فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

اصلاح رفتار چيست و چگونه انجام مي‌شود

 • 155,000 تومان

اصلاح رفتار روي رفتار عمومي يا آشكارء و رفتار خصوصي يا ناآشكار افراد تمركز مي‌كند. اصلاح رفتار از همان شروع به عنوان يك حيطه مطالعاتي علمي - كه حيطه‌هاي فرعي تحليل رفتار كاربردي و رفتاردرماني داشت - راه موثري براي اصلاح رفتار در انواع موقعيت‌هاي كاربردي بوده است. اين را هم مرهون شكل‌گيري و تحول روش‌هاي علمي مطالعه رفتار است. اصلاح رفتار بر طرح موردي انفرادي تاكيد دارد كه اتكايش بر روش‌شناسي آماري رسمي متمركز بر ميانگين‌هاي گروهي است.

رادار رابطه (چرا مغزتان به آدمي كه زندگي شما را جهنم مي‌كند بله مي‌گويد)

 • 60,000 تومان

در روزگار ما بسياري كوركورانه و شتابزده فردي را براي ازدواج انتخاب مي‌كنند و پس از مدتي در نهايت با او به مشكل مي‌خورندء اما با وجود مشكلات فراوان و مداومي كه با فرد دچار اختلال شخصيت پيدا مي‌كنندء همچنان رابطه خود را با او ادامه مي‌دهند. «در كتاب رادار رابطه»ء چنين افرادي كه ويرانگر رابطه هستندء «اختلاف‌جو» ناميده شده‌اند. بيشتر افراد اختلاف‌جو دچار اختلالات شخصيتي از نوع خودشيفتهء مرزيء ضداجتماعي و نمايشي هستندء يا داراي مشكلاتي چون پارانويا (بدبيني و سوءظن افراطي)ء اختلال دوقطبي يا اعتياد مي‌باشند. اين كتاب همچون رادار كمك مي كند خطري را كه به سادگي نمي‌توانيد ببينيد پيشاپيش تشخيص دهيد و از رابطه يا ادامه زندگي با آنان پرهيز كنيد.

با آلبرت اليس مشاوره كنيد

 • 20,000 تومان

كتاب با آلبرت اليس مشاوره كنيد سه قسمت دارد. قسمت اولء مقدمه اي برروان درماني عقلاني هيجاني است. قسمت دوم آنء چهل پرسش و چهل پاسخ در رابطه با كاربرد مفاهيم رفتار درماني عقلاني هيجاني در زندگي عاقلانه و سالم است.و بالاخره در قسمت سومء حدود چهل پرسش و چهل پاسخ مي‌خوانيد كه به متخصصان ياد مي‌‌دهند در روان درمانيء مددكاري اجتماعيء تدريس و غيرهء چگونه از رفتار درماني عقلاني هيجاني استفاده كنند.

آزمون هاي روانشناختي

 • 75,000 تومان

استرس پديده‌اي اجتناب‌ناپذير در زندگي شلوغ و پر از آشفتگي ما است و از ايجاد تعادل بين كار و روابط تا رسيدگي به چالش‌هاي مالي و مشكلات سلامت، با آن روبرو مي‌شويم. كتاب فنون آرميدگي و كاهش استرس با ارائه فنون گام به گام آرام كردن بدن و ذهن در اين دنياي مملو از تحريك، به ميليون‌ها انسان كمك كرده است. ويراست كاملا به روز شده و آخر اين كتاب، راهنماي جامعي است كه كمك مي‌كند ماشه‌چكان‌هاي استرس خود را بكاويد، نشانه‌هاي‌تان را شناسايي كنيد، و براي كاهش استرس‌تان برنامه‌اي عملي بريزيد. هر فصل اين كتاب يكي از روش‌هاي آرميدگي و دليل موثر بودن آن را توضيح مي‌دهد و با تمرين‌هايش كمك مي‌كند بر استرس توانكاه‌تان غلبه كنيد. اگر دنبال راه‌هاي عملي و واقعي كاهش استرس هستيد، اين همان كتابي است كه چنين راه‌هايي را ارائه مي‌دهد.

