌نگري به موضوع را در خواننده بيدار مي‌كند.

ذن

  • 28,000 تومان

در اين كتاب ابتدا زمينة كاملي جهت بيان اصول قديمي‌ترين مكتب بودايي كه تراودا يا تعاليم پيشكسوتان نام دارد، فراهم آمده است. پس از آن زمينة بحث وارد عرصة مكتب ماهايانا كه مكمل مكتب تراوداست مي‌شود؛ ماهايانا در واقع به معناي گردونه بزرگ رستگاري است كه در آن مي‌توان ناب‌ترين دستاوردهاي ذهن و قلب بشري را ملاحظه كرد. در ادامه ماهيت و معناي ذن و چگونگي دستيابي به آن مطرح مي‌گردد.

مراقبه

  • 32,000 تومان

(مراقبه) از نوعي كه موضوع اين كتاب است، يعني دستيابي به آگاهي ناب و فارغ از دغدغه‌هاي فكري (بدون فكر كردن) در ميان غريبان بشدت در حال گسترش است. بيش از يك ميليون اروپايي و آمريكايي متداولترين شكل آن را كه (مراقبه متعالي) باشد آموخته‌اند. بسياري ديگر از غريبان مراقبه را به روش‌هاي يوگاي هندي، بوديسم تراودائي (مكتب جنوبي)، بوديسم تبتي، بوديسم ذن ژاپني، تائوئيسم چيني و تصوف اسلامي انجام مي‌دهند.مسيحيان مبادي به آداب مذهبي نيز سبك شرقي مراقبه را به عنوان بخشي از نماز و نيايش فرادي و جماعت به جا مي‌آورند.

صفحه‌ی 1