فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 45,000 تومان

سنگ‌فرش هر خيابان از طلاست (راهي به سوي موفقيت واقعي)

  • 32,000 تومان

روياها آن‌قدر قدرتمندند كه جهان را زير و رو مي كنند. پس هيچگاه محدوديت ها را در زندگي خود باور نكنيد؛ به ويژه يقين داشته باشيد فقر تنها يك تصور غلط است و ثروت، درست زير پاهاي شماست؛ چرا كه (سنگفرش هر خيابان از طلاست.) با كيم وو چونگ، كارآفرين با شهامت و افسانه‌اي، همراه شويد.

باهوش‌تر سريع‌تر بهتر

  • 19,500 تومان

بهره‌وري، فرايندي است كه به واسطه آن ياد مي‌گيريم چگونه با تحمل فشار كمتر، كارها و وظايف خود را با موفقيت انجام دهيم؛ بدون اين‌كه در طول مسير، مسائل مهم‌تر را ناديده بگيريم. بهره‌وري، حاصل انتخاب‌هاي درست به روش‌هاي درست است براي شكل دادن به تصميمات روزانه و بلند مدت. كتاب پيش‌رو، به بررسي هشت تفكر در افزايش بهره‌وري مي‌پردازد و مي‌آموزد چگونه در انجام هر كاري، باهوش‌تر، سريع‌تر و بهتر باشيم.

قدرت عادت

  • 45,000 تومان

همه زندگي ما يكسره مجموعه‌اي از عادت‌هاست و اغلب انتخاب‌هاي روزمره ما محصول يك تصميم‌گيري حساب شده‌است. كتاب قدرت عادت براساس صدها مطالعه دانشگاهي، مصاحبه با بيش از سيصد دانشمند و مدير اجرايي و پژوهش‌هاي انجام شده بر ده‌ها شركت به نگارش درآمده و عادات را براساس تعاريف فني آن‌ها بررسي مي‌كند تا همگي دريابيم دليل كارهاي ما در امور زندگي و كاري چيست.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

ثروتمندترين مرد بابل (رازهاي موفقيت مردان باستان)

  • 25,000 تومان

پول، وسيله‌اي است كه موفقيت دنيوي با آن سنجيده مي‌شود و فراهم‌كننده بهترين امكانات است؛ اما نكته جالب اين است كه قانون كسب پول هم مانند قانون جاذبه، جهاني و تغييرناپذير است. مردم از زمان بابل باستان تاكنون، براي جذب سرمايه، از قوانين يكساني پيروي كرده‌اند.

صفحه‌ی 1