فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

مثل 1 موفق فكر كن مثل 1 موفق رفتار كن

  • 40,000 تومان

نخستين كتاب پرفروش استيو هاروي، «مثل يك مرد فكر كن. مثل يك زن رفتار كن» به ميليون‌ها زن كمك كرد تا به روابط و رفتارشان در هنگام ملاقات نگاه تازه‌اي بيندازند و به نتايج شگفت‌انگيزي دست يابند... «مثل يك موفق فكر كن، مثل يك موفق رفتار كن» به شما كمك خواهد كرد تا اهداف زندگي‌تان را ارزيابي و روش‌هاي رسيدن به روياهايتان را مشخص كنيد. اين كتاب اطلاعات و ابزارهاي ارزشمندي را براي شناختن، برجسته كردن و استفاده از همه استعدادهايتان ارائه مي‌دهد. پيشنهادات كاربردي را مي‌توانيد بي‌معطلي در زندگي‌تان اجرا كنيد. وقتي براستي مانند يك فرد موفق فكر مي‌كنيد و مانند يك فرد موفق رفتار مي‌كنيد، مي‌توانيد صاحب همه ثروت‌هايي بشويد كه زندگي به شما تقديم مي‌كند...

مثل 1 موفق فكر كن مثل 1 موفق رفتار كن

  • 40,000 تومان

نخستين كتاب پر فروش استيو هاروي، «مثل يك مرد فكر كن، مثل يك زن رفتار كن» به ميليون‌ها زن كمك كرد تا به روابط و رفتارشان در هنگام ملاقات نگاه تازه‌اي بيندازند و به نتايج شگفت‌انگيزي دست بيابند... «مثل يك موفق فكر كن، مثل يك موفق رفتار كن» به شما كمك خواهد كرد تا اهداف زندگي‌تان را ارزيابي و روش هاي رسيدن به روياهايتان را مشخص كنيد. اين كتاب اطلاعات و ابزارهاي ارزشمندي را براي شناختن، برجسته كردن و استفاده از همه استعدادهايتان را ارائه مي‌دهد. پيشنهادات كاربردي را مي‌توانيد بي‌معطلي در زندگي‌تان اجرا كنيد. وقتي براستي مانند يك فرد موفق فكر مي‌كنيد و مانند يك فرد موفق رفتار مي‌كنيد، مي‌توانيد صاحب همه ثروت‌هايي بشويد كه زندگي به شما تقديم مي‌كند...

مرد پول و شكلات (داستاني اسرارآميز درباره عشق ثروت و زيبايي و چگونه پيش از بدست آوردن همه اين‌ها شاد باشيم)

  • 5,000 تومان

در آغاز داستان، مايا، دختري كه اهل پرتغال بود، از زندگي‌اش ناراضي بود، اما نمي‌دانست چگونه آن را تغيير دهد. در دام ترس، شك و ترديد و افكار منفي‌اش گرفتار شده بود و هرگز باور نداشت روزي صاحب زندگي شود كه عاشق آن باشد. ممكن است هنگام خواندن اين كتاب احساس نارحتي كنيد. بخصوص اگر گاهي در زندگي به خودتان سخت مي‌گيريد و از محدوديت‌هايي كه خودتان به وجود آورده‌ايد، دست نمي‌كشيد. ممكن است نارحتي و دلخوري مايا را احساس كنيد، او را مورد قضاوت قرار دهيد، يا حتي خودتان را به دليل اشتباهات مشابه با او مورد قضاوت قرار دهيد. به هر حال وقتي در اين سفر به مايا مي‌پيونديد، درك خواهيد كرد در زندگي چگونه رفتار كنيد و همانطور كه او مي‌پذيرد و به او عشق مي‌ورزيد و با رنج‌هايش همدردي مي‌كنيد، مي‌آموزيد كه بدون قيد و شرط عاشق خودتان نيز باشيد. البته عشق بي‌قيد و شرط يكي از عميق‌ترين و اساسي‌ترين رازهاي خوشبختي است.

زن‌ها مردها را از دست مي‌دهند چرا 1

  • 35,000 تومان

ازدواج دلپذيرترين موهبتي است كه اديان الهي براي انسان به ارمغان آورده‌اند. در دنياي امروز، تحت تأثير فن‌آوري و پيشرفت‌هاي علمي و روانشناسي، چنان دامنه ارتباطات گسترده شده‌است كه نياز به كسب دانش براي درك پيچيدگي‌هاي دروني، ويژگي‌هاي فردي، جزئيات روابط و واكنش‌هاي افراد به‌وضوح احساس مي‌شود. جوانان هنگام ازدواج با پرسش‌هاي بي‌شماري مواجه مي‌شوند كه لازم است به آن‌ها پاسخ داده شود. بايد درك كنيد، تنها با يافتن يك فرد نمي‌توانيم به عشق برسيم بلكه با كسب دانش و آگاهي در اين زمينه مي‌توانيم كنترل امور را در دست بگيريم و زندگي مشترك را در مسيري مناسب هدايت كنيم.

مثل 1 مرد فكر كن مثل 1 زن رفتار كن

  • 35,000 تومان

با اين كتاب مي‌توانيد ذهن مردها را بخوانيد و آن‌ها را بهتر درك كنيد و به اين شكل به برنامه‌ها، روياها، و آرزوهايتان جامعه عمل بپوشانيد، و از همه مهمتر مي‌فهميد كه آيا واقعا فصد دارد با شما بماند يا تنها سعي دارد بازي‌تان بدهد. (پس مثل 1 زن عمل كنيد و مثل يك مرد فكر كنيد)

صفحه‌ی 1