فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 82,000 تومان
  • 30,000 تومان

نگران نباشيد (قدرت شگفت‌انگيز احساسات مثبت)

  • 110,000 تومان

اين كتاب نشان مي‌دهد چرا بيشتر روياهايمان عملي نمي‌شوند، چرا اغلب، حساب بانكي اكثرمان خالي است، روابط ناموفقي داشته‌ايم و از بيماري و زندگي خالي از معنويت رنج برده‌ايم. از همه مهم‌تر، لين گربهورن با نثري ساده و توضيحاتي منطقي، مراحلي ساده و نمونه‌هايي از زندگي حقيقي را به ما نشان مي‌دهد كه چگونه بدون هيچ كوششي غير از توجه به كيفيت احساسمان، مي‌توانيم زندگي خود را از اين رو به آن رو كنيم و سرنوشتمان را تغيير دهيم. همان‌طور كه نويسنده كتاب يادآور مي شود، نگراني و ترس دقيقا همان چيزي را كه نمي‌خواهيد، به سويتان جلب مي‌كند. بسيار ساده مي‌توان درگير تفكر منفي ناخودآگاه شد، اما با خواندن اين كتاب، از اين موضوع پيشگيري خواهيد كرد! زيرا از اينكه درگير حس قرباني بودن شويد يا با احساس كم‌ارزشي زندگي كنيد، ممانعت مي‌كند. نويسنده با توضيحات واضح و راهنمايي‌هاي بسيار انرژي‌بخش، «قانون جذب معنوي» را به سادگي توضيح مي‌دهد و به ما مي‌آموزد و راهنمايي‌مان مي‌كند كه چگونه در زندگي خود نعمت پديد آوريم.

عقل و احساس

  • 82,000 تومان

عقل و احساس كه با نام حس و حساسيت نيز در ايران شناخته مي‌شود نخستين رمان جين آستين است. آستين اين كتاب را زماني نوشت كه فقط بيست سال داشت. او ماجراهاي عاطفي، خصلت‌هاي رفتاري و روش زندگي دو خواهر را در اين داستان با طنز خاص خود روايت مي‌كند...

زمستان

  • 30,000 تومان

لحن شديدا انتقادآميز اشتاين بك در اين كتاب راجب تاثير شيطاني پول فساد طمع جاه‌طلبي در آمريكا تحسين اعضاي كميته جايزه نوبل ادبيات سال 1962 را برانگيخت.ايتان آلن حاولي روحيه مال‌اندوزانه اجداد ثروتمند و جسور خويش نسل‌هاي پي‌در‌پي كاپيتان‌هاي كشتي و كاشفان نيو اينگلندي را از دست داده است.او كه از شكست ‌هايش هراسان شده در فروشگاهي كه زماني به خانواده‌اش تعلق داشت فروشندگي مي‌كند اما همسر او ناراضي است و فرزندانش آرزومند رفاهي كه ايتان نمي‌تواند برايشان فراهم كند. چند حادثه غير منتظره جاه‌طلبي ايتان را برمي‌انگيزد و او به مسيري وارد مي‌شود كه وجدان خويش را زير پا بگذارد.

لحظه‌هاي ناب زندگي (راز شادماني واقعي را پيدا كنيد)

  • 45,000 تومان

دكتر باربارا دي‌آنجليس، نويسندة موفق و صاحب نام روابط فردي، در اين كتاب شما را راهنمايي مي‌كند تا بتوانيد در زندگي‌تان معناي حقيقي را پيدا كنيد و راضي باشيد، نه وقتي كه پولدار شديد يا همسر مناسب خود را يافتيد و يا به وزن دلخواه رسيديد، بلكه در همين لحظه‌اي كه در آنيد. او ايده‌ها و مهارت‌هاي كارسازي براي ايجاد لحظات ناب بيشتر را با همسرتان، فرزندان‌تان، شغل‌تان و براي خودتان به شما مي‌آموزد و روش‌هايي به شما عرضه مي‌كند كه هر روز معنويت را احساس كنيد تا مراحل زندگي شما مقدس و سرشار از معجزات فراوان گردد.

اعتماد به نفس (دست‌يابي به آن و زندگي با آن)

  • 19,000 تومان

در اين كتاب دكتر باربارا دي‌آنجليس، متخصص روابط و رشد فردي، به شما نشان خواهد داد كه چگونه مي‌توانيد به منبع قدرت شخصي‌تان مربوط باشيد و شخصيتي داشته باشيد كه هميشه خواستار آن بوده‌ايد. شما مي‌آموزيد كه دليل تضعيف و تخريب موفقيت و شادي‌تان چيست، چگونه از تعلل دست برداريد و در لحظه زندگي كنيد، راز ارتباط با قدرت دروني خود را كشف كنيد، چگونه اعتماد معنوي و احساسي را تقويت كنيد و به ابزارهاي زندگي پرمعناتر و پراحساس‌تر دست يابيد.

صفحه‌ی 1