آسيب‌شناسي رواني باليني پيشرفته فيش (علائم و نشانه‌ها در روان‌پزشكي)

 • 45,000 تومان

آسيب‌شناسي رواني علم و مطالعه نشانه‌هاي روان‌شناختي و روان‌پزشكي است. آسيب‌شناسي رواني باليني، اين مطالعه را در بافت باليني قرار مي‌دهد كه در آن روان‌پزشكان سنجش‌هاي تشخيصي و خدمات سلامت روان مي‌دهند. فهم واضح و روشن آسيب‌شناسي رواني، در قلب ارائه موثر و مناسب چنين خدماتي جاي دارد.

روانشناسي فيزيولوژيك (مغز و رفتار)

 • 250,000 تومان

ويراست ششم كتاب روانشناسي فيزيولوژيك (مغز و رفتار) همچون ديگر ويراست‌هاي اين كتاب، شامل آخرين پيشرفت‌هاي پژوهشي و فناورانه است تا به دانشجويان مبناي علم عصب‌نگر رفتاري را آن‌طور كه امروزه فهميده و اجرا مي شود ارائه دهد. اين كتاب، مطالب جديد در مورد علم ژنتيك و پيراژنتيك، جهش‌هاي ژنتيكي، علم اتصالات، تصويربرداري مغزي، مهندسي ژنتيك و فنون انتقال ژني و فهم و سازماندهي امراض و اختلال‌هاي مغزي را پوشش مي‌دهد. علاوه بر اين به‌روزرساني‌ها، تغييرات معناداري در برخي قسمت‌ها داده شده‌است تا فهم فعلي از مفاهيم را منعكس كنند و دانش را بهتر به دانشجويان انتقال دهد.

چگونه عصبانيت‌تان را كنترل كنيد قبل از آن‌كه عصبانيت‌تان شما را كنترل كند

 • 59,000 تومان

عصبانيت هيجاني جهاني است و در صورت عدم وارسي مي‌تواند صدمه ماندگاري به زندگي، روابط، شغل و حتي سلامتي‌تان بزند.اما اگر آموزه‌هاي رفتار درماني عقلاني هيجاني را در پيش بگيرد، مي‌توانيد مشكلات‌تان را بدون عصبانيت حل كنيد.دكتر آلبرت اليس و دكتر چيپ تافريت با رويكرد اثبات‌شده رفتار درماني عقلاني هيجاني كمك مي‌كنند با مشكلات هيجاني‌تان به نحوه موفقت‌آميزي كنار بياييد و از فنون آن براي فهم نظام‌مند ريشه‌ها و طبيعت عصبانيت خود استفاده كنيد. شما خواننده اين كتاب با دستورالعمل‌ها و تمرين هاي آن مي‌توانيد در اين دنيا غالبا مشكل‌ساز و ناعادلانه، غير عصبي زندگي كنيد.رفتار درماني عقلاني هيجاني از واكنش‌هاي عصبانيت‌آميزتان كم مي‌كند و اين واكنش‌ها را به چالش مي‌كشد و حذف مي‌كند.

انگيزش و هيجان (زيست‌شناختي روان‌شناختي و محيطي)

 • 110,000 تومان

كتاب انگيزش و هياجن نوشته‌ي لمبرت دكرس، مرور كاملي بر مبحث انگيزش و هيجان است. لمبرت دكرس در اين كتاب توضيح مي‌دهد كه منابع زيست‌شناختي، روان شناختي و محيطي چطور به انگيزش يعني به القاي رفتار، احساسات و شناخت مبدل مي‌شوند. ويراست پنجم اين كتاب كه هم‌اكنون در اختيار شما قرار دارد، به‌طور كامل بازنگري و به‌روز، و بيش از 225 منبع جديد به آن افزوده شده است، از جمله اين‌كه فصول انگيزش هدف و روان‌شناسي هيجان، در آن شرح و بسط بيشتري يافته‌اند. ديگر موضوعات به‌روز شده‌ي اين كتاب‌، يافته‌ها و تفاسير جديد در خصوص چگونگي تاثير تكامل بر سلايقو ترجيحات، تعيين انگيزش توسط صفات شخصيتي و چگونگي وابسته شدن كنترل خود به تحليل هزينه/منفعت هستند. فرهنگ توصيفي اصطلاحات در پايان هر فصل و بيشتر شدن لينك‌هاي مربوط به منابع بيشتر هم از ديگر مزيت‌هاي كتاب است.

