فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

3 زن

  • 65,000 تومان

«سه زن» داستاني عاشقانه با پس زمينه جنگ جهاني دوم است. نويسنده در اين اثر به روايت دوستي، عشق و بقا در زندگي سه زن نشسته است. اسكارلت، الي و لوسي زنان قوي اين داستان هستند كه خطر را به جان مي خرند تا در مسير درست پيش بروند. اسكارلت به خانواده‌اي مرفه تعلق دارد كه براي كمك رساني و با خبر شدن از اوضاع و احوال نامزد سربازش روانه منطقه جنگي مي‌شود. الي شخصيت ديگر اين داستان دختر ايرلندي متواضع و مهربان با سابقه كار پرستاري و نفر سوم لوسي پرستاري كاربلد، باهوش، سخت كوش با ظاهري سرسخت است. اين سه زن در نورماندي مستقر مي‌شوند و زماني كه جنگ شدت مي‌يابد با تعداد زيادي از سربازان خسته و مجروح، تلفات شديد و شرايط كاري دشوار مواجه مي‌شوند و داستان ادامه مي‌يابد. داستان «سه زن» نشان مي‌دهد چگونه پيوندهاي عميق مي‌توانند در بدترين و سخت‌ترين دوران زندگي شكل بگيرند.

بذرهاي موفقيت

  • 19,000 تومان

اين كتابي است الهام‌بخش براي افرادي كه خواهان كشف هدف و رسالت‌‌شان در محيط كار و زندگي خود هستند. جان گوردون در اين كتاب در قالب داستاني كوتاه و شيرين به ما مي‌آموزد كه چگونه مي‌توانيم به انگيزه، الهام و اعتبار در زندگي‌مان دست بيابيم و در دنياي خود و ديگران تاثير بگذاريم.

365 روز (365 راه براي تقويت خوشبختي و سلامتي هر روز از سال شادي را در زندگي‌تان تجربه كنيد)

  • 26,000 تومان

هر روز شادي را تمرين و رشد آن را تماشا كنيد. شادي مي‌تواند به عادت تبديل شود. اين گنجينه، راهنماي عملي براي ساختن عادت خوشحالي است. خواندن اين كتاب مانند آن است كه هر روز صورت‌تان را رو به خورشيد بگيريد و از هر پرتو كوچك آن قلب خود را گرم كنيد. اين كتاب را به عنوان راهكارهاي شادي‌بخش روزانه در نظر بگيريد. بعضي از پيشنهادهايش باعث تغيير نگرش، تعدادي موارد سرگرم‌كننده و بعضي به عادت خوردن يا به روش‌هاي كاركردمان اشاره دارد. امتحان كنيد، حتما دوست خواهيد داشت...

دروازه‌اي به هوشمندي

  • 16,000 تومان

داستاني جالب و آموزنده كه نشان مي‌دهد چگونه با كمك خواستن، تشخيص و اعتماد به ايده‌هاي الهام‌بخش مي‌توان به نتايج قابل قبول رسيد. ريچارد و فيليسيتي را از كتاب در باغچه افكار در هنگام رهايي از بحران مالي‌شان دنبال مي‌كنيم. با مورگان كه نياز به يك معجزه پزشكي براي فرزند خود دارد آشنا مي‌شويم و وي را دست‌يابي به رويايش پيگيري مي‌كنيم. با اين تفكر كه براي هر مشكلي حتما ايده و راه حلي وجود دارد، هر كدام دروازه‌اي به سوي هوشمندي خود را كشف مي‌كنند. نويسنده كتاب پرفروش در باغچه افكار و در كتاب حاضر شما را به كسب تجربه‌اي دعوت مي‌كند كه از طريق اين اثر درخشان هرگز فراموش نخواهيد كرد.

اتوبوس انرژي (10 قانون براي بالا بردن انرژي مثبت در زندگي شغل و كار گروهي)

  • 33,000 تومان

همه عوامل مهم براي موفقيت‌هاي فردي و گروهي در كتاب اتوبوسي به نام انرژي گرد هم آمده است. اثري ماهرانه كه با گردآوري اين اصول در كتابي خواندي، پويا و سرگرم‌كننده در وجود شما و تيم كاري‌تان انرژي مثبت را القا مي‌كند و تعهداتتان را براي آنكه مثبت باشيد تقويت مي‌كند. اين كتاب روش مديريت مديران، فعاليت كارمندان و عملكرد عموم را متحول مي‌كند.

بلند پرواز (داستاني كوتاه درباره‌ باوري نيرومند در زمينه تجارت 5 قانون موفقيت نجومي)

  • 20,000 تومان

برنده نشان طلايي بهترين داستان تجاري دنيا در دومين كنگره اصول بنيادين تجارت در سال 2008 از پرفروش‌ترين‌هاي وال استريت ژورنال از پرفروش‌ترين‌هاي هفته‌نامه تجارت رتبه اول پرفروش‌ترين كتاب‌هاي روز دنيا به مدت 25 هفته رتبه اول در موضوع موفقيت و 8 موضوع ديگر در سايت آمازون

صفحه‌ی 1