ويران‌گران زندگي (5 تيپ شخصيتي كه مي‌توانند زندگي شما را خراب كنند)

 • 45,000 تومان


كتاب ويران‌گران زندگي دومين كتاب عمومي است كه انتشارات رشد با موضوع اختلالات شخصيت منتشر مي‌كند. كتاب نخست با عنوان عشق ديوانه‌وار با ترجمه مترجم كتاب حاضر آقاي مهرداد فيروزبخت در سال 1395 به چاپ رسيد و چاپ سوم آن در سال 1397 در اختيار خوانندگان قرار گرفت. پدران مادران همسران فرزندان همكاران و دوستاني كه ارتباط نزديك و درازمدت و گاه ناگسستني با بيماران داراي اختلال شخصيت دارند آرام آرام از سرزندگي و آرامش دور مي‌شند از پيشرفت و فراروندگي باز مي‌مانند و ديري نمي‌گذرد كه نهال خرم و با طراوت عزت‌نفس معناخواهي و هدفمنديشان پژمرده و مچاله مي‌شود!

زناشويي‌درماني به شيوه رفتاردرماني عقلاني هيجاني

 • 15,000 تومان

كتاب زناشويي‌درماني به روش رفتاردرماني عقلاني هيجاني، براي زن و شوهرهايي نوشته شده است كه با هم اختلاف دارند. اين كتاب مي‌خواهد به آن‌ها ياد بدهد جنگ و دعوا را كنار بگذارند و همكاري را از سر بگيرند. زن و شوهرها در اين كتاب ياد مي‌گيرند نگرش‌ها و رفتارهاي غلط خود را كنار بگذارند، دليل اصلي ناراحتي خود را بيابند و همكاري يكديگر را جلب كنند. كتاب زناشويي‌درماني به روش رفتاردرماني عقلاني هيجاني، با الهام گرفتن از فنون آلبرت اليس، ارتباط موثر و حل مسئله و لذت بردن از زندگي را ياد مي‌دهد.

فرو نشاندن طوفان (مديريت عصبانيت براي خانواده‌ها)

 • 50,000 تومان

حقيقت اين است كه عصبانيت و رويارويي بخشي از زندگي ماست، خوب ما همه انسان هستيم. رمز موفقيت خانواده‌هاي شاد، طرز برخورد آنها با عصبانيت است و اين همان چيزي است كه در اين كتاب مي‌خواهيم به آن بپردازيم. روش‌هاي كتاب فرو نشاندن طوفان براي برخورد با عصبانيت خانوادگي، بر دو اصل مساوات و احترام متقابل مبتني هستند ـ منظور ما احترام به خود، همسر و فرزندان است و با همه سادگي در بيان، بر پايه نظريه‌هاي علمي روان‌شناختي به خصوص ديدگاه ژرف و همچنان زنده‌ي آلفرد آدلر روانشناس بزرگ بنا شده‌اند. هركس كه تجربه خشم نابخردانه خود را داشته يا در معرض پرخاشگري آسيب‌زاي ديگران قرار گرفته است، با خواندن و درك مطالب اين كتاب و ديگر آثار علمي روان‌شناختي در زمينه خشونت، به اين باور مي‌رسد كه فريادكشان خشونت‌طلب در عمق وجودشان آدم‌هاي ترسويي هستند.

روانشناسي سلامت (مقدمه‌اي بر رفتار و سلامت)

 • 160,000 تومان

امروزه پديده سلامت با پديده سلامت در يك قرن پيش بسيار فرق دارد. در حال حاضر، اكثر مريضي‌ها و اختلالات جدي، نتيجه رفتار آدم‌ها هستند. آدم‌ها سيگار مي‌كشند، غذاي ناسالم مي‌خورند، ورزش نمي‌كنند و با استرس‌هاي زندگي نوين، به نحو موثري كنار نمي‌آيند. همانط‌ور كه در اين كتاب ياد خواهيد گرفت، روانشناسي - (يا همان) علم فتار - رابطه فزاينده‌اي با سلامت فيزيكي دارد. روانشناسي سلامت، مطالعه علمي رفتارهايي است كه با ارتقاي سلامت، پيشگيري از مريضي، ايمني و توانبخشي رابطه دارند. نخستين ويراست اين كتاب كه در دهه 1980 انتشار يافت، يكي از اولين كتاب‌هاي مقطع كارشناسي بود كه رشته در حال ظهو روانشناسي سلامت را پوشش مي‌داد. حال كتاب روانشناسي سلامت: مقدمه‌اي بر رفتار و سلامت، كتاب درسي ممتازي در روانشناسي سلامت شده است.